"Бурята" приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварететема 41

  • 17 426
  • 885
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 8 533
що бе това е много тематично..

аа той пък няма брада..иначе това какво като и боцка брадата ми ,нейната джи точка е колата ми Joy Joy каква хубава рима Joy ...

и на припева трябва да е...бейби,правим ли го.....е пари Joy Joy не любов hahaha hahaha за да е тематично тук hahaha hahaha

алисия тя е напредничева мадама,освен и добра певица ,бай валери много сбърка като я замени...с к*рволета hahaha hahaha те двете са мнооого различни класи,като при последната даже е гротеско да се говори за някаква класа hahaha hahaha но той е разбрал вече грешката hahaha hahaha след загубата на някой друг милион hahaha

# 841
  • Мнения: 2 690
ако ми позволите, ще я анализирам и как аз я виждам Peace....когато става мис Мексико, нормално е да продължи и да се яви и на мис Вселена, но забележете родителите не я изпускат от поглед Mr. Green...и така живее една г. в НюЙорк и веднага се прибира след това в къщи, пак при родителите си...вече е на възраст да живее самостоятелно, но неее...и да не изброявам хронологията, но тя има тотална зависимост и нужда родителите да одобряват нейния живот Mr. Green...както и последния избор нищо чудно и да не е само нейн...за това и липсва и амбиция за кариера, а тя за семейство и деца си мечтае....доста патриахално възпитание и малко ми е еснафско hahaha...

# 842
  • Мнения: 8 533
а тя за семейство и деца си мечтае....доста патриахално възпитание и малко ми е еснафско hahaha...
как ще е еснафско...какъв е дълга на жената..към създателя...да роди..и да си отгледа децата...най-естественото нещо...само да беше помислила..и за гена на тия деца които ще ражда hahaha hahaha този ще и ги позагрози...малко hahaha hahaha но ако има късмета на уилям..с неговите деца...да приличат само на красивия родител Joy Joy

# 843
  • Мнения: 5 069
на мен да ви кажа химена...като начин на живот и очаквания за живота...ми прилича повече на туркиня Joy Joy те така гледат по-ограничено и всичко е със семейството все...но дружбата... с гейовете я издава,че не е..съседите..хич не бръснат гейовете hahaha  но може да има някакви корени hahaha hahaha

сега то е ясно..че на всяка жена и се иска рано или късно това....но да повтаряш това на всяко интервю...говори за ограниченост на хоризонта Mr. Green Mr. Green

# 844
  • Мнения: 2 690
Божествени, както винаги си прав hahaha....но една жена, ако се сръдоточи само към семейните си задължения. Mr. Green....някак става скучна и безинтересна Mr. Green....имаме и пример тук в темата ни..Уилям и Елизабет hahaha...
СЪВРЕМЕНАТА жена, трябва да е повече от домакиня и детегледачка Naughty...иначе ще си стои в къщи с рогата си hahaha...
Еми и на мен ми хареса клипа Peace

# 845
  • Мнения: 5 069
Жули как ще е прав...ние ако сме на тази планета само да раждаме и да отглеждаме децата..те за какво са...да си развяват байрака и да мислят над световните проблеми ли hahaha hahaha хайде не Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha

# 846
  • Мнения: 8 533
ами добре де..жените са създадени...за да раждат..аз какво да направя..да си пробия една дупка отпред ли какво...то пак нищо няма да излезе от там..анатомията ни не е такава..вие сте за тази работа hahaha hahaha

и не съм казал,че сте САМО за това Mr. Green Mr. Green а че това е мисията с която създателя ви праща тук hahaha hahaha на нашата земя и затова е нормално да се целиш към това...пък оттам насетне..вие накъде ще се развиете,ваша работа...все пак никой не обича ограничени и простовати жени hahaha hahaha ето аз съм душичка за пример,моята съм я пуснал сега и в друг град да учи,аз си работя и си гледам децата и си мълча... hahaha какво повече може да се иска от мен..само нали ви казвам където не мога да родя hahaha hahaha ...за жалост...

# 847
  • Мнения: 2 690
миличкия той. hahaha...сега и съжаление ли търсиш...а така и твойте деца няма да бъдат отгледани от еднополова двойка hahaha....шегувам се Peace
не казвам че е ненормално да се стреми към това, но момиче като нея с бляскави перспективи, можеше да е по амбициозна и с по широко виждане Mr. Green

# 848
  • Мнения: 5 069
къде пък искаш да си пробиваш дупка...недей Joy Joy hahaha

знаем знаем каква си душичка,видяхме hahaha hahaha направо ангелче hahaha

трябва да има развитие...жената с нещо да предизвиква мъжа...ако стои само вкъщи наистина ще му омръзне hahaha hahaha трябва да е независима..да не зависи от него..иначе е едно лежерно спокойствие...а в противен случей има едно здравословно напрежение да го наречем Joy Joy Joy

а ако се върна на химе...нейното голямо желание за деца и брак да не вземе да се осъществи Mr. Green Mr. Green че на този по добра от химе няма да му върже..и той ще да го знае,най вероятно Mr. Green Mr. Green

# 849
  • Мнения: 8 533
Жули не търся съжаление hahaha hahaha просто за да не си помислите,че съм някъв темерут където не дава на жената да излиза отвкъщи,а онзи вечер си беше инцидентно..заради изключването на телефона,аз където и да ходя винаги го вдигам Peace

а и не е при нас това с еднополовата майка...дори когата мама е с нас..аз съм този който чете приказките за лека нощ hahaha hahaha малката казва че аз чета и разказвам по-увлекателно... hahaha hahaha

Еми ще ти кажа аз едно здравословно напрежение...здравословно ме побъркахте вие Mr. Green Mr. Green всъщност хич не беше здравословно Naughty Naughty Mr. Green

не химе..защо..те я криха толкова време милата...2 години и нещо...иска и се вече,нещо по различна...наигра се с карибите....нали така беше...сега е време за сериозната част hahaha hahaha

# 850
  • Мнения: 5 069
не,много майтап си правихме на твой гръб онази вечер,ако трябва да си призная...прекръстихме те от божествения на преподобния hahaha hahaha но бяхме и на градус,така че не може да се сърдиш hahaha hahaha

Жули тя ако беше по-амбициозна отдавна..щеше да е във виктория сикрет...но не Mr. Green Mr. Green ...

# 851
  • Мнения: 8 533
не,много майтап си правихме на твой гръб онази вечер,ако трябва да си призная...прекръстихме те от божествения на преподобния hahaha hahaha но бяхме и на градус,така че не може да се сърдиш hahaha hahaha

оо ти ми го и написа  Mr. Green явно не помниш,но може да си прочетеш назад,не съм се съмнявал Mr. Green Mr. Green но на мен не ми беше смешно хич

абе химена докато седи до полата на мама и тати..и сега до прекрасния си..мъжкар сексапилен...знаете ли кога ще види виктория сикрет..през крив макарон hahaha hahaha

# 852
  • Мнения: 5 069

оо ти ми го и написа  Mr. Green явно не помниш,но може да си прочетеш назад,не съм се съмнявал Mr. Green Mr. Green но на мен не ми беше смешно хич

първо аз нищо не съм писала hahaha hahaha защото трябваше да пиша от телефона..а не можех hahaha hahaha и го дадох на някоя...не помня и на коя,да те успокоява...и второ това за Преподобния не тръгна от мен всеки случей hahaha hahaha само ми хареса..но така е короната е тежка...като си се самообявил за Божествен..ще търпиш и закачки hahaha hahaha

# 853
  • Мнения: 8 533

първо аз нищо не съм писала hahaha hahaha защото трябваше да пиша от телефона..а не можех hahaha hahaha и го дадох на някоя...не помня и на коя,да те успокоява...

оо да нямаме още четящи...ами давайте не се крийте,особено ако пък е и някое секси маце,грехота е да не се включи..аз съм възприемчик приемник..всички са добре дошли hahaha hahaha разбира се ако има и такива които не са толкова секси..те също са поканени...ако пък има горещи фенове на елизабет най-сърдечно ги чакам..със злато ще ги обсипя...само да има Joy Joy

# 854
  • Мнения: 5 069

оо да нямаме още четящи...ами давайте не се крийте,особено ако пък е и някое секси маце,грехота е да не се включи..аз съм възприемчик приемник..всички са добре дошли hahaha hahaha разбира се ако има и такива които не са толкова секси..те също са поканени...ако пък има горещи фенове на елизабет най-сърдечно ги чакам..със злато ще ги обсипя...само да има Joy Joy
ами за темата не знам...но ти стана известен..пред мацките не с много добро Joy Joy с една дума..изложи се hahaha

аа чакайте зетя също стана известен..и той не с хубаво hahaha hahaha обаче жените на градус обсъждат жестоко Joy

но за друго не се сещам..хайде лека нощ ви пожелавам,че имам занимания аз утре...нищо че е събота Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт