♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 14

  • 34 957
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 261
Нежи, честит рожден ден!

Желая здраве и благоденствие на теб и твоето семейство,
много щастие и живот изпълнен с любов!


# 676
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
Нежи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден ден, мила! Party Party Party

Много здрава, щастлива и обичана бъди! Пожелавам ти много красиви приключения и сбъднати мечти!

 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada

# 677
  • IT
  • Мнения: 3 704
Добро утро,
Нежи да си жива и здрава, много щастлива и много обичана!

# 678
  • Мнения: 885
Нежи,  Tada bdbaloni много здраве, късмет, романтика и успех ти пожелавам

# 679
  • Мнения: 5 723
Неж, ЗДРАВЕ,ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ и пак ЗДРАВЕ! Hug     newsm51  love001

Днес много баклава /и/ си имаш ,като закъсаш обади се ....ще помагам! smile3503

# 680
  • Мнения: 7 006
Вааааййййй колко много баклава  Crazy  Аферим сен!   bouquet  Чок тешекюр!   bouquet

Веси, Сарде, Алекс, Ренка, Алекс, Деси, Софи  Hug Hug Hug

Много ви благодаря, момичета, за хубавите пожелания и баклавите  Heart Eyes  Да ви се връща и на вас  Hug

# 681
  • Мнения: 1 288
Нежи, честит рожден ден!
Бъди жива, здрава и много щастлива.

# 682
  • Мнения: 2 536
Нежи,  Hug Честит Рожден Ден!!!  bouquet Много здраве на теб и хората, които обичаш, много късмет, много щастие и успехи във всяко нещо, с което се захванеш!   bouquet

# 683
  • Мнения: 9 540
НеЖи, честит рожден ден, мила!!!  newsm68 newsm68 newsm59

Специално за теб: колекция на любимото Дърво!  newsm08 newsm08















# 684
  • Мнения: 9 540
Темпи, да си поемаш глътка въздух между сериите, че в началото Баръшко много обичаше да се разхожда по баклава  Crazy

Какъв въздух, момиче, разногледа станах..  Crazy Crazy Crazy Забравих ядене, пиене, сън... малко оставаше и да дишам...  Mr. Green Mr. Green Ако всички серии са така, аз тоя сериал няма да го изгледам... ще ме приемат по спешност в болницата..  ooooh! ooooh! ooooh! Д-р Синан /Спешно се търси любов/ ще ме лекува, ама то и там баклава, баклава... ще ме уморят тия хора, ей..  Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 423
Добро утро!  Hug

Днес е сряда, за едни ще ухае на ягоди, на други ще им мирише на купон, а за трети - какъвто аромат усетят Laughing

Моя милост в този ден пораства и помъдрява с още една годинка  Crazy  Приемам Безмилостни подаръци цял ден  Hug  Laughing

Мили мои, ще ви сервирам една виртуална почерпка за мое здраве  Hug  

Скрит текст:












Нежи,
Честит рожден ден с пожелание за здраве,
истинска любов и хубави моменти! newsm59
Един подарък и от мен, знам,че е любимата ти баклава. smile3521

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 11:43 от anetart

# 686
  • Мнения: 1 159
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мила неЖ!



Желая приятен ден на всички! lovekiss

# 687
  • Мнения: 7 006
Hина, Симонка, Темпи, Ани, Наг  Hug Hug Hug  Благодаря, момичета!   bouquet
Ох, че и от любимата ми баклава има в промишлени дози - чок тешекюр!   bouquet 


Темпи, калп криза ще си докараш, така като те чета  Mr. Green  Яваш, бе къз, сакино  Hug 


И нещо за разкършване, че ако заседнем на масата пред баклавата, и Айвалък няма да ни помогне  Mr. Green

Ese amor   dancing dancing dancing

# 688
  • Мнения: 9 540
Hина, Симонка, Темпи, Ани, Наг  Hug Hug Hug  Благодаря, момичета!   bouquet
Ох, че и от любимата ми баклава има в промишлени дози - чок тешекюр!   bouquet  
Темпи, калп криза ще си докараш, така като те чета  Mr. Green  Яваш, бе къз, сакино  Hug  
И нещо за разкършване, че ако заседнем на масата пред баклавата, и Айвалък няма да ни помогне  Mr. Green
Ese amor   dancing dancing dancing

Как яваш, кажи ми как... като заседнах в 1:30 че до 7:30 тая сутрин... и все Йомер бей...  hahaha hahaha А Баръш и Елчин наистина са супер сладка двойка...  Heart Eyes Heart Eyes
Малко ми напомнят на историята на Джан и Айш- отношения заради уговорка, откачени ситуации колкото искаш, една кучка, която да им пречи, и един рицар, който да спасява девойката в беда, който е влюбен в кучката...  hahaha hahaha hahaha hahaha За сега е супер сериалчето, ама наистина много пълнеж- 2 серии трябваше да изгледам, че да запомня кой кой е..  Joy Joy Joy Joy Леля Нериман с чайчето резене ме разбива просто- уникална откачалка е..  hahaha hahaha hahaha

Оооо любима песничка... чок мерси за поздрава..  Hug Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 268
Неж,честит рожден ден,да си жива и здрава,много щастлива и обичана.  Hug   bouquet newsm59 nbirthday Tada hbday bdbaloni baloni happy bd

Нямам много време минавам само да честитя и да ви пожелая приятен ден.


 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт