Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 898
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • София-Младост
  • Мнения: 24 179
Почти безобидн@qпздравления! Само успехи за напред!
Ала-Бала,вашата зрелостничка накъде ще е отвее вятъра наесен?
От суеверие ще задържа още малко, че нещо времето ни притисна здраво, а още не сме получили поканата за визата. И цял ден едно притеснение ме тресе, че време не остана...

# 631
  • Мнения: 16 168
Стискаме палци да се наредят нещата !

# 632
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Момичета, благодаря!!! Хем знаех, че с този бал ще е приета ... хем - друго си е да го видиш Simple Smile Утре ще се запише и приключваме Simple Smile

Ала-Бала
Стискаме палци да се наредят нещата !
+1000  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 1 545
Честито на приетите!
Ала-Бала, и от мен стиснати палци!
mdonkova,  ще се запознаят младежите.

# 634
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 282
И ние сме приети по първо желание в СУ.

За тези, които не са от София, как ще търсите квартири?

# 635
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
И ние сме приети по първо желание в СУ.

За тези, които не са от София, как ще търсите квартири?


Честито!
От София сме ... Но май ще търси шерката квартира ... със съквартиранти Simple Smile Няма право на общежитие ... Въпреки, че като се запише ще пусне едно запитване до Студ. общежития и столове дали може да си подаде документи като част от многодетно семейство ...

# 636
  • София
  • Мнения: 403
Синът ми вчера си взе шофьорската книжка и се чудя дали има въведено някакво изискване да кара с придружител. По едно време се обсъждаше, но не помня дали се прие  newsm78

# 637
  • Мнения: 16 168
Не няма такова изискване.Лиично аз го препоръчвам.Леко и безаварийно каране!

# 638
  • София
  • Мнения: 403
Не няма такова изискване.Лиично аз го препоръчвам.Леко и безаварийно каране!

Благодаря, но е трудно да кара все с мен като колата стои пред входа. Пък и много съм го изнервяла с моите съвети  Grinning

# 639
  • София
  • Мнения: 3 360
Поздравления за всички успешно приети деца!

Косьо е приет по първо желание - английска филология в СУ. Blush
(Може би ми е тъп въпросът, но при записване таксата за цялата учебна година ли се внася, или само за първия семестър?)

margo98
, и аз силно препоръчвам да кара известно време с придружител, особено шофьор. По време на курсовете се полагат основните знания за владеене на автомобила, но истинските умения се придобиват само в реална обстановка.  Освен това, присъствието на втори човек в колата сваля нивото на стреса и е добре да привиква да разговаря, докато шофира.

Почти безобидна, и аз сериозно се замислям дали на сина ми не му е време да излезе от къщи. Той, обаче, иска в самостоятелен апартамент, а не виждам как ще си покрива (поне част от) разходите.

# 640
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
sweetkids_mama , браво на момчето  Hug Ами, ако0 намерим някоя по-добра оферта непременно ще се изнесе, но до сега гледа цени на наеми и то ... едностайни вървят по 500 лв. Просто няма как да стане ... Ако намери за тази цена пр. тристаен и се нанесе с още 3-4 човека ще стане, но иначе няма как ...

# 641
  • Мнения: 2 986
Излязла е класацията за НБУ. Щастлива съм - синът ми е приет по 1-во и единствено желание Simple Smile

# 642
  • Мнения: 16 168
sweetkids_mama,pep_si поздравления за децата!

# 643
  • София
  • Мнения: 622
Честито на всички приети деца! И ние чакаме класирането в УНСС, което е обявено за 14 юли. Не мога да разбера университетите защо не се договарят за еднакви дати? Има деца, които не са кандидатствали само в един университет. Класирането в УНСС съвпада с крайния срок за записване в СУ. То пък бива борба за всеки студент, но не е в услуга на кандидатстващия.

# 644
  • Mladost
  • Мнения: 137
Поздравления за всички  приети деца!

Общи условия

Активация на акаунт