"Бурята" приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварететема 41

  • 17 426
  • 885
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 8 533
аа чакайте зетя също стана известен..и той не с хубаво hahaha hahaha обаче жените на градус обсъждат жестоко Joy


на него пък какъв кусур му намерихте...тук вече вдигам ръце аз...що за подигравчийки сте вие Crossing Arms Crossing Arms как може такова нещо Mr. Green Mr. Green

# 856
  • Мнения: 5 069
аа чакайте зетя също стана известен..и той не с хубаво hahaha hahaha обаче жените на градус обсъждат жестоко Joy


на него пък какъв кусур му намерихте...тук вече вдигам ръце аз...що за подигравчийки сте вие Crossing Arms Crossing Arms как може такова нещо Mr. Green Mr. Green

не този...бе Joy Joy зетя тука Joy Joy ох не мога...те много зетьове много нещо rotfImbo rotfImbo другия не го пипаме...само може да го клонираме hahaha hahaha

за този маймун става въпрос,да съм сигурна че сме наясно и лека нощ..да не ни изпортиш на криво Mr. Green Mr. Green после аз да съм виновна ей hahaha


# 857
  • Мнения: 8 533
аа добре...бе викам какво стана Mr. Green Mr. Green е нямаше да портя..аз също не съм порта hahaha hahaha но нямаше да е справедливо hahaha

че вие на хуанито горкия и тук не му прощавате... hahaha hahaha нима може още повече от това...не аз пак ви укорявам...не ви е срам....да се подигравате на чуждата заблуда hahaha hahaha тц тц....

на мен не ми се спи...аз си свикнах..тей до 7 да си стоя hahaha hahaha

# 858
  • Мнения: 5 069
може може..умножено по 40+ Joy Joy е нали все някой трябва да го обере...някой трябваше да е и за смях ...теб ли да бяхме ползвали... hahaha hahaha по-добре човек който не познаваме...така е по-малък грях от колкото с познат човек hahaha hahaha а и това...да е било за не повече от половин..час след като..стана въпрос че има тема в котяо си пишем на такива тематики и че от там..може да те успокоим...повече от това не...имахме далеч по забавни занимания..но като стана въпрос hahaha hahaha забавно си е сега hahaha вина няма да събудиш у мене Mr. Green Naughty

пък и ти беше качил някакви негови снимки..които момичетата като видяха и запомнаха да се смееят така че косвено..виновен си ти hahaha hahaha

ееей...че ти го казах сега...но да си ни чул...чу да укоряваш нееее hahaha така че не можеш да укоряваш никоя hahaha hahaha

Лека нощ!че наистина рано ще ставам

# 859
  • Мнения: 8 533
да бе виновен съм аз за всичко...и че зетя е грозен пак моя вината Mr. Green Mr. Green разбира се..на кой друг hahaha hahaha

не е хубаво,че сте се подигравали..но ако бяхте родени в мексико я помисли...аа ко стаа тогава с техните топ ергени hahaha hahaha вие тука имате късмет с левенти като нас..но в следващия си живот може да сте мексиканки..и ко прайм тогава...черен индианец...щем ,не щем...взимаме го Joy Joy

добре айде лека от мен да мине..ама хич не ми се спи...ще си пусна някоя видео игра

# 860
  • Мнения: 5 069
..но в следващия си живот може да сте мексиканки..и ко прайм тогава...черен индианец...щем ,не щем...взимаме го Joy Joy



оо моля моля...аз в следващия си живот..ще съм гореща бразилка Joy Joy заплюла съм си го вече..никаква мексиканка Naughty Naughty

# 861
  • Мнения: 8 533
аа вярно ти щеше да си бразилка hahaha hahaha забравих...нищо в по-следващия... hahaha hahaha мексиканка

аа много сме ви отпуснали нещо..трябва да ви се затягат юздите...не е добре така Thinking Thinking няма да чакаме следващ живот,на гурбет в мексико... hahaha hahaha на безсексов режим hahaha hahaha тогава няма да е така смешно за цялата тайфа hahaha hahaha ама...ха...

# 862
  • Мнения: 5 069
аа в мексико защо не те имат хубава култура...и уникална природа...ще отидеме ще се разходиме...но ако и вие седите на безсексов режим Joy Joy ....че като те гледам теб..как орева света че по 3 дни в седмицата си без жена...не те виждам с гурбета Joy Joy

не сериозно..забавно ми е но..трябва да спя hahaha hahaha

# 863
  • Мнения: 8 533
аа в мексико защо не те имат хубава култура...и уникална природа...ще отидеме ще се разходиме...но ако и вие седите на безсексов режим Joy Joy ....че като те гледам теб..как орева света че по 3 дни в седмицата си без жена...не те виждам с гурбета Joy Joy

аз ще си купя гумена кукла с отвор hahaha hahaha тоест ще изтърпим..но искамда се види..какво е нямане от нямането..та да не ни взимате за гарант..напротив да ни гледате като богове hahaha hahaha

# 864
  • Мнения: 2 690
Еми, Лека !
Тони, и още ни задаваш въпроса какво не харесваме на зетя Mr. Green...толкова страници изписахме за това, а не трябвашеее hahaha....с две думи не е тип който буди интерес...достатъчно е да имаш само една негова снимка и друга не ти трябва...толкова е еднакъв Mr. Green...но заради Химе му отделихме такова внимание....от мен толкова за зетя Naughty....
щом ще лягате Лека нощ ! на всички Peace

# 865
  • Мнения: 5 069
 Joy Joy ти ако очакваш да те третират като Бог hahaha hahaha ...ще почакаш Joy

... hahaha hahaha все пак мексико..е хубава туристическа дестинация..там ходят и такива които не са мексиканци...така че внимавай какво си пожелаваш hahaha hahaha ако ходим ние няма да отидем в града на гейовете гуадалахара...директно на как беше канкун...любимия курорт и на уилям Joy Joy може да си набутате здраво hahaha

но куклата винаги ти е вариант hahaha hahaha

не наистина вече,затварям Mr. Green Stop Peace

# 866
  • Мнения: 5 069
...достатъчно е да имаш само една негова снимка и друга не ти трябва...толкова е еднакъв Mr. Green...
еднакъв..е доста...меко описание за него Joy Joy

Лека!

# 867
  • Мнения: 8 533

Тони, и още ни задаваш въпроса какво не харесваме на зетя Mr. Green...толкова страници изписахме за това, а не трябвашеее hahaha...
цяла тема...за две седмици изписахме толкова покрай зетя..колкото не можехме за два месеца и половина hahaha hahaha е какво лошо ли е поне ни е забавно hahaha hahaha така поне не е скучно,не може да се отрече..така че трябва да сме благодарни на зетя и химе

и пак казвам..вие не сте видели..нямане от нямането hahaha hahaha за да проумеете че и това е нещо hahaha hahaha за мексиканци..те туристи идват и си отиват..но като са от там девойките хващат..черните си техни индианци hahaha hahaha

# 868
  • Мнения: 2 690
ооох само ще ви напиша нещо което прочетох, забавно hahaha...Баскетбол - боулинг - тенис - голф...дааа...колкото е по богат човек, толкова са му по - малки топките за игра.... hahaha
може да си правиме асоциациии hahaha

# 869
  • Мнения: 8 533
чакайте чакайте не заспивайте....стана интересно Joy Joy Joy
Las Brujas te Mandan besos
gutierrezelizabeth_Las Brujas te Mandan besos @willevy

вещиците ти изпращат целувки уилилеви Joy Joy Joy Joy
Elizabeth Gutierrez ‏@Elygutierrez19 4m4 minutes ago

Las Brujas te Mandan besos @willylevy29 😝 @akmanco @angelicacastro_  @roxanagarciatv  @karlamonroig… https://instagram.com/p/8oyAddC6YN/

аз ако съм на негово място..от тая снимка няма да мога да спя Joy Joy но той си го изпроси..като ги ппохвали че са красиви и талантливи Joy Joy



 Joy Joy ох кака ще ме разболее от толкова смях ===плочки направих от смях почти Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт