PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 4

  • 58 031
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Сара за мен си е гей отвсякъде...  Rolling Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 9 144
Е, да, де затова е смущението на жълтурите да коментират или спекулират за естеството ма връзката и с Холанд, разликата им е към 33 години.
По-късно днес ще си почеша клавиатурата за Афлек и Гарнър, както и за Бекъмови.
Има и няколко интересни блайндчета върху които също може да се разговаря.
За загрявка http://blindgossip.com/?p=73911

# 32
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
За Сара аз мислех, че е официално, но то защото в темата за АХС го бяхте споменали и мислех, че е така. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9 144
Съвсем официално си е, тя не се крие, но и не размята гаджета наляво и надясно, затова има спекулации за Холанд, защото по подобен начин се държеше с бившата си Чери Джонс.

За слуховете с малката Фармига и с Лана дел Рей вече отбелязвах

# 34
# 35
  • Мнения: 9 144
С трейлъра става съвсем ясно защо Диана се е вкопчила така здраво в музиканта последните няколко дни   Joy

# 36
  • Мнения: 146
С трейлъра става съвсем ясно защо Диана се е вкопчила така здраво в музиканта последните няколко дни   Joy
Момичето явно иска да покаже на всички,че е по хетеро от всякога  Laughing

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тази Сара не ели Виктория от как се запознах  с майка ви?

# 38
  • София
  • Мнения: 6 219
Харесва ми развитието на темата.


И по повод лигльовците от Дирекшъна - аз ли не си спомям или не е имало тооооооооолкова говорене по мое време за сексуалната същност на Бекстрийт бойз и Спайските (примерно)? Не че е нова мода разискването на сексуалността, ама коментари на лакирани нокти (ех, едно време в черно се лакираха определени младежи, привлекателни със своята тъмна същност) и носене на женски дрехи не си спомням. Появата на метросексуалността ли е крайъгълният камък или по-скоро търсенето на начин да се задоволи все по-нарастващият глад за зрелище в масовата култура и съзнание?

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Появата на евтин, достъпен Интернет.

# 40
  • Мнения: 4 355
Да не ви изпусна...  Mr. Green
Подкрепям, че развитието на технологиите е "виновно" за широко разискваната тема за сексуалността.
Предполагам, че евентуално аутване при 1D ще има в почивката и оттам нататък ще се види развитието на нещата.
Другата ми прогноза е, че повече общи снимки на Тейлър и Калвин няма и да видим, но раздялата няма да е споходена с гръмки заглавия и песни като друг път.  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 6 219
Само да допълня - аз не говоря за сексуалността, а за анализирането и върху елементи като "женски дрехи", "лакирано нокътче" и ей такива идиотщини... т.е. БСБ и Спайските си бяха известни и без да се фокусираме върху такива детайли. Въпреки това след като те се носеха по някакъв начин, то автоматично го правехме и ние, феновете. За гаджета се говореше, разбира се, но някак по-... различно!

Оставяме настрана евтиния нет, който е част от консуматорската култура като цяло.

# 42
  • Мнения: 4 355
Разбрах те. Като цяло става дума за такова вникване в детайлите от личния живот. Не само за тези, свързани със сексуалността.
Като цяло точно новите технологии са виновни. Не цената на интернета, а разпространението му, многобройните възможности, които предлага. Сега всеки може да иде и да щракне с телефона си знаменитост, без тя да го подозира, да го качи за секунди в мрежата и да няма време да се реагира.

# 43
  • Мнения: 5 616
Само да допълня - аз не говоря за сексуалността, а за анализирането и върху елементи като "женски дрехи", "лакирано нокътче" и ей такива идиотщини... т.е. БСБ и Спайските си бяха известни и без да се фокусираме върху такива детайли. Въпреки това след като те се носеха по някакъв начин, то автоматично го правехме и ние, феновете. За гаджета се говореше, разбира се, но някак по-... различно!

Оставяме настрана евтиния нет, който е част от консуматорската култура като цяло.
Да, но по наше време единствения източник на информация бяха печатните медии (още помня списание Браво) и МТВ. И печатните медии и телевизионните изяви могат да се контролират доста успешно от мениджмънта на групите. А сега кой може спре Х от група Y да се облече с женска ризка и да иде да си купи замразено кисело млекце или хамбургер, където веднага ще се намерят няколко фена да го щракнат и пуснат в СМ? Laughing

Рейчъл, писали сме заедно. Peace

# 44

Общи условия

Активация на акаунт