Още една семейна драма

  • 12 476
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 846
Как ще е шафрантия жената бе, луди ли сте...не стига че му взела да му отглежда отрочето, че и още с едно го дарила, и рогата си носила с чест...изкарахте я шафрантия. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: X
Че защо? Той може да изчука горе-долу всяка, която мърда около него, а жена му като го направила била "шаврантия"? Ха! Лицемерно.
Всичките около него са продажни шаврантии, които само му цоцат тираджийските кинти.

Иначе за самия отговорен пич нищо не съм казала Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Че ще му цоца и още как - тия две деца са негови, за отглеждането им трябват пари.

# 33
  • Мнения: 2 805
Че защо? Той може да изчука горе-долу всяка, която мърда около него, а жена му като го направила била "шаврантия"? Ха! Лицемерно.
Всичките около него са продажни шаврантии, които само му цоцат тираджийските кинти.

Иначе за самия отговорен пич нищо не съм казала Simple Smile

Докато му гледа децата. Ми то, детегледачките навсякъде са скъпи

# 34
  • Мнения: 14 167
Ми така, де. Щом той е сериозен и отговорен, те трябва да са шафрантии. Иначе къде е драмата? Thinking

# 35
  • Мнения: X
П гледа децата МУ? Аз останах с впечатление, че едното е и нейно  newsm78


# 36
  • Мнения: 25 846
П гледа децата МУ? Аз останах с впечатление, че едното е и нейно  newsm78



ДА но едва ли се е самоосеменила.

# 37
  • Мнения: 32 283
П гледа децата МУ? Аз останах с впечатление, че едното е и нейно  newsm78




Мда,  и аз и се чудя на акъла  Mr. Green
Но това обяснява защо толкова дълго го е търпяла и не му е била шута.
Е, поне сега си има друг.  Laughing

# 38
  • Мнения: X
П гледа децата МУ? Аз останах с впечатление, че едното е и нейно  newsm78
ДА но едва ли се е самоосеменила.
Да не би той да я сял над морето пък?
Така пишете, сякаш за първи път се случва простовата женица да си изпълни биологичните задължения и рязко да се умори от "касичката", особено ако се виждат нарядко. Историята познава много такива случаи. Поредните два са просто с един и същ мъж, който го приема много тежко, защото едната кака някак е успяла да му влезе много вътрешно. Голяма драма, наистина.

Направи ми впечатление как тя пушела, но не го притеснявала да й дава пари за цигарите. Чудя се за какви суми става дума  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 650
Бе, тази "П" да не е същата, дето пусна темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=869647.0;topicrefid=19  newsm78
Авторе, внимавай  Laughing

# 40
  • Мнения: 25 846
Бе, тази "П" да не е същата, дето пусна темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=869647.0;topicrefid=19  newsm78
Авторе, внимавай  Laughing
О, тази тема е велика, и много съвпада с нашия автор тук. Laughing

# 41
  • Мнения: 14 167
Не е, не е. Там детето ще е студент, пък тук от 2008 се познават. А и авторът само дето гащите лесно му падат, иначе не е агресивен. Naughty

# 42
  • Мнения: 25 846
Оф, да верно че детето беше студент там, а тук са 2 малки. Peace

# 43
  • Мнения: 39 575
Айде, подробности.

# 44
  • Мнения: 25 846
И ти си права, може да е поукрасила да не я разпознаят комшийките.

Общи условия

Активация на акаунт