играят ли си децата ви с GSM-ите?

  • 1 366
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Да, играе си  Crazy, въпреки че сме и подарили един стар апарат.
С GSM на баща си, моя не го давам  Mr. Green
Импровизира и имитира непрекъснато  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Като получа смс - качва се на секцията, за да вземе гсм-а от рафта и ми го носи.

Вече не са й чак толкова интересни както едно време, но, например, винаги лесно отключва гсм-а на баща си, избира някакъв номер и нашия скача, че чак и мен ме обвинява!  hahaha

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син иска да си играе с телефона ,но няма кой да му даде Twisted Evil
Преди 2 седмици ми беше докопал съвсем случайно мобилния и докато го видя, беше го налапал и съотвветно напълнил със слюнка; това негово "удоволствие" на мен ми струва 25 лв., защото от слюнката се скапа микрофонът и изгоря някакъв чип.
Затова - никаква игра с телефонит ни Naughty

# 18
  • Мнения: 4 668
Аз му давам моя телефон от време на време , баща му също . Но с дистанционното е по - големия проблем , има си негово дистанционно , специално му купихме и не го иска - винаги гледа да докопа другите !  Laughing

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
Да. Първата и осъзната дума беше Алоооо  Grinning По цял ден го разнася из нас и вика алоооо, алооо бабо. Играе си и с неиния телефон- играчка и с домашния. Ако го счупи най-много да и благодаря, не е кой знае какво.

# 20
  • Мнения: 7 837
Давам му да си играе с него  Simple Smile Отделно сме му купили още 3 телефона играчки, даже единия е съвсем като истински, но не проявява голям интерес към тях.

# 21
  • Мнения: 1 526
Много ги вълнуват телефоните, но без разрешение не пипат! Подарихме им старите апарати, заедно със зарядните и си звънят..., играят и т.н. Разбира се без  SIM карта

# 22
  • Мнения: 168
давате ли им ги да се занимават?
Светльо много обича да докопа нечии телефон и да му натиска копчетата и въобще немога да го излъжа с телефон играчка.
Ами ние в момента нямаме, но последния го пазехме много от нея, откакто предпоследният "поплува" в кофа с вода по нейна вина. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 784
Да. Отдавна и го давам- ходи с него, вика: "Ало, да....да...аде."  Mr. Green Това последното е за чао. Странното е, че прави разлика- старата Нокия на баща и, дето сме и я харизали, не я иска вече. А с моя телефон е доста по-внимателна отколкото с новия на баща и, който не и се дава и и се караме, ако го вземе. След като приключи "разговора", идва и ми го носи. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 520
Не му давам доброволно, но той естествено все гледа да го докопа. Иначе си има един истински, вече сдал багажа, но не му се кефи като не свети. А аз съм му извадила батерията, че много тежи, ще взема да му я сложа и някаква празна карта да му намеря, да светка и неговия, че иначе на нашите бързо ще им свети маслото. Моят вече дава на късо. Grinning
Все знаят какво да пипнат, което не е за игра. Умници са тия деца, умници. Grinning

# 25
  • Мнения: 1 849
О ние още от годинка проявяваме силен интерес, като за начало потроши един стар мобифон, но нашите телефони се най-интересни, на две вече имаше истински стари телефени, сега е на три и вече може да отключва клавиатурата на всеки модел. Миналите месеци имахме в сметката си и някалко международни разговора. #Crazy
Но това е нищо, защото може сам да си пуска компютъра и да си стартира програма и да гледа филм - преди да е навършил три Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Давам го на дъщеря ми, когато трябва да върнем нечия играчка на собственика й...Само така няма тръшкане, писъци и истерии...Иначе домашния непрекъснато го разнася из къщи и се прави, че говори. Също и дистанционните й давам, сачо че махам батерията, че чак настройките на телевизора сменя.

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Naughtyнедавахме!Вече не проявява интерес към нашите телефони,но до скоро беше ужасно,не си искаше играчката - телефон,а нашите  Stop да ама НЕ smile3514 пореваваше си и му минаваше.Като разбра след няколко неуспешни опита ,че няма да стане на неговата взе да си харесва неговите телефони.Да живеят магазините за левче Mr. Green!!!А домашният го бяхме качили до преди половин година горе на поставката за шапки в коридора,че нямаше отърване от Павел!Сега като звънне домашният,а той е на бюрото на компютъра,малкият взима слушалката и ми казва-Натисни червеното копче newsm03

# 28
  • Мнения: 46 518
Да. На нейно разполежени са и мобилните и домашния  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 216

На 10 месеца е и си играе с мобилните ни телефони отдавна. Много пъти е набирала разни номера, само ме е страх да не набере 911, че ще дойдат да ме питат какво става. Дори сутрин търси на баща си телефона под възглавницата, където го слага понякога.
Моят го хвърля на земята, той става на парчета и си играе с батерията. Онзи ден я търсих безрезултатно половин час. Беше я пъхнала в чехъла ми навътре и не се виждаше.

Общи условия

Активация на акаунт