♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 936
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 594
Бурак - как можа да  ми го причиниш.По дяволите. Как можа да  ми го причиниш. Бесен е.

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:37 от лава

# 46
  • Мнения: 5 594
Аслъ се събуди .Защо  и се обаждал Бурак.
Аслъ се извинява,че е заспала у тях.
Както и да е,вече ще тръгвам
Волкан иска да не тръгва преди да е закусила.
Волкан заради нея приготвил закуска.
Баща му вече излязал. Сами били останали да закусели.
Гонджа щяла да се притеснява каза Аслъ.
Волкан бил говорил с Гонджа. Снощи и се обадила Гонджа.

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:45 от лава

# 47
  • Мнения: 5 594
Волкан - Аслъ ,Аслъ добре ли си?
Добре съм
Не докоснала храната
Какво ще прави днес
Много ти благодаря. Добра идея било

Щяла да успее уф  не успях сонра ще допълвам

Волкан  думите от трея,че винаги можела да разчита на него .


# 48
  • Мнения: 5 594
Бурак - Чала трябва да поговорим

Селда - ще искам нещо от теб/шофьора/ да следи Бурак къде отива и с кой се среща да разбере коя е тази сервитьорка с която се среща.

Елчин я предупреждава ,че не искала такива неща като това от снощи

Ч. я пита как е минала вечерта и.Майка и разказва за бившата жена на Синан

Трябва да стана за малко

# 49
  • Мнения: 5 594
Аслъ- само за майка и искала да мисли Всичко да оставела.

Аслъ - да не казвала нищо на Бурак.Не искала да и се извинява.
Още се смеела казва на Гонджа

# 50
  • Мнения: 5 594
Волкан каза да ....

Бурак хвърли химикала за малко да уцели Тургут бей.
За някаква програма говорят .За Нихат бей пита управителя.
Бурак му каза  да говорил  с баща му .

Чаала-  наистина?
Волкан - ......във фирмата не знаят.
Аслъ  наистина имала нужда от пари.
Чаала - искаш  да изгуби  .Много умно



Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:56 от лава

# 51
  • Мнения: 5 594
Бурак с бармана за коктейли говори
Гонджа и Бурак  говореха .....
Бурак - там ще се видим.
Гонджа се чуди какво да каже на Аслъ.



Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 01:58 от лава

# 52
  • Мнения: 5 594
 Синан пита Етюн  дали брат му е дошъл.
Дошъл бил в кабината си бил
Добре дошла
Синан  казва ,че имали голям въпрос. Башак била дошла  разказва за срещата им в ресторанта.

Съмняват се ,че някой от персонала на фирмата  е къртица.
Секретарката веднага се обажда да разкаже какво са говорели. Нямали и  доверие.
 Торгут се обадил мач имало в клуба.
Нихат всичко щял да оправи.
 Синан  имал доверие на Бурак ,само от малко време имал нужда.
Волкан се появи.
Много добре се бил сетил.

Заби ми нищо не чух  
 

Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 02:09 от лава

# 53
  • Мнения: 5 594
Замръзна ми картината .  #Cussing out 
Какво дават сега?

# 54
  • Мнения: 19 814
Лаве, рекламлар  Laughing

# 55
  • Мнения: 16 938
Вече ще започвам да стрелям по Волкан  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 56
  • Мнения: 5 594
Фенче  Hug  саол джанъм    bouquet


Вече ще започвам да стрелям по Волкан  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И аз и аз  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 57
  • Мнения: 19 814
Този Волкан ега ти психото го направиха  hahaha нещо сложи ли и в кафето на Аслъ, та тази заспа като заклана  newsm78
А Селда пък точно на кого поръча да следи Бурак  Joy Joy Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 5 594
Този Волкан ега ти психото го направиха  hahaha нещо сложи ли и в кафето на Аслъ, та тази заспа като заклана  newsm78
А Селда пък точно на кого поръча да следи Бурак  Joy Joy Joy Joy Joy

Не знам ,няма как да гледам докато пиша. Само слушам. Бен като свърши ще гледам.

# 59
  • Мнения: 5 594
Моля, батенце, сега излязох .На такси щяла да се качи.
Башак нещо за Елчин и ресторанта и каза.
Башак - баща ти май ти е казал лъжа.Хайде да отиваме в клуба,по пътя ще говорим.Мила моя.


Всичко е готово Бурак бей.


Последна редакция: чт, 01 окт 2015, 02:10 от лава

Общи условия

Активация на акаунт