PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 4

  • 60 964
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 096
Сега Джоурдън не може ли да ги съди за едно хубаво обезщетение, да видим дали ще им хрумне да повторят.
Ако е имала договор, би трябвало да може.

# 196
  • Мнения: 9 143
Сега Джоурдън не може ли да ги съди за едно хубаво обезщетение, да видим дали ще им хрумне да повторят.
Ако е имала договор, би трябвало да може.

Не става, веднага ще влезе в графа "проблематична" и може да си прецака други бъдещи ангажименти.
VSFS пък и цялата модна индустрия са долни лицемери, изритаха Барбара Палвин защото видите ли била леко закръглена, а сега вземат Джиджи Хадид, която има същата фигура, но първо е американка, второ пълни светските хроники.
Вече не е достатъчно само да си модел, дори и да си най-добрата, каквато е Джоурдан, пак не ти е сигурно мястото, всъщност затова всички американки се въртят и около Тайчето с повод и без повод.
Стела също си изигра умно картите, един месец позьорстване с Майли и вече е несравнимо по-известна.

# 197
  • Мнения: 9 143
Още една несъмнено хетеросексуална актриса и певица.

# 198
  • Мнения: 9 143
Изостанала съм драстично с OUAT и въобще съм пропуснала крайните мерки които вземат от маркетинга на АВС за спасяване на рейтингите.

За Дженката Морисън е имало слухове от край време, още отпреди австралиеца от Хаус и Себастиан Стан, всичките и връзки са били съпроводени от блайндове.

Swan Queen безспорно продължава да е най-популярния шип на сериала, време е да се яхне вълната.  Peace
На снимката е с Роуз Маккълвър, Камбанка  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 40
Често се случва една жена да е имала през живота си кратка връзка или само one night stand с момиче/жена...
Затова допускам, че за толкова много известни жени има слухове, та дори и снимкови материални. Но в края на деня голяма част от тях ще си се задомят с мъже, ще народят дечица, в което няма лошо разбира се. Казвам това, защото ако бяха безизвестни тези неща минават и отшумяват, докато при звездите това си е предизвикателство и начало на една игра на ПР-и, една криеница, едно шушукане, една схема която е доста интересна за проследяване.
Та... затова и следя темичките ;д

# 200
  • Мнения: 9 143
Права си, пак ще напомня цитата на сър Елтън Джон.
"If a gay rumor doesn't go away, then it's not just a rumor."
Никакви слухове няма да са постоянни, ако няма изявление или само за one night stand

примерчета:
Роби Уилямс, след като напуска Тейк Дет и отива да живее в къщата на Джордж Майкъл, слуховете почват веднага, някой сега да има съмнения за сексуалността на Роби?
Друг пример, Киану Рийвс преди 20-25 години под предлог, че има ремонт в неговото имение отива да живее в имението Дейвид Гефен, само дето слухове за Киану е имало преди това, след това и чак досега, въпреки всички драми с жените в живота му.

Слухове около Шарън Стоун, по същия начин винаги е имало, понякога, когато и изнася подобно на Харди или Джоли, тя лично ги е насърчавала с поведение или коментари, а когато и е изнасяло, пак като тях двамата ги е отричала през смях.

Слухове за Тейлър има на практика от 2009, за Джиленхал отпреди гей-каубоите.

Точно над слуховете се подигра Бланшет, правилно отбелязвайки че не трябва на никого да му пука,
но е факт, че гей-суперзвездите не се аутват, че хетеросексуални звезди като Шон Пен и Чарлийз си играйкат ПР игрички за пред медиите и т.н.  

Ако го правеха да си осигурят комфорт на лично ниво за мен щеше да е по-приемливо, но те го правят за по-големи чекове и затова смятам че поведението на Кардашиянския клан е дори по-достойно от т.н. Холивудски елит.

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 13:32 от Mrs. Swift-Kloss

# 201
  • Berlin
  • Мнения: 12 931
Ох, какви са драмите на Киану? Не съм запозната, иначе го харесвам. 😊 А онази снимка, дето е на една пейка и е съпроводена от един много тъжен разказ, истина ли е?

# 202
  • Мнения: 9 143
Ох, какви са драмите на Киану? Не съм запозната, иначе го харесвам.  А онази снимка, дето е на една пейка и е съпроводена от един много тъжен разказ, истина ли е?

Нямам представа за какво говориш. Линк?
 
Ето сравнително актуален блайнд от март 2014
http://www.crazydaysandnights.net/2014/03/blind-items-revealed-2 … rs-part-four.html

Стар слух от 2007 за Киану и Алан Къминг (бивш на Сафрон в момента се вихри в Добрата Съпруга)
http://gayinfosource.blogspot.bg/2006/05/keanu-reeves-and-his-gay-marriage.html

И ироничният му коментар за случая с Гефен  Heart Eyes
Скрит текст:

# 203
  • Мнения: 9 143
Мервам на два-три пъти из форума класацията по колко са спечелили жените-музикантки за 2015 според Форбс

2015 Forbes highest paid female musicians:
1. Katy Perry ($135 million)
2. Taylor Swift ($80 million)
3. Fleetwood Mac ($59.5 million)
4. Lady Gaga ($59 million)
5. Beyoncé ($54.5 million)
6. Britney Spears ($31 million)
7. Jennifer Lopez ($28.5 million)
8. Miranda Lambert ($28.5 million)
9. Mariah Carey ($27 million)
10. Rihanna ($26 million)


Заглавията гърмят как видите ли Кати изкарала повече от Тайчето.  hahaha

Небходими уточнения - това са суми за т.н. фискална година!
Our list of the highest-paid women in music measures pretax income from June 1, 2014, to June 1, 2015, before subtracting management fees. Figures are based on data from Nielsen, Pollstar and the RIAA, as well as interviews with agents, managers, lawyers—and some of the stars themselves.

С оглед на коригираните дати картината придобива съвсем друг отенък
По време на въпросния период, Кати е на световно турне (126 представления във фискалната година), Тейлър е била между турнета. Тай е имала през този период последните шест концерта на Red Tour в началото на юни 2014 г., както и първите пет от 1989 Tour (плюс едно извънредно участие) през май тази година.
На практика Tейлър е изкарала 2/3 от сумата на Кати с около 10% от концертите и.

Също така според Уикипедия, 1989 Tour на Тайчето вече надмина Prismatic Tour на Кати в общите приходи ($ 185mn до $ 154mn) при това там изостават поне с месец.
Коефициентите са, че Тай ще спечели почти два пъти повече от Кати с по-малко концерти.

Толкова по въпроса за Bad Blood. Победителят от мача е ясен преди края.  Mr. Green

# 204
  • Мнения: 9 143
Интервю за Керъл с Кралица Кейт за неделното издание на Гардиън

http://www.theguardian.com/film/2015/nov/07/cate-blanchett-carol-film-interview





Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 16:41 от Mrs. Swift-Kloss

# 205
  • Berlin
  • Мнения: 12 931
Мерси. За Киану се въртеше една снимка във ФБ, седнал на една пейка и загледал се нанякъде с един много трогателен текст отдолу за него, ама не мога сега да го потърся. В неделя или понеделник ще е. Simple Smile

Нещо за Григор - http://www.dnes.bg/zvezdi/2015/11/06/frenska-liubov-za-grisho.282324

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 20:12 от abs

# 206
  • Мнения: 9 143

Сложих го още онзи ден в Компроматната, като се има предвид как тази същичката девойка го оплю преди 2 години, доста смотана идея е въобще да я кани в бокса, а ако има наистина вземане даване с нея направо е излагация.

Между другото нашия има навика да кани тенисистки в бокса си, в Мексико 2014 в бокса му бяха Воскобоева и Младенович, даже имаше прегръдки и целувки и с двете като спечели купата.

# 207
  • Мнения: 9 143
Великолепна статия за маркетинг-машината зад Адел  Peace
http://fortune.com/2015/11/07/adele-hello-marketing-machine/

# 208
  • Мнения: 9 143
На 5-ти ноември абсолютният ПР гений на 21 век Крис Кардашиян Дженър стана на 60

Поздравът от Фамилията

# 209
  • Berlin
  • Мнения: 12 931
Компроматите нещо не ги следя напоследък. Simple Smile
Ето за Киану - https://www.facebook.com/onlainterapia/photos/a.133812586686848. … 234602713/?type=3 +същия текст с една снимка, където седи на една пейка и хапва. Потърси "тъжния Киану" и излизат доста снимки. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт