София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 13 894
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 584
 welcome на деси,  аз минавам по Вихрен на път за 20 поликлиника ( като видиш една бързо ходеща мама с  1stroller да знаеш че съм аз  Grinning)  ето ви нещо за добро настроение ( взех го от клюкарника)
http://forums.funelite.com/viewtopic.php?p=218&sid=956af1097 … f0e18d19e64909c87

# 211
  • Мнения: 2 584
ехо мацки къде се покрихте, хайде на разходка Grinning

# 212
  • Мнения: 2 584
да ви питам някой ще ходи ли на това http://www.dnes.bg/article.php?cat=33&id=22457
аз мисля да я заведа малката  а и аз да видя нали съм клюкарка Mr. Green

# 213
  • Мнения: 2 584
мамчета една виртуална почерпка от мен, днес ставам на 33г.
 cook  beer cheers  party023

# 214
  • Мнения: 150
Хей РУТ, Честит Рожден Ден  Hug   bouquet  Hug
Да си мноооооого щастлива и мнооооооого здрава и само усмивка да има на лицето ти.
И от късмет да не можеш да се отървеш  Laughing
 newsm59

# 215
  • Мнения: 150
  Ние тези дни пак сме с промяна в режима- мъника будува в по обед до към 3.30 часа. И вчера като го разхождах, той реши че не иска шапка и сега резултата е червена глава.Така се ядосах на себе си като го видях.Така че май ще излизаме само вечер след 5.30 като се нахрани до към 8.30.А и лекарката категорично забрани да го извеждам от 11.00 сутринта до 5.00 вечерта,че имал много бяла кожа и макар да го мажа с 60 фактор му влияе слънцето.
  Толкова го чаках хубавото време, пък то се оказа, че не било толкова хубаво.
  И пак Ч.Р.Д ,Руми    bouquet

# 216
  • Мнения: 2 584
мерси много за пожеланията, ти нямаш ли сенник на количката и ние не искаме шапка ама и я слагам постоянно, то на 20пол. като ходиме сядаме на сянка така че не е толкова страшно, казвай кога излизате да се видим ти си ми най близо

# 217
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
 newsm59 nbirthdayЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН RUT!МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ   nbirthday newsm59

Криси,на път сме да си намерим другарчета.От днес сме на детска кухня и там има мнооооооооого майки,а и с една майка от форума се запознах.Още не сме излизали на разходка,но скоро и това ще стане.Да цункаш сладкия Митко от нас  love001.

# 218
  • Мнения: 121
Момичета-кокичета, ще излизате ли днес? Аз мисля да изкарам Митко малко, защото вътре само реве и прави беля след беля.

# 219
  • Мнения: 385
Руми, честит рожден ден и от мен!!! Много здраве, щастие и любов!!! Как съм те пропуснала незнам. Надявам се, че сте добре.
Мамита, айде утре да се видиме(ако е хубаво времето де), че в събота пак заминавам за 1 седмица на село. Ние излизаме към 10, а понякога и към 9 и 30. Моя човек не може да седи на едно място, т.че тръмбоваме сериозно по улиците.
Лека, че нещо се отплеснах и станало 1 часа Simple Smile

# 220
  • Мнения: 379
сладурки ще отидем ли на протеста на 1 юни http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101038.220

# 221
  • Мнения: 2 584
разбра ли се от колко часа ще е протеста, аз не съм сигурна зависи кога ще съм на работа за съжаление, ако не съм свободна съм там

# 222
  • Мнения: 992
ооо ма ти работа ли си почнала? кога? кой гледа малката?

# 223
  • Мнения: 2 584
връщам се на старата си работа от 1.06. малката ще я гледа баща и 2 дена като съм на работа и 2 дена аз ще си я гледам

# 224
  • Мнения: 379
rut-протеста ще е от 9 часа в градинката между НС и Софййския университет, поне това беше последната информация която прочетох

Общи условия

Активация на акаунт