♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 936
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 594
В. Аслъ,искаш ли да ми обясниш ....
Благодаря

Трябваше да стана за малко не чух какво каза Аслъ на Волкан.Ако някой гледа рускините нека метне техния превод.  Hug

# 31
  • Мнения: 2 673
Добър вечер, момичета! Hug Hug Hug
Благодаря за новата тема, Нежи!
  bouquet
Извинявам се, че прекъсвам Лавето с превода на Ягодките, но идвам с една нова снимка от Статуса. Явно ще продължават да следват корейската версия и Айшегюл и Мурат ще заминат.

# 32
  • Мнения: 5 594
Волкан- Аслъ добре ли си
Аслъ- Добре съм,ще изляза след малко
В.- Добре

Еда- Батко ....станало ли е нещо.    Проблем ли има?
Не, няма нищо, не се притеснявай.
Еда- добре,батенце

Чаала му обяснява нещо
Бурак - Да,наистина много смешно
Ч. нещо за почивка в Америка каза
Бурак - много си пияна  

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 00:56 от лава

# 33
  • Мнения: 5 594
Чаала много си пияна моля те
Добре прав си ,старите дни 
какво да направя Бурак?


# 34
  • Мнения: 5 594
По добре ли си

Обадих се на Гонджа,но не вдигна.Волкан я пита няма ли ключове.Предложи и да остане
Аслъ- Не,у дома ще си ида.
Волкан- Добре,както искаш


Елчин ,извинявай за тази вечер.
Елчин му казва да се усмихва ли очаква
Права си.

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 00:58 от лава

# 35
  • Мнения: 5 594
Елчин го пита от кога е тук бившата му жена

За първи път ли се виждали.
Не ,във фирмата се виждали
Ще става
Добре,аз ще те откарам
Не иска Елчин

Гонджа -  оф я колко позвънявания имало

# 36
  • София
  • Мнения: 1 264
Един бърз запис и тук, че отивам да гледам другия (Пойраз), чиито 2 сезон започва днес,
но после ще се върна да ви изчета със сигурност.

Нежи, благодаря за новата тема   bouquet

# 37
  • Мнения: 19 814
Неж  Hug благодаря за новата тема!   bouquet
На всички добри душички, които не ни оставят в неведение  newsm20 newsm20
Тази пък Аслъ, като , че ги е видяла на калъп Чаглата и Бурак  ooooh! йетер бе ... идва ми в повече честно казано

# 38
  • Мнения: 5 594
Волкан  вдига тела на Аслъ
Гонджа - Аслъ, много се извинявам телефона и останал у  дома.
Волкан- Гонджа
Волкан и казва,че заспала Аслъ у тях щяла да остане  и той утре щял да я откара у Гонджа.
Гонджа- Добре утре ще се видим.


Чаала много романтично било.
Бурак - достатъчно Чаала, достатъчно.
Чаала- не си тръгвай,остани до мен.
Елчин се появи
Елчин- Бурак?
Елчин - Какво става тук?
Чала - мамо не преувеличавай

Елчин - хич ли не помислила
Бурак казва,че искала Ч да поговорят за последен път .Обяснява какво се е случило
Е,после?
После е това
Елчин ханъм доведох   дъщеря ви до стаята и .
Не се притеснявайте
С нея после щяла да говори каза Елчин
Банята била готова душ да си вземела
Нямало нужда добре била

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:11 от лава

# 39
  • Мнения: 5 594
Ч.

Една минута ...
Елчин я пита защо е направила това.
Защото Бурак я бил изложил пред всички

Виж дъще не може повече така
Майко ,моля те.

# 40
  • Мнения: 5 594
 Бурак -Не можел да повярва нямало да се откаже

Волкан- Довиждане брато0вчеде  #2gunfire по Волкан

Бурак- Вдигни си телефона Аслъ ,вдигни го

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:13 от лава

# 41
  • Мнения: 5 594
Чаала звъни на Волкан
А спи
за теб какво направих .
Не разбрах какво му каза Чаала
Волкан-Не ,никога.

# 42
  • Мнения: 5 594
Бурак звъни на Гонджа тя се чуди какво да му каже.
Бурак пита дали е до нея Аслъ.
Гонджа му каза, че Аслъ я няма там. Гонджа  му каза, че  си е  забравила телефона в къщи и Аслъ още не си е дошла .
Бурак - добре Гонджа .

Гонджа- Добре, Бурак и на мен ми съобщи.

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:20 от лава

# 43
# 44
  • Мнения: 5 594
Волкан - теб чаках братовчеде

Волкан - О братовчеде
Бурак - Аслъ тук ли е?
Аслъ била вътре,спяла ,не можело да я види сега

Аслъ спяла каквото искал да говори утре да говорел


Бурак  - всъщност ти виж
Синан - о деца какво става?

Бурак казва на чичо му,че се е разделил вече с Чаала.
Тръгвал си Бурак  после щели да поговорят.

Синан- Забелязах

Волкан каза на баща му ,че Аслъ е останала да спи у тях.
Баща му  каза,че досега  негова приятелка не е оставала в дома им.


 

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:28 от лава

Общи условия

Активация на акаунт