Колко често го правите?

  • 1 828
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • на Север
  • Мнения: 503
не ги броя, много често го правим Laughing

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Според мерака, но не по рядко от 2-3 пъти дневно  Grinning

# 17
  • Мнения: 3 447
Минимум 4 пъти през деня и 3 през нощта... ама това е абсолютен минимум. Общо взето 10 и нагоре пъти в денонощие.

# 18
  • Мнения: 980
Сутрин и вечер.  Simple Smile
Аааа...ама ти за кърменето ли питаш? Там 2-3 пъти през деня и 1-2-3 пъти през ноща, като 3 пъти общо не ни мърдат.  Grinning

# 19
  • Мнения: 663
От десет нагоре... Mr. GreenИ аз никога не съм можела да ги преброя, а съм си го поставяла като цел, но му губя края много бързо.

# 20
  • Мнения: 11 547
4 пъти на денонощие.Последното кърмене вечер е в 20.00часа, сутрин първото е в 6.30-7.00 часа.Не знам как издържа нощем без да яде,но така е от като навърши 2  Rolling Eyesмесеца.

# 21
  • Мнения: 3 550
Вече е на 1 годинка, но суче 7-8 пъти в денонощието. Като новородено на педиатърски режим, както уместно отбеляза Андреа.  Joy

# 22
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Обикновено 6-7 пъти в денонощието.

# 23
  • Мнения: 1 427
На този въпрос никога не съм можела да дам отговор Laughing
Наистина нямам идея... пък и е много различно за всеки отделен ден. Тези дни например сучеше много често, защото отказваше да яде твърди храни заради зъбки, така че сигурно е сукала повече от 10-12 пъти дневно. Мога да кажа нещо по-конкретно само за нощите - тогава обикновено суче между 1 и 3х, много рядко повече.
И ние сме така!

# 24
  • Мнения: 1 107
От 3 до 6 пъти, различно е...

# 25
  • София
  • Мнения: 198
Средно се храним на около 2 часа - значи около 12 пъти в денонощието...  #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 072
Имаше период миналата седмица, когато денем ме отблъскваше, дори на 2 пъти сутринта  #Crazy сега се оправиха нещата. Иначе на денонощие се кърмим минимум 4 пъти, като сигурни са за лека нощ, за добро утро и нощем и денем минимум по 1. Максимума е сигурно около 6-7, зависи от настроението, зъбките и дори понякога от мързела ми  Embarassed ако не ми е останало време да сготвя, а Марк вече е гладен давам цица:-) Също тази седмица сме навън по 6 часа без прекъсване и кърмя вместо обяд:-)

# 27
  • Мнения: 35 967
не се и опитвам да ги броя - колкото-толкова Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 930
Много е относително, преди седмица към 6 пъти, а от няколко дни ми се връзват по 8, ама яки кърмения. Нощем особено като засуче, така си спим и сутрин в 7 той ме е налапал и току си цока  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 559
Не съм ги броила - само нощните ни са 3-4-5 (това в 5-6 ч сутринта и него го смятам), а иначе през деня през 1,5 - 2,5 часа беб си цоква...колко ли прави това newsm78

Общи условия

Активация на акаунт