София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 13 814
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
Това да не е един двор като детска площадка,на улицата на Софийска вода,близо до пазара Красно село?
Точно това е!

# 31
  • София
  • Мнения: 11 710
Мерси за инфото,но ми е безкрайно далеч.Около 40 минути пеша!Не че не слизам понякога до Красно село пеша с количката,но за утре го дават и да превали,та не знам!

# 32
  • MUC
  • Мнения: 571
И ние с Ванеса сме редовни на Казабланка, как не сме се засекли?? Ако не духа, утре сутрин и ние ще се явим. Ще ме познаете лесно - непрекъснато крещя "Не, Ванеса, върни се, Ванеса.." Mr. Green
hahaha  hahaha
Много целувки на Ванеса  Heart Eyes (Боби съм)

Лятото пак сме там Hug
Приемате ли ни в групичката Mr. Green?

# 33
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ехо, smile3534!Как сте?Разхождате ли се?Аз да ви се оплача тук духаше днес отвратителен вятър и не сме ходили на разходка.Сутринта ходихме до паспортно да си сменям ЛК и бях сложила Мария в кенгуруто.Така я бях гушнала хубава,ама пак я поудуха вятъра.Нямаше на кой да я оставя и трябваше да я взема с мен.Да ви се похваля днес и обух за първи чорапогащник Heart Eyes.
Ей,бременните мамчета,пишете си термините,че да попълвам.Оф,да ви кажа аз съм голям манияк на създаване на такива неща.Дай ми да правя списъци или да попълвам документи smile3523 и ще съм много щастлива Mr. Green.Ако ви досаждам с моите въпроси постоянно,sorry ама искам да ни е пълен списъка.Междудругото може и рожденните ни дни да впиша,какво ще кажете  typeuu?

# 34
  • София
  • Мнения: 11 710
Ами освен да си пуснем трите имена,ЕГН,точен адрес,месторабота и ще имаш е-хе-е-е колко много работа! Laughing

# 35
  • Мнения: 2 584
добро утро мамчета, станахте ли вече Grinning  Ани ще излизате ли сутринта днес май аз съм първа тук, niunia бебка ти е още малка затова обичаш да правиш списъци чакай да почне да пълзи и да ходи  #Crazy и няма да имаш време за нищо  Joy   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 584
mamamaia  не виждам petrovavania в форума знаеш ли как е, виждала ли си я

# 37
  • София
  • Мнения: 11 710
Момичета вие по два пъти ли излизате на ден?

# 38
  • Мнения: 992
да виждаме се с ваня още е 2 в 1 чака си бебока а аз затова кафе не се сещтам къде е точно но май ни е далечко така че може би ще пропуснем и тази срещичка

# 39
  • Мнения: 992
али97 а ти къде живееш че и на теб ти е далече кафето ако не бъркам де  newsm78

# 40
  • Мнения: 379
ако на всички казабланка е далече, може да се срещаме и другада , за мен е без значение, 2-3 км в повече нямат значение, все някак трябва да сваля излишните килограми

# 41
  • София
  • Мнения: 11 710
Аз съм на С.Радев /пресечка на Вихрен/,ако знаеш коя е.Има едно училище 5-то и 50 метра след него!Наистина това кафе Казабланка ми е доста далеч /иначе е хубаво,че е оградено като детска площадка/, както и това на 20 поликлиника.До първото имам 30-40 минути път пеша,до второто 30 минути.Някой път мога да се занеса,но за всеки ден много ще ми дойде.Затова и не се мяркам на тези срещи,които си определяте.Обикновено сядам на Фантастикото или на едно кафе на Вихрен или меря прашните улици.

# 42
  • Мнения: 2 584
Рали сутринта ще излизаме ако успееш ще сме пред 20 поликлиника, нали така Ани

# 43
  • Мнения: 992
ани ъа километрите не ми пречи аз също имам нужда че тези килограми как ще ги свалям незнам но ми са гадни гумите на количката и тези безбройни дупки по улиците ме изнервят до лудост това ми е съображението а не разстоянието  Laughing

# 44
  • Мнения: 379
 mamamaya - разбирам те, предишната количка на бебо и мен ме влудяваше и изобщо не ми се излизаше, а за прпоблема с дупките- #Silly #Silly #Silly.

Общи условия

Активация на акаунт