Как върви захранването - част 6

  • 12 755
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 190
Да питам някой пробвал ли е зеленчукова каша? Има ли смисъл от нея?  И дали се харесва на децата?

Бяха ми подарили една на Слънчо. Малкия хич нея я хареса. Ние с таткото също не я харесахме. И се мота няколко месеца докато излъжа татко му да я изяде, за да не я хвърлям.

# 46
  • Мнения: 1 873

Иначе аз давах просо два-три пъти в зеленчуковото пюре.
Кажи как точно го приготвяш?

# 47
Момичета, да ви попитам - давала съм овесена водичка при запек, това означава, че при нас глутенът е въведен, нали? То не че Емил изпи много - я има 50 мл. за 2 дни, я няма, но все пак нещо му влезе в стомахчето и нямаше реакция. (За съжаление и за запека не помогна кой знае колко, чак плодовите пюрета оправиха положението...) Мога ли да давам смело храни, съдържащи глутен?

# 48
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 922
Тези дни стана на 7м. и още не съм и давала и се чудя дали не и е време вече? Thinking


Аз захраних на 5,5 месеца, а месо дадох за първи път в края на 6-ия.

# 49
  • Мнения: 1 599
Lss, и аз давах на Ади такава вода и реших, че съм въвела глутена Simple Smile дадох му за първи път преди 1 седмица каша на Хип с детски бисквитки. Няма проблем Simple Smile
Аз просото го правих така - вари се за около 20мин/в МВ за по=малко/ задушавам 15-20мин и пасирам със зеленчуците. Може да се дава и  с плодове

# 50
Мерси, Марис  bouquet  Започвам да давам и по-интересни каши и пюрета Wink

# 51
  • Мнения: 1 999
Мерси на всички за отговорите! Hug
Купих вече заешко месце на Хип и на Гербер и тези дни ще и го дам. Дано да и хареса. Wink

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мерси на всички за отговорите! Hug
Купих вече заешко месце на Хип и на Гербер и тези дни ще и го дам. Дано да и хареса. Wink

Ще и хареса smile3521

# 53
  • Мнения: 524
Здравейте  Rolling Eyes

Дайте съвет какво да я правя  newsm78
Благодаря предварително  bouquet
При нас също се получи зацикляне с моркова..Явно не се харесва на някои деца.
Ами дай тиква . Има нанестле тиква с ориз. Ябълки..и после ако нещо особенно се хареса слагай по малкоморков в него и това е..
А за да не стиска устена на стола и с теб на масата да те гледа как ядеш. Не предлагай нищо . Просто нека си играе на стола докато ти обядваш.. на третия ден ще отваря устата  на всичко Wink.

Успех!

# 54
  • Мнения: 9 902
ще следя и аз темата, интересно ми е. Засега ядем домашно приготвено зеленчуково пюре - заместихме обедното хранене. Картоф, морков, тиква. С около 30 мл кърма вътре. Следобед каша безглутенова на Слънчо и си досуква. През следващия месец мисля да въведа жълтък или месо.
Засега уж яде всичко, дано така продължим.

# 55
  • София
  • Мнения: 532
Само да вметна, че кашите на Слънчо са със сухо мляко, а не АМ.

# 56
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Искам да започна захранването,но не мога да намеря оризова безмлечна каша.Моля,помогнете.Коя марка предлага оризова безмлечна каша?

# 57
  • Мнения: 1 599
Искам да започна захранването,но не мога да намеря оризова безмлечна каша.Моля,помогнете.Коя марка предлага оризова безмлечна каша?
Аз имам на Хип  Peace

# 58
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
На Хип обаче не е безмлечна.Аз внимателно чета всички опаковки и така не успях да намеря безмлечна оризова.

# 59
  • Мнения: 1 599
Безмлечна е! Сигурна съм. има млечна има и без.

Общи условия

Активация на акаунт