Иска да бъдем само приятели

  • 7 151
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 811
Може би си права, защото ми беше казал, че ние май не сме един за друг..... и аз го попитах защо мисли така след като дори не сме пробвали и не получих отговор...... или е това, което ти казваш или просто го е страх да се обвърже за да не бъде наранен и за да не ме нарани и той и предпочита да бъдем само приятели.....

Не за нараняване, страх го е да не решиш, че Това е ТОЙ!!! и да му виснеш на врата с обаждания, очаквания, ревност...а той човекът искал секс за един до пет пъти, примерно...

Той няма откъде да знае дали ще бъде така... без да опита. Самия той когато се шегувахме, че ще се взимаме ми беше казал: "Айде и аз мисля, че така ще е най-добре, но поне да се видим" ... и хоп, видяхме се и приказката приключи...
Добре, ти какво мислиш, че казват мъжете, когато искат да се оттърват от една жена? Какви думи използват спрямо жена, която по една или друга причина не им пасва за връзка?
Ти като режеш мъже не им ли казваш, че са прекрасни и ненамсикакво, да си останете приятели?

# 16
  • Мнения: X
Може би си права, защото ми беше казал, че ние май не сме един за друг..... и аз го попитах защо мисли така след като дори не сме пробвали и не получих отговор...... или е това, което ти казваш или просто го е страх да се обвърже за да не бъде наранен и за да не ме нарани и той и предпочита да бъдем само приятели.....

Не за нараняване, страх го е да не решиш, че Това е ТОЙ!!! и да му виснеш на врата с обаждания, очаквания, ревност...а той човекът искал секс за един до пет пъти, примерно...

Той няма откъде да знае дали ще бъде така... без да опита. Самия той когато се шегувахме, че ще се взимаме ми беше казал: "Айде и аз мисля, че така ще е най-добре, но поне да се видим" ... и хоп, видяхме се и приказката приключи...
Добре, ти какво мислиш, че казват мъжете, когато искат да се оттърват от една жена? Какви думи използват спрямо жена, която по една или друга причина не им пасва за връзка?
Ти като режеш мъже не им ли казваш, че са прекрасни и ненамсикакво, да си останете приятели?


Трябва да казват истината! Не може аз да го питам дали в мен е причината и той да ми казва, че не е задължително да има причина... и как няма да е задължително при положение, че не искаш да бъдеш с даден човек.... трябва да кажеш ЗАЩО..!!!! Аз като режа мъже, директно ги режа без да казвам "ама ти си много прекрасен ама не си за мен и т.н. " !! За да не искаш да имаш връзка с даден човек пък и било то нещо друго, трябва да обясниш защо не искаш... къде е проблема, а не ей така, че някой си решил, че го е страх или нещо подобно и дай да наранява хората!

# 17
  • Мнения: 36 133
Истината вероятно ще ти хареса още по-малко от едно социално приемливо увъртане, което спестява един куп проблеми.
Освен това причината може наистина да си е в него - предпочита синеоки пред чернооки например. Причината в него ли е или в теб в такъв случай, ако си с черни очи? Нали няма да се обвиняваш, че си такава каквато си? Примерът е доста нелеп, но е напълно реален, получавала съм такъв довод преди време  Grinning

# 18
  • Мнения: 6 214
И аз казвам не търси вина в себе си.  Peace Супер е, че ти е казал истината, вместо да реши да те мотае.

# 19
  • Мнения: 280
А за що да трябва да обяснява нещо конкретно?Казал ти е,че няма да стане работата и точка.Ако аз искам да разкарам някой,не съм длъжна да давам подробни обяснения.Казвам каквото преценя за уместно и дотам.Не разбираш ли,че не си в позицията да изискваш разни неща,от почти непознат човек.

# 20
  • Мнения: 280
И много наивно се успокояваш,че видиш ли,било го е страх,да не го нараниш.

# 21
  • Мнения: X
И аз казвам не търси вина в себе си.  Peace Супер е, че ти е казал истината, вместо да реши да те мотае.

Няма как да не я търся, като преди срещата ни всичко беше повече от добре. Видяхме се и до там... Да кажеш, че не сме се виждали по камерите, че съм фалшив профил, така да ... ама аз не съм...

# 22
  • Мнения: 6 214
Добре тогава. Аз я намирам твоята вина. Ето я. Супер незряло е само на основата на непреки контакти по чат и видеочат да решиш, че всичко е "повече от добре". От там ти тръгва грешката, грешните очаквания, грешните изводи за човека. Натоварила си човека с очаквания още преди да го познаваш лично. Така не се прави, това ти е вината.  Peace

# 23
  • Мнения: X
Добре тогава. Аз я намирам твоята вина. Ето я. Супер незряло е само на основата на непреки контакти по чат и видеочат да решиш, че всичко е "повече от добре". От там ти тръгва грешката, грешните очаквания, грешните изводи за човека. Натоварила си човека с очаквания още преди да го познаваш лично. Така не се прави, това ти е вината.  Peace

Повече от добре беше, защото сега се усеща разликата... а именно, че си пишем само като приятели, не се чуваме, не сме се и виждали от тогава... не може ей така изведнъж някой да се промени без причина.. НЕ МОЖЕ!!!

# 24
  • Мнения: 6 214
Причина със сигурност има. Обаче ти защо така се вманиачи в човек, който дори не си била виждала? Това гледай да поправиш в себе си. С най-добро чувство ти го казвам. Щом от една среща така се обсебваш, какво ще е ако някой те остави след няколко месеца или години връзка?

# 25
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Успокой се малко, че изобщо не е за чуденка защо е дал назад.  Wink
Няма такива измислени задължения, особено при липса на връзка. Не Искам  е достатъчна причина за не пристъпване към такава. Голяма драма - 8 клас...

# 26
  • Мнения: X
Причина със сигурност има. Обаче ти защо така се вманиачи в човек, който дори не си била виждала? Това гледай да поправиш в себе си. С най-добро чувство ти го казвам. Щом от една среща така се обсебваш, какво ще е ако някой те остави след няколко месеца или години връзка?


Наречи го "вътрешно усещане за нещо повече" !

# 27
  • Мнения: 6 214
Успокой се малко, че изобщо не е за чуденка защо е дал назад.  Wink

Именно. Драпа като пале. Нека се успокои, току виж той реши да развие приятелството в нещо друго. Ама с това драпане, жена би избягала, камо ли мъж.





Наречи го "вътрешно усещане за нещо повече" !
ОК, но това усещане е било само едностранно явно.

# 28
  • Мнения: 36 133
Не си търси причина да се обвиняваш и да се самосъжаляваш, не си жертва. Така ставаш само по-непривлекателна и емоционално досадна.

# 29
  • Мнения: 6 214
От пренавиване полза няма. Слушай малко, всеки ти го казва.

Общи условия

Активация на акаунт