Бременна, сама и без посока...

  • 18 128
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 115
Докато ти пука какво ще кажат хората никога няма да си щастлива.Радвай се на бременността о както написа една потребителка сака пред вратата и чао

# 151
  • Мнения: 39
Бъди смела, всичко е предначертано.. Приеми съдбата си...

Ти си красива млада жена,с добри обноски, грижовна.....Повярвай ми,никога няма да останеш сама,откъм мъже.Не си сама...Аз съм насреща, винаги може да разчиташ на мен за съвет, за разговор, за помощ...Знам защо не искаш пред приятелите да споделяш  проблемите си...
Хиляди са жените кото теб, не си само ти.То мъже много, но детенцето е само едно, само за него ще търсиш кое е най-доброто..Изобщо не мисли дали е добре за родителите ти, защото те няма да живеят твоя живот.
Спокойна бъди, децата бързо порасват, няма да е все бебе.

# 152
  • София
  • Мнения: 24 839
Че София си е едно голямо село  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ами, като всичко живо се натъпка в нея, какво друго да стане?
От село можеш да избягаш, но където и да отидеш, то си остава у теб.

# 153
  • Мнения: 2 811
Именно- едно дете все ще го изгледаш. Тоест може да си вземеш мъж, дето наистина да си го избирала, ама критерият да е малко аху-иху, да е избиран за хубост...ей такива работи. С две деца нещата загрубяват. Факт. Едно детенце- романтика; две- военна операция.
абе една приятелка, майка на 4 казва, че всяко следващо по-лесно се гледало, а от един момент нататък било най-лсно, защото майката се отказва от контрола, смирява се и вдига ръце. Според нея, това ставало след 3тото дете Simple SmileSimple SmileSimple Smile Но нейният мъж е златен, не, ами платинен.

# 154
  • Мнения: X
Тя, като вдига ръце, да не ги оставя да се гледат едно друго по взаимовъзпитателната метода? Mr. Green

# 155
  • Мнения: 2
Момиче,дерт е под земята,над земята не е дерт!!26 год търпях един такъв боклук и все аз бях виновна за всичко!Защо вали,защо не вали,не ща да ям,ти няма ли да туриш да ядем ипр, и пр.По причини като твоите търпях-родители,деца,общество изневери,пиянство,грубости,унижения!Сега съм щастливо разведена и се оказа,че светът и живота са прекрасни!Махай го този изедник,не превръщай живота си в агония,спасявай себе си,детето си и близките!!ГОНИ ГО!!Имаш всичко,за което другите да ти завиждат-ДОМ,БЛИЗКИ!Сигурно ще се открият доста черни страници в живота му,това е болен човек и го наритвай!Никакво бащинство не те интересува-писали са ти по този въпрос!Ако не го направиш сега все едно си се увила сама в черна шамия!Дано вече да не присъства в живота ти този глупак,защото не те чака нищо добро!Двата сака и пайдус!Бъди щастлива и дано да си вече свободна!Когато казах на родителите си беше драма,защото го бях представяла като ангел,а това е огромна грешка!По-късно вс.си дойде на мястото!!Послушай добрите съвети,а те са от изстрадали и хора с опит! #2gunfire

# 156
  • Мнения: 422
Може би трябва да отидете на семеен терапевт заедно. Това може да го промени. Намери подходящ момент и говори спокойно с него за това, което не ти харесва, като незабравяй да го похвалиш за това, което ти харесва в неговото поведение. Не се оплаквай и не го обвинявай, а му кажи, че имате проблем и искаш да го разрешите заедно. Най лесно се руши, но много трудно се гради семейство. За това се иска мъдрост и знания от двете страни.

# 157
  • Мнения: 61 636
Няма я авторката, хич не се хабете. Sunglasses

# 158
  • Мнения: 4 418
От това което си описала виждам поредица от действия с които сама си се вкарала в ситуацията в която си. Да и късмет си нямала, това не трябва да се отрече.

Ами кво, ще си гледаш детенцето, ваште ще са около теб, пък мъж ще се намери отнякъде, ама този път преценявай нещата по-добре.

Така лесно е от моята позиция да се напраскат две три изречение, но реално ти нямаш друг избор от това да си извлечеш изводи, да гледаш положително на бъдещето и да продължиш напред. Иначе какво? Да мрем ли? Та така.

# 159
  • Мнения: X
Може би трябва да отидете на семеен терапевт заедно. Това може да го промени. Намери подходящ момент и говори спокойно с него за това, което не ти харесва, като незабравяй да го похвалиш за това, което ти харесва в неговото поведение. Не се оплаквай и не го обвинявай, а му кажи, че имате проблем и искаш да го разрешите заедно. Най лесно се руши, но много трудно се гради семейство. За това се иска мъдрост и знания от двете страни.
Съзнавам, че е с най-добри чувства, обаче - умирам, като чета такива съвети. Какъв терапевт, какви 5 лв? Той не я бръсне за слива, тя ще го води на терапевт, че да си оправят връзката.

# 160
  • Сф
  • Мнения: 11 866
Авторката май зачезна.
Възможно е темата да е истинска, а не "пързалка", но нещо постовете на авторката си противоречат. В крайна сметка няма брак, нямат общо , защо го търпи? Някой да  обижда, да  казва , че ще си хване друга.... Може би е наивна и смята , че БНД ще се промени вбъдеще? Е , как да е това любов? Не са ли били прекалено малко време заедно, че да е толкова зависима от него? Защото ми звучи като абсолютно зависима от този човек.

За съжаление обаче познавам и жени, които търпят шамари "само като се напие" и тн. , обвързани финансово например, но тук нещата изглеждат ясни, затова казах , че си противоречи авторката.

Иначе съм чувала доста жени да искат да запишат детето на бащата поради някакви "извратени" причини- примерно, защото е правено с любов, нищо че бащата се държи като леке или е напуснал...
Също и "какво ще кажат хората" , но Сф е анонимен град, какво толкова, истории всякакви под път и над път.
Хареса ми съвета на стр 1 - ключалката, багажа и аут!

# 161
  • София
  • Мнения: 4 349
И намери ли се посока  newsm78 newsm78 newsm78

# 162
  • Мнения: X
По-скоро беше някаква провокация това, на мен не ми изглежда като реална ситуация, една жена в такова положение не си излага по подобен начин историята. Да не говорим за обратите за спането в едно легло и прислужването, за да има детето баща на хартия и т.н.
Но каквото и да е, дано да се е разрешило успешно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт