♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 14

  • 34 929
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 006
Хазарче  Hug  Благодаря!   bouquet


Темпи, Нера както ти харесва сега, ще видиш после каква оФца става  ooooh!  Само Корай още много ме забавлява  hahaha



Да сервирам и аз една порция "чужда" баклава, за малко разнообразие  Crazy

Скрит текст:
Дейвид Бореаназ  Flutter






И тъй като съм малко на латино музикална вълна днес  Laughing  Един Питбул  Whistling

Pitbull - "Fireball"  dancing dancing dancing

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
А, малииии, Дейвид Бореаназ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Като беше по тъничък и вампир в " Бъфи" много бях си паднала по него  newsm47 С годините все по-хубав става, да не му е уроки  Blush

# 692
  • Мнения: 9 540
Темпи, Нера както ти харесва сега, ще видиш после каква оФца става  ooooh!  Само Корай още много ме забавлява  hahaha

Охх не ме плаши сега де...  hahaha hahaha Аз и Синан си харесвам, ама имам чувството, че и той като Мурат ще ме ядоса по някое време...  Whistling Whistling Whistling

И баклавата, и песничката са супер..  Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 7 006
Гор, да знаеш и на каква друга негова снимка се натъкнах  Crazy  Вааййй, ваааййй  Whistling


Темпи, Синан е готин Wink



Явно и в Истанбул е захладняло  Laughing  Мерт Екин се е пооблякъл Whistling  Че и нацупил устни Laughing


# 694
  • Мнения: 601
Нежи,
Честит рожден ден!
Пожелавам да не се отървеш от здраве и щастие ти и твоите близки
и мнооого пари за всичко останало
lovekiss

# 695
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Нежи, да си жива и здрава!
Планина от здраве и море от любов ти пожелавам!

Ние с Фенчето ти пращаме подаръка по нашия куриер:

# 696
  • Мнения: 9 540
Ние с Фенчето ти пращаме подаръка по нашия куриер:


Нежи, вземай куриера.. няма да съжаляваш.. подаръка ще ти е бонус според мен...  Mr. Green Mr. Green Hug

# 697
  • Мнения: 7 006
Eмс  Hug  Благодаря, мила!   bouquet

Светле  Hug  Много благодаря!   bouquet  Ох, да можеше всички куриери да са такива  Crazy

# 698
  • Мнения: 642
http://m.vbox7.com/play:67cd5fee51
Баклава няма, но пък танца е уникален, туку виж го нарекли''танца на салама'' Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 699
  • Мнения: 469
Нежи,честит рожден ден и от мен миличка.Нека имаш достатъчно време за мечти,време за среща с приятели,време за смях, време за любов,  време за красивите неща в живота.... Време за живеене!!!                                                                                    
И един Теоман от мен,че да не повтаряме баклавите.Аз много си го харесвам.Знам,че и за Темпи,ще бъде подарък след снощния Баръш....



# 700
  • Мнения: 7 006
Жани  Hug  Благодаря ти, мила!   bouquet  Сладък Теоман  Crazy

Caрдеее  Hug  Да си жива и здрава, джанъм за поздравителната картичка  Flutter

Много ловки тез братя  Whistling

# 701
  • Мнения: 9 540
Оххх видеото е страхотно- колкото и пъти да го гледам, винаги умирам от смях...  hahaha hahaha hahaha

Ваййй Серхатджим пак се позавъртя в тази тема.. аферим, аферим..  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз какви баклави съм си смъкнала с него, скоро трябва да се наканя да ви ги покажа... ама няма да е днеска, да не прекаляваме... че от сутринта като сме я почнали, до довечера наистина ще ни прилошее..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 702
  • Мнения: 7 006
Социалната класация за изминалата седмица. Много се радвам, че "Любов под наем" е на второ място, на четвърто е "Аромат на ягоди" , а къде ми е "Статус на връзката: Объркан"?  Crossing Arms  Нищо не разбират комшиите от сериали  Crossing Arms  Нищо Naughty





Темпи, сервирай маааалко от Теомановите баклави, че се ядосах на класацията. Тамън ще ми дойдат  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 16 938
Нежност  Hug Честит Рожден Ден!Пожелавам ти много здраве,щастие,живот и много обичана от всички. Hug  bouquet

# 704
  • Мнения: 18 579
Нежи, да си жива и здрава!
Планина от здраве и море от любов ти пожелавам!

Ние с Фенчето ти пращаме подаръка по нашия куриер:



Нежи  Hug
Да си жива и здрава и много, много щастлива! Хареса ли ти нашичкия куриер ? Laughing Светленце  Heart Eyes добре си го измислила  Peace
Вече ти е отговорила Весето на въпроса какво е ШМ   bouquet Уникален е сериала ... не можех да дойда на себе си дни наред след като свърши. Който не го е гледал, препоръчвам го горещо, Керем там е страхотен!
И от мен една чужда баклава за РД  Mr. Green Дано ти хареса!
Скрит текст:





Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 15:09 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт