Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 901
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
И резултатите по химия в СУ излязоха. Дъщеря ми има 5.50. Доволна е. Подготвяла се е предимно за МУ, така че тази оценка е отлична за нас.   Grinning Утре сме на изпит по Биология в СУ. Дано и там всичко е ок!  Simple Smile

# 331
  • Мнения: 16 176
Поздравления!
Успех утре!

# 332
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Поздравления!
Успех утре!
Благодаря!  Simple Smile

# 333
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
И резултатите по химия в СУ излязоха. Дъщеря ми има 5.50. Доволна е. Подготвяла се е предимно за МУ, така че тази оценка е отлична за нас.   Grinning Утре сме на изпит по Биология в СУ. Дано и там всичко е ок!  Simple Smile

Браво! Упех и утре!

# 334
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Моята не е доволна от оценката си по Химия ..., но колкото-толкова Simple Smile Следва матура и изпит на юни Simple Smile

# 335
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Качени ли са изпитите по БЕЛ и История на сайта на СУ или аз не ги намирам?! Thinking
Останах с впечатление от учителя на младежа ,че са там.
По БЕЛ ги били поизненадали малко с голямата част граматика.  Simple Smile
И резултатите излязоха ли от предварителните и качват ли ги ?
Успех на децата ви ! Peace Ние ви следваме!

# 336
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?

# 337
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?

При нашите ще бъде в понеделник на 15.05, когато се води и последният им учебен ден. Вчера набързо и в първия магазин си купи моята щерка - панталон и риза Simple Smile

# 338
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?
Утре ги изпращат нашите, в 11 часа...искали са по-късен час, директорката не разрешила. Ще бъдат "с тениска на бала".
Сякаш вчера я изпращах в първи клас  Heart Eyes

# 339
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
На тези изпращания ще има ли родители? Ала-Бала, ти ще ходиш ли?

# 340
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
На тези изпращания ще има ли родители? Ала-Бала, ти ще ходиш ли?
Няма родители, изпращат ги на двора мисля...поне това съм виждала по снимките от минали години.
Мина ми бегло идеята, но май няма да ходя. По принцип родители не ходят. Не че не ми се иска да ги видя Simple Smile
ПП
Питах детето, каза че вероятно ще има, но предвид работния ден и часа може да не са много.

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 14:32 от Ала-Бала

# 341
  • Мнения: 2 987
Преди малко получих e-mail - покана от нашето училище за въпросното изпращане, така че аз мисля да отида Simple Smile.

# 342
  • Мнения: 2 398
И нашите са на 15 май.Аз ще ходя!

# 343
  • София
  • Мнения: 4 803
В училището на дъщеря ми изпращането вече мина.
Малко снимки -  http://www.acs.bg/Gallery.aspx

# 344
  • София
  • Мнения: 214
Нашето  изпращане е в петък ,синковеца каза,че родители няма да има.Ще обличат тениски с надпис:
Випуск 2017
Панаир на суетата
добрината
       Думата суета е задраскана,т.е. Панаир на добрината
     Confused Това е положението...

Общи условия

Активация на акаунт