Майката на приятеля ми

  • 8 047
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 196
Е то ако е стеснен кръвоносен съд, това е по-страшно от епилепсия... Shocked
Мило момиче, да не те плаша,ама нещата /здравословните/с твоя приятел са много,много сериозни... Не дай се боже ако се случи нещо с него, майка му ще те разпарчатоса... Имаш късмет,че нещата при вас не са по-сериозни /като бременност/... Бягай далеч, ама много, и приятели не оставайте.... Психично болна майка с много болен син... - накрая ти ще го отнесеш.....,не си съсипвай живота...!!!

# 31
  • Мнения: 1 136
Момиче , не вярвам да си толкова заслепена от любов / не използвам друг епитет умишлено/, за да не прецениш , че не си заслужава да се обвързваш със семейство , в което няма елементарно уважение . Не мога да взема насериозно дилемата ти , защото е очевадно че всеки е наясно колко грозни са тези взаимоотношения .
По отношение на епилепсията - не е болест , която се предава по наследство , може да се контролира и епилептиците водят напълно нормален живот и имат семейство . Притиснат нерв е възможна причина за епилепсия , но тази болест е коварна и трябва да си изградиш умения , за да се справиш в ситуация на припадък .
Ако си правиш шега с тази болест като я описваш в Бг мама , не предизвиквай съдбата .
Аз не бих изоставила момчето , заради майката , но бих го изоставила за отношението му към майката определено и отново наблягам в случай , че ни казваш ИСТИНАТА.

# 32
  • Мнения: 827
Живота е пред теб. Сега е времето, в което да градиш твоето бъдеще - да учиш, работиш и да си живееш живота. Тези драми и грозни взаимоотношения на крехката възраст на която си са ти напълно излишни. Колко още ще има да се влюбваш и разлюбваш. Това момче не е единственото и със сигурност има по-добри варианти за теб. Не се закопавай в безмислени драми и утежняващи ти живота обстоятелства. Майката се държи по абсолютно грозен начин, синът я псува - това ще изпиташ и ти на свой гръб от негова страна, от нейната вече го търпиш.

Въобще не те съветвам да продължаваш по тази плоскост. Гради бъдещето си. Бъди силна и гледай своя интерес. Тук няма какво да направиш - нито ще го излекуваш, нито характери ще промениш. Тази среда не е твоята. Като станеш на 30-40 и погледнеш назад, ще си кажеш: "гледай колко глупава съм била, как съм търпяла тази ситуация"... Гледай живота си, гради по-добри условия за по-добро ниво във всяко отношение.

# 33
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Християнка ли си?

# 34
  • Мнения: 2 811
много ми е любопитно да видя тема, в която не се препоръчва раздяла.

# 35
  • Мнения: 1 136
Ами аз не препоръчах раздяла на 100%. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 127
Родителите ти не знаят, че приятелят ти е турчин. Очевидно се страхуваш от това те да разберат какъв му е произходът. Само от този факт си прави изводите дали тази връзка има бъдеще, по-различно от това да сте гаджета за някакъв период. И после си отговори на въпроса, дали си заслужава да търпиш такива мелодрами с човек, който така или иначе в някакъв момент ще е вън от живота ти.

# 37
  • Мнения: 24
Първо не мисля да го уставя заради здравословното му състояние се пак ако всички така деистваха ........
А относно майка му тей като гледам тя е на моменти
Напсува я един път когато тя ме обиди през другото време и вика когато не е права и и казва тя даа не се меси защото не е нейна работа

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Първо не мисля да го уставя заради здравословното му състояние се пак ако всички така деистваха ........
А относно майка му тей като гледам тя е на моменти
Напсува я един път когато тя ме обиди през другото време и вика когато не е права и и казва тя даа не се меси защото не е нейна работа

Така като те чета..."търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"...

# 39
  • Мнения: 10 993
ако смяташ да си с него, прекъсни всякакви контакти с майка му. Не и позволявай да те тормози.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
ако смяташ да си с него, прекъсни всякакви контакти с майка му. Не и позволявай да те тормози.
мда, със сигурност ще прекъсне контакти и връзки, особено ако се касае за малък град.. защото възлюбеният със сигурност не живее с майка си, защото  един "мъж", който си позволява да псува майка си, утре няма да псува жена си, защото майката е много психически адекватна и стабилна и най-вероятно е успяла да възпита, така и сина си  Laughing ...и не на последно място, авторката няма съществен проблем с това, а с майката...а бе, приказка

# 41
  • Мнения: 2 127
Аз пак питам, какво бъдеще виждаш с човек, когото не искаш да представиш на вашите, заради произхода му?

# 42
  • Мнения: 1 196
За пореден път се убеждавам, че кой каквото си направи,никой друг не може да му направи... Авторката, не знам защо е пуснала темата и как точно очаква да и помогнем.. Тя самата изключва раздяла..., а то какво друго остава....освен да и кажем как да ,,утпе,, майка му,че да спре да я обижда и да се меси....
Не знам какъв съвет точно търси...,но като е решила да продължава с ,,мазохизма,,, да си продължава...

# 43
  • Мнения: 10 993
Сирен по принцип те харесвам, но тук прекали. Никой не е застрахован от нищо и при родители световни шампиони.
Ако решиш да се обвържеш с човек със здравословни проблеми има съвременни методи като инсеминация, така че поколението няма да е увредено.

# 44
  • Мнения: 30 802
Да, ако инсеминацията е от донор. Само че си представям точно в това семейство как ще ходят да пазарят донорски генетичен материал...

Направо да търси друг мъж, по-лесно ще е.

Имаше скоро една тема- преди месеци, пак за девойка, хванала се с психично болен. Еми трябва да е ясно, че не всички мъже стават за брак и дори връзка, на някои съдбата им е да са сами. Няма нужда една жена сама да се навира между шамарите.

И всъщност всички точно така действат- оставят хората с дълбоки проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт