Майката на приятеля ми

  • 8 046
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
teditoo_957
Раздели се с него, тази майка е психопатка...,може много мръсно да ти направи,а не дай се боже да плати на някой нещо да ти стори...,не си струва...,пази си живота и здравето...
Вместо да се радва,че болния и син си има приятелка,защото друга трудно би го приела с такова заболяване, тя гледай я кобрата какво прави...ттцтццт
Не си струва момиче, бягай докато не си пострадала...  bouquet
Значи изхода е да се разделя с него аз това му го казах преди време а той ми каза значи не държиш на мен и мен изкара виновна
Този път какво да му кажа

# 16
  • София
  • Мнения: 4 349
И малко препинателни знаци не е зле да сложиш, освен традиционния съвет - бягаййййййййййййййййй  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10 993
кажи му, че искаш нормален живот, майка му те обижда и въпреки че го харесваш - най-много обичаш себе си.

# 18
  • Мнения: 24
Благодаря много за съветите дано успея да се справя и да го оставя

# 19
  • Мнения: 2 052
Първо блокираш входящите обаждания от този номер, защото не си длъжна да слушаш обиди.

Второ, хубаво си помисляш искаш ли да останеш в ситуаицията такава, каквато е. Вземи решението на база реалното състояние тук и сега, а не според потенциала за подобрение, който би му приписала.

# 20
  • Мнения: 24
Първо блокираш входящите обаждания от този номер, защото не си длъжна да слушаш обиди.

Второ, хубаво си помисляш искаш ли да останеш в ситуаицията такава, каквато е. Вземи решението на база реалното състояние тук и сега, а не според потенциала за подобрение, който би му приписала.
Обичам го страшно много и не знам как да постъпя защото съм заслепена и той ми е влязъл под кожата  Sad Sad Sad

# 21
  • Мнения: 4 290

....нито на 35, бих седяла във връзка, в която майката на човека ме обижда, а той не се стяга да и каже да си затваря устата.
Той и казва да млъкне защитаваме ме вика и даже я псува но няма опитва нормално да и обясни да не се меси но не
[/quote]

чудна картинка. Майката те обижда, той псува майка си... идилия! ако си ми дъщеря бих те посъветвала да не общуваш с такиво семейство.

п.п. оплетох цитата.

# 22
  • Мнения: 1 196
Кажи му ,че не издържаш вече тези обиди и,че не желаеш да заставаш между него и майка му...,и че най-добрия вариант е да се разделите!
Не е хубаво син да псува майка и,нито майката да тормози приятелката му... И,че това не е твоята представа за връзка. Кажи му,че ще си намери по-добра от теб,която да се хареса и на семейството му,защото семейството е най важното...,дори по-важно от вашата връзка.. Wink Wink
Ейй в тоя дух му поговори, а също,че се притесняваш и за здравето му и,че не желаеш ти да си причината за влошаването му и ,че майка му е в правото си да се притеснява  Wink Wink
Кажи му едно ,,сбогом,, и му пожелай много щастие, и че един ден ще намери по-добра жена която да го заслужава!  Wink Wink Wink Wink Wink
Наклони разговора в тоя дух, ще мине по-леко раздялата...

# 23
  • Мнения: 24
Благодаря

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Епилепсията е сериозно заболяване, което се предава по наследство. Не вярвам, че искаш да причиниш огромни страдания на евентуално бъдеще дете. Едно време беше забранено на епилептиците да се женят.

# 25
  • Мнения: 4 841
Знаеш ли, каквото и да си говорим, обърни внимание на два момента...

Първи. Каквато и да е, майката заслужава елементарно уважение.  Никак не съм убедена, че човек, който псува майка си, ще има по-добро отношение към всяка друга жена на света. А и никак не съм убедена, че неуравновесена простакеса е в състояние да възпита сериозен, отговорен и надежден мъж.

Втори. Познаваш ли достатъчно заболяването епилепсия? Информирана ли си? Протичане, лечение, странични ефекти, прогнози... Обичаш ли този човек достатъчно, за да бъдеш до него при неблагоприятно развитие на болестта му? Готова ли си да му родиш деца, и да трепериш дали няма да покажат симптоми?!?

И трети момент, бонус  Simple Smile
Преди да пристъпиш към следваща връзка, поработи малко върху самочувствието и самоуважението си, порасни. Някак твърде несериозно подхождаш към нещата. А не бива.

# 26
  • Мнения: 10 056
Щом криеш от близките си и се страхуваш да не научат, помисли си колко време ще я бъде тази връзка.
Атаки от майка му, впоследствие атаки от близките.
Твърде млада си да устоиш на това.
По-добре е да се разделите. Това момче е подложено на тормоз и натиск от майка си и пристъпите ще зачестяват.
Представи си, че получи пристъп в твое присъствие - знаеш ли как да се справиш?

# 27
  • Мнения: 24

Представи си, че получи пристъп в твое присъствие - знаеш ли как да се справиш?

  да пред мен е получавал пристъп знам как то не е баш епилепсия има стеснен кръвоносен съд в главата и от там се получават пристъпите и припадъците

# 28
  • Мнения: 1 267
Ще прозвучи жестоко, но животът е един, така че не го пропилявай. Първо - откачена майка, второ - слабохарактерен мъж и трето - болен, чак инвалид. Аз по-лоша комбинация не се сещам.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Всяка майка знае, кое е най-добро за детето й...".

Общи условия

Активация на акаунт