Използвани дрешки за бебе?

  • 1 951
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Братовчед ми ми донесе от Испания от неговото бебче.Много са красиви и някой вече ги ползвам,но не бельо а само горни костюмчета,рокли...изпрах,изгладих и това е .

# 16
  • Мнения: 3 356
Носим дрешки от други бебета-от бодита до космонафт.Изобщо не се притеснявам.Пера белите на 50 градуса,цветните на 40градуса.Ако има петна-вземам мерки.Повече от това не правя и не виждам смисъл.Не гладя.Което остане здраво и в приличен вид от Боби,давам на приятелки.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И двете ми деца са ползвали като бебта дрехи от по-големите си братовчеди.
И бельо и всичко.

Просто ги изпрери на нормална температура...за освежаване.
Аз не съм фен на гладенето, та си спестих тази процедура...

# 18
  • Мнения: 3 069
Изпиране и изглаждане е напълно достатъчно!

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Изпери, изглади и нека бебчо ги носи Heart Eyes...
Ако нещо те притеснява и ти е дискомфортно - просто не ги взимай...

# 20
  • Мнения: 3 537
Почти всичките ни дрешки са такива,дават ми ги приятели,братовчеди с които често контактуваме.Като ги изпера,сложа в омекотител и изгладя и си е екстра.Дрешки както другите са си,....

# 21
  • Мнения: 1 059
Аз съм ползвала и все още ползвам дрехи който майка ми е запазила от мен и от сестрами. Пера ги на 30- 40 градуса.
 
 

# 22
  • Мнения: 489
Аз имам само едно ново костюмче което си купихме с тати за изписването.
Иначе имаме едно чекмедже с малки дрешки за бебо от две мои приятелки които си избрах.
Не виждам нищо лошо, а и все пак ти си преценяваш нали все пак познаваш човека от който ги вземаш. Изпрани и изгладени ми ги дадоха Mr. Green
А после и като ти дойдат на бебе приятели и познати,роднини за по нататъка пак ще се съберат тоалети най-различни Hug
Да ви кажа никаква помощ не е излишна толкова други разходи има че дори това е нещо.
Ама като тръгнем на разходки с бебо със сигурност все ще кривнем и в бебешките магазини да го издокарам знам си аз Joy
Но за сега сме готови с носени бебешки дрешки Flutter

# 23
  • Мнения: 2 407
Переш и обличаш на бебо.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изпери, изглади и нека бебчо ги носи Heart Eyes...
Ако нещо те притеснява и ти е дискомфортно - просто не ги взимай...

# 25
  • Мнения: 2 784
Взимала съм дрешки от приятелки, купувам и доста от Втора употреба. Изпирам на 60 градуса, ако цветът и материята позволяват, след което гладя. Досега проблеми не съм имала. Голямо удобство са ми чуждите дрешки, че доста бързо ги израстваме, а по Вторите употреби има доста красиви и качествени детски неща.

# 26
  • Мнения: 10 758
Освен, че ми дават познати дрехи секън хенд, също и купувам.Пера, гладя и обличам.След като една дреха е изпрана, какво трябва да те притеснява newsm78А за жълтеницата, вече са ти казали - всички бебета имат .

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Беба има  няколко дрешки от мен и от зълва ми като бебета и една от приятелка.Изпрах ги и ги изгладих,няма проблем.Но от втора употреба магазин все още съм предубедена,не знам кой ги е носил.Физиологичната жълтеница не е хепатит,почти всички бебета я изкарават.

# 28
  • Мнения: 11 546
Пера и гладя.Щом мине през горещата ютия няма място за притеснение.Имам много такива дрешки от приятелки и от баткото и нито за миг не съм се притеснявала че са носени.Все пак са носени от бебенца,а какво по-чисто от едно бебе.

# 29
  • Мнения: 3 760
Напълно достататъчно е да ги изпереш и изгладиш.
На химическо не се дават /бебшките/.

Общи условия

Активация на акаунт