как да се отърва от страха мили мами

  • 2 221
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Преживяла съм същото. Единственото, което ме спасяваше беше работа, работа, работа. Ангажирах вниманието си с какво ли не и си повтарях, че има ли нещо да стане, то неминуемо ще се случи...... До ден днешен се страхувам, че нещо ще се случи. А не трябва  Naughty  Изпуснах толкова радостни моменти Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
Успокой се и изчакай!
И, klukarkata, миличка, малко наблегни на правописа, че аз лично едва ти прочетох постинга!

# 17
  • Мнения: 6 164
Мила, това че се е случило веднъж, не значи че ще стане пак!
Опитай се да мислиш позитивно, защото притесненията ще те убият!
Пийвай си винце, ама не всяка вечер де... Wink
А за неспането - аз бях същата - първите 3 месеца направо ги изкарах без сън (макс. 4-5 часа), докато други приятелки казват, че страшно много им се спяло и спели до обяд. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 353
  И аз ти стискам палци (по един за всяко бебе Simple Smile) И в моята бременност имаше такъв страшничък период Sad, така че мога да си представя как се чувстваш. Желая ти всичко да е наред и да нямаш повече поводи за страх  Hug а само положителни емоции!

# 19
  • Мнения: 10 758
Най-важното е да мислиш позитивно.Избий си го от главата, че нещо лошо може да се случи.
Стискам палци всичко да е наред.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 187
Не се натоварвай с отрицателни емоции. От сърце ти пожелавам този път всичко да е наред с бебчето или с бебчетата (дай боже), да си ги износиш и родиш живи и здрави.  thumbsup Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 14
До колкото съм чувала, вероятността да имаш 2-ри път т.нар. "кухо яйце" е нищожна, така че бъди оптимистка. ... Колкото до виното -  може би е по-добре да не го пиеш, поне още 2-3 месеца.
Стискам ти палци и ти пожелавам много късмет.

# 22
  • Мнения: 2 959
Момиче, я се стегни и горе главата!
Всички страхове и лоши мисли изгони и ги замести само с положителни емоции. Вярвай и всичко ще бъде наред. От сърдце ти го желая и стискам палци  да е така. Hug

# 23
  • Мнения: 1 283
Стискам палци всичко да е наред! Praynig А ти мисли позитивно и гледай само напред!Животът е прекрасен! Grinning  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 298
Миличка,настрой се позитивно и всичко ще бъде наред  Peace
Аз също имах притеснения и имах кошмари.Но всичко за сега е ОК.Минеш ли 12-та г.с. спокойно.
И пии ф.киселина задължително!   Hug

# 25
  • Мнения: 574
Този път ще е добре -вярвай в това. Но моят съвет е да оставиш винцето.
Успех!

# 26
  • Мнения: 3 760
Спокойно миличка! Всичко ще е наред!   bouquet
всичко, което описваш като симптоми е нормално.

# 27
  • Мнения: 601
   Пази се максимално,повече лежане и всичко ще бъде наред на 100%
   Притесненията винаги ще ги има за едно или за друго.
    1countingsheep  sleepuu smile3524
   

# 28
  • Мнения: 7 430
Пожелавам ти МНОГООООО късмет  Hug и да ни се похвалиш с близначета Peace

Вярвай  Praynig и всичко ще е наред Wink

# 29
  • Мнения: 325
BLAGODARQ na vsichki koito mi pisaha newsm20 newsm20!Za 1-vi p1t ot mnogo vreme nasam sam spala spokoino i too po vaha vina Laughing!na 1-vi april sam na pregled i hte vi ovedomq kak v1rvqt nehtata newsm10!I obehtavam -nikakvo vince :lol:celuvki na vsichki!A za pravopisa s1jalqvam no piha na latinski smile3503

Общи условия

Активация на акаунт