К.О.Т.К.И.-те [14]

  • 37 194
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 579
Запист и от мен!
Корицата и профилната ни са прекрасни  Grinning  Heart Eyes

Не мога да цитирам от предната тема, не знам защо, та подкрепям напълно предложението и мнението на Таня-домашните животни трябва да се кастрират!

Данчето, каза че фонтаните ще ги пускат чак пролетта.

Мимии, как беше родителската?


# 16
  • Мнения: 6 031
...
Корицата и профилната ни са прекрасни  Grinning  Heart Eyes
...
Heart Eyes
...
Не мога да цитирам от предната тема, не знам защо, та подкрепям напълно предложението и мнението на Таня-домашните животни трябва да се кастрират!
...
Не можеш да цитираш, защото старата тема е вече заключена.  Peace
...
Данчето, каза че фонтаните ще ги пускат чак пролетта.
...
Явно са в тестови период сега, но мисля, че ще стане много хубаво.  Laughing
...
Мимии, как беше родителската?
Първите за годината родителски срещи са кратки и се приключват със ... събираме по Х лева.  Mr. Green

Хайде отивам да сложа няколко снимки.  hahaha

# 17
  • Мнения: 4 579
Е що е заключена предната тема? Това нещо ново ли е да се заключва веднага?

Знам, че в случая X не значи 10, щото ако е толкова, трябва да черпиш, че си минала евтино  hahaha

# 18
  • Мнения: 11 747
Запис! Аз за животно ще пасувам, дано не се поддам, че понякога и на мен ми се иска, а после има да си тегля....

# 19
  • Мнения: 14 436
Добро утро! smile3525
Дружката ми беше във ваканция и поех ангажимента да разхождам кучката и -английски дог два пъти дневно.Ау,и то като не ти е всекидневно задължение е много готино.Хранене и проветряване у дома и кръкчета в парка .Ехе,колко кръкчета направих -направо не съм ги брояла.Ама не знам дали ще съм такава ентусиастка ,ако правя тези неща ежедневно newsm78

# 20
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Привет и от мен!  wavey

Мимии,  Hug Hug Hug за темата.

Наборче, не те видях на концерта...  Laughing С какъв цвят дъждобран беше?  hahaha

# 21
  • Мнения: 4 579
Наборче, различавах се от масата ъф корс! Син  Joy

# 22
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Аааа виждам те на снимките си  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 14 436
А, и аз ви виждам и двете,че и трите ако трябва fiuuuuuu
Минах покрай НДК-а шадравани,тъкмо захладня,че да освежат и овлажнят въздуха Mr. Green Слава богу,че поне махнаха ламаринените огради,че редовно се забутвах в тях като в лабиринт. Joy

# 24
  • Мнения: 4 579
Нали нали, виж как се откроявам значи!  Whistling Убавица!

# 25
  • Мнения: 14 436
М,да .Без никакво съмнение Two Hearts

# 26
  • Мнения: 11 747
Ентусиазма по животното може даже една- две години да изкара. Но повече..., не вярвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 186
Ентусиазма по животното може даже една- две години да изкара. Но повече..., не вярвам.

Животните се обичат, не е до ентусиазъм. А любовта към тях се изгражда точно когато децата са малки. Последната ми любов продължава 17 години и ми се иска никога да не свършва. Децата ми са същите - дават всичко от себе си за животинките, независимо дали са котки, кучета, гълъби или нещо друго. Голямата дъщеря вече си има коте. Убедена съм, че и малката ще има като се отдели. Племенниците ми, които израснаха с кучета също са такива. Вече са самостоятелни, живеят отделно и в новите си домове взеха нови кучета. Като сбор в семейството на брат ми вече има 5 кучета.  Wink Не им тежи гледането. Няма нищо по-хубаво от това децата да са заобиколени от животни. Определено стават по-добри и състрадателни хора. А ако се подходи внимателно и с такт, стават и по-отговорни.

Нали нали, виж как се откроявам значи!  Whistling Убавица!

Така е! Открояваш се!  hahaha

# 28
  • Мнения: 11 747
Значи твърде късно съм заживяла с котка - на 14г, мисля, бях. Не, че не съм го обичала, напротив, но ми е голяма обица на ухото.... А за кучето си трябва баш ентусиазъм с тези разходки. Понеже аз по 2 часа на ден, не знам си колко километра, всеки ден (без значение сезон, ден от седмицата).... издържах около година. После трябваше да се самонавивам, самодисциплинирам.... На третата година горкото животно вече съвсем нямаше ежедневни воаяжи... Иначе като дете често ходех на село и там много съм общувала с животни, но то е нещо съвсем друго. (после ги ядяхме)

# 29
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз съм селско чедо, винаги сме имали животни  Heart Eyes
Кучета любя от малка, но когато заживях в апартамент твърдо казах аз куче няма да пусна вътре, но пък почти постоянно сме имали котка. В България живеем на първият етаж и до прозореца имаме асма да засенчва от летните жеги. Оказа се много полезно при придобиване на котка. Слизаше и се качваше по асмата, аз само оставях прозореца отворен.
В Германия живеем на 3 етаж, няма как да взема животно, докато един ден отиваме на пазар с мъжа ми и срещаме негов колега поляк. Човека притеснено обяснява, че отива да предлага котката им на някого, защото с жена му ще се избият. Моя веднага - "Дай я на мен" аз докато успея да реагирам те се уговарят как да отидем да я вземем  ooooh! Заради детето, че много тежко преживя откъсването от родното огнище  Tired
Та сега си имаме най-лудата котка, но много я обичаме и си е част от семейството  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт