Концерта на Слави

  • 6 805
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 156
След грандиозния концерт на Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд в петък фейсбук и въобще цялото интернет пространство както и медиите гръмнаха от отзиви.Има положителни,има и отрицателни.Има хора,които го възхваляват има и такива,които го нападат.Вие от кои сте?

# 1
  • Мнения: 5 215
Даже не знам, че е имало концерт на Слави.
Сещам се за Шоуто на Слави, когато бях ученичка. Сега още го имало по БТВ. Браво на Слави, че се е задържал толкова.

# 2
  • Мнения: 25 739
Имало концерт, поканата ми се е загубила по пощата. Naughty

# 3
  • Мнения: 12 663
От ужасените. 

# 4
  • София
  • Мнения: 1 483
От събудените. Няколко пъти имаше силни гърмежи (вероятно фойерверки, не знам), от които подскачах. В крайна сметка два пъти ме събудиха, а ужасно ми се спеше.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Навремето харесвах Шоуто на Слави, сега смятам, че е доста западнало и направо в агония. Мисля, че Слави доста допринесе за чалгаризацията и мутризацията на народа. Жал ми е само за музикантите. Те са срахотни професионалисти и ако не беше той едва ли щяха да свирят такава музика. Годжи например е свирил в рок група. За съжаление им е ясно, че извън шоуто нямаше да просперират толкова. Иначе Слави винаги ми е бил антипатичен с тоя престорен лош поглед изпод вежди. Ако не беше сценарния му екип едва ли щеше да дръпне толкова. Та той е опериран от чувство за хумор. Иначе едно може да му се признае, че е нахален и амбициозен до безобразие.

# 6
  • Мнения: 2 821
Слави е бизнесмен. И знае къде е пулса на бизнеса. В комбайна нананайна отпреди 17 години  Joy Той се развива, зрителя - не.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 344
Няма да цитирам нито едно от по-горните мнения,но има написани откровени глупости.
Много е готино да се коментира нещо,на което хем не си бил,хем не следиш,но да изказваш мнение без основа.Типично.
А да се сравнява творчеството на Ку-ку бенд с чалга е обидно.Едно 90% от музиката им е микс от балкански и рок акценти.(мразя чалга,и не знам дори коя е Преслава  Peace )
Концерта беше на европейско ниво,изпипан,вложени бяха доста финансови ресурси.
Много хубава ценност е да можеш да оценяваш труда на хората,дори и да не ги харесваш.

Общи условия

Активация на акаунт