Лидл ::70::

  • 82 097
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 733
Е, добре де! Може ли такова нещо?! Якета до 116 и от 134. А 122/128 защо няма? Close

Харесах доста хранителни стоки.
Абсолютно съм съгласна! Откакто минахме в този размер - нищо не пускат!

# 61
  • София
  • Мнения: 6 145
Пак детски дрехи... И авточасти... Чакам дамски пижами и памучно бельо, но отново не.
Дам, като тези например: http://www.lidl.it/it/offerte.htm?id=594 или
http://www.lidl.it/it/offerte.htm?action=showDetail&id=22764
Simple Smile

# 62
  • Мнения: 399
Хлебопекарната на външен вид не е като тази от предишните промоции, но като програми е същата и казанчето и бъркалките са същите. Моята я позвам доста интензивно. Почти всеки ден от Великден насам. Изпозвам основно 2-3 програми за хляб и тесто, също и отложения старт, обичаме сутрин като станем да има топъл хляб. Според мен минус е покритието на бъркалките, моите вече са много зле и залепват. Мога да ги сменя само в комплект с казанчето за около 25лева.
Намалени продукти има почти всяка вечер може би към 19часа и аз също съм купувала от тях и не съм имала проблем.

# 63
  • Мнения: 1 759
Е, добре де! Може ли такова нещо?! Якета до 116 и от 134. А 122/128 защо няма? Close

Харесах доста хранителни стоки.
Абсолютно съм съгласна! Откакто минахме в този размер - нищо не пускат!

Мисля, че видях такъв размер от якетата в събота които ще са Peace
Взимали сме сьомга доста пъти с 30% и си е много вкусна Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 19 351
Аз пък ще чакам подплатени панталони по-голям размер (134-146) - дали са пускали преди или да търся на друго място? Скоро минахме в по-голямата номерация и там не съм следила преди какво е било  Thinking

Аз никъде не съм намирала такива, особено момичешки.

# 65
  • Мнения: 1 780

Много ми е бавен компютъра, не знам дали ще ми позволи да кача. Сместта прилича по-скоро на лютеница, но по-оранжева.Бурканчето пише, че е 360 гр. Peace



Благодаря ти, видях го.  Peace
[/quote]

Аз не виждам никаква снимка, явно ще трябва да обикалям Лидл и да го издиря този миш-маш.

# 66
  • Мнения: 61
Очаквах с нетърпение детските гумени ботуши, но останах леко разочарована. Видяха ми се тежки и доста твърди. Размер 24/25 на детето му е малък, а 26/27 огромен  Cry

# 67
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Пак детски дрехи... И авточасти... Чакам дамски пижами и памучно бельо, но отново не.
Аз пък чакам дънки - нормални тесни или джегингс, но дънки, не разни клинчета и панталончета. Миналата година пускаха на няколко пъти, тази есен защо така нищо няма? МАй само от техните дънки съм доволна, не се отпускат, не се свиват, с хубава кройка... Обаче нещо не ги пускат.

# 68
  • Мнения: 441
Имам няколко въпроса:

1.Зехтинът екстра върджин намален тази седмица, добър ли е?
2.Оризът става ли/ и той намален/?
3.Ще ме извините, но не мога и не мога да запомня как изглежда препаратът с хлор Embarassed
4.Сушилникът, приличащ на този става ли, да се използва сгънат- имам предвид с разпъната 1/2 част? Мерси

За кой зехтин става въпрос, че не го откривам?
Явно само на нас не ни харесаха детските кренвирши, така и ги изхвърлих Sad

# 69
  • Мнения: 551
В Кючук париж в магазина беше пълно със спортни панталони и от блузите с къс ръкав.Но нещо не ми харесаха.Общо взето беше спокойно.Чакам зимните якета да видя  от тях дали ще съм доволна. Laughing Laughing

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 226

Много ми е бавен компютъра, не знам дали ще ми позволи да кача. Сместта прилича по-скоро на лютеница, но по-оранжева.Бурканчето пише, че е 360 гр. Peace



Благодаря ти, видях го.  Peace


Аз не виждам никаква снимка, явно ще трябва да обикалям Лидл и да го издиря този миш-маш.
[/quote]

Аз видях бурканчетата на каталога в края, мисля на предпоследната или последната страница от другата седмица.

# 71
  • Мнения: 2 160
Аз пък чаках с нетърпение гръцката седмица заради бонбоните с узо, а ги няма. Нищо не ме привлича освен хлебопекарната, но и аз чакам отзиви за нея.

Има ги ! 200гр/2лв.

# 72
  • Мнения: 3 020
И аз не видях в брошурата тахана, а много го обичаме. Дано го пуснат. В К има на Балчо детски пак така с какао и от него купуваме, като го няма Лидълския.
И аз ще се редя за детско яке с котета, чорапогащници и другите неща на място ще ги решаваме, защото чаках и боти, но за каката трябват по-големи номера, а малката си има доста обувки. Също и панталоните ще ги видя, защото моите моми ходят САМО с рокли  Flutter Crazy и не знам дали покупката на панталоните няма да е безсмислена.  Rolling Eyes
Иначе гръцка беше със сигурност средата на май и оттогава се продавата останалите количества. И чак сега пускат пак такава седмица.  Peace

# 73
  • Мнения: 20 224
Искам да кажа, че миксът за миш-маш от 1,19 е хубав.Вземала съм преди и много ми хареса.Става и за директна консумация.Сега ще се запася с няколко буркана. Peace
+1

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Някой питаше за ориза, който в момента е на 1,79 лв., да не се връщам да цитирам - хубав е. Може би от 4 години готвя само с него. Под готвя имам предвид - пиле с ориз, сарми, пълнени чушки, мляко с ориз. За гарнитурите ползвам бланширания. Peace

Общи условия

Активация на акаунт