На море в Гърция 2015 - VIII

  • 95 435
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 020
Таман щях да кажа, че ако види какви вълни и бурно-кално море е на Хаваите, ще си стои в Кърджали.

Не, аз не стоя на Кърджали, нито съм оттам. Свекърите са там.
Но оттам ще пътуваме, най-вероятно, когато гостуваме лятото.  Peace

Иначе разбирам и знам, че горе-долу са такива цените, но после ще ви пусна линк, където ми искат 75 Евро на нощувка за началото на Юли за 2 стаи с бокс и баня, без градина, тераса и т.н.  #Crazy Ами безумно скъпо е за това, което ми предлагат.
40-50 е поносимо, хайде и 60 Евро, но за по-добри условия.


# 751
  • Мнения: X
Свиквайте. Цените в Северна Гърция са такива.

# 752
  • Мнения: 751
Да, 150-160 лв. за някаква мизерна стая и на мене ми се струва много. Пробвайте на място. Има един супермаркет там, дето го държат българи явно, до него къщите пак са на българи, може да има нещо.

# 753
  • Мнения: 3 020
Да, 150-160 лв. за някаква мизерна стая и на мене ми се струва много. Пробвайте на място. Има един супермаркет там, дето го държат българи явно, до него къщите пак са на българи, може да има нещо.

О, да, ще пробваме и на място.
Но ми хареса това, което ти пусна за Навтика Бей и ако наистина цената е 40-50 Евро за апартамент, както вие сте платили, ще е супер.  Hug
Още повече ми се видя на много удобно място. Но защо пишат: "Официалните плажове са на кратко разстояние с кола." ?!?! видя ми се близко  Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 11 088
Иначе разбирам и знам, че горе-долу са такива цените, но после ще ви пусна линк, където ми искат 75 Евро на нощувка за началото на Юли за 2 стаи с бокс и баня, без градина, тераса и т.н.  #Crazy Ами безумно скъпо е за това, което ми предлагат.
40-50 е поносимо, хайде и 60 Евро, но за по-добри условия.
Никога не съм плащала повече от 60 евро в Гърция. Движим се в интервала 35-50 за трима (рядко надолу до 30 или нагоре до 60), като при това сме доста претенциозни и резервираме в последния момент. Но и не ходим през юли. Юли и август е най-високият сезон, нормално е да е по-скъпо.

Т.е. цените са такива, защото има кой да ги плати. В Северна Гърция ходят многобройни, непретенциозни и платежоспособни туристи от Балканите, затова Simple Smile

Иначе на място обикновено се намира, но рядко в непосредствена близост до плажа.

# 755
  • Мнения: 751
Не знам, плажът е през една уличка от Навтика бей.

# 756
  • София
  • Мнения: 783
Юли месец е висок сезон и е нормално да има високи цени. Това означава, че ще бъде пълно и няма да намерите толкова лесно хубаво настаняване, което да е свободно и за което да можете да се пазарите. Ако целта е евтино море през юли, най-добре за 65лв на черноморието.

# 757
  • Мнения: 3 020
Параход, решихме юли, за да е когато сме на гости в Кдж и да сме по-близо, че сме с 2 много малки деца и дългият път не им влияе добре.  Crazy От София Керамоти е доста по-далече. Друго си е 2 часа, че и по-малко.  Peace Иначе не държим да е точно Юли.
Но пък ходим при свекърите един път само лятото и затова. С един удар два заека.  Grinning

И понеже ми дадоха цена 75Е, се зачудих ако за по-добри условия ми искат повече .....  ooooh!
Ама щом казвате, значи има и други, по-рационални и рентабилни варианти.  Hug
Може пък и да променим за Юни.  Thinking

Не знам, плажът е през една уличка от Навтика бей.
Ох, ти съвсем ме нави за там.  Heart Eyes

# 758
  • Мнения: 11 088
А защо просто не им пишеш на тия Nautica, щом ти харесват стаите и цената, не им преведеш капаро и не отидете там със сигурна резервация?! Не разбирам всичките излишни движения.
Децата ти не са малки Simple Smile Пък и София-Керамоти или София-Халкидики не е повече от София-Варна. Пък ако наистина те устройва по-добре офертата на Черноморието, ще отидеш там.

# 759
  • Мнения: 3 020
А защо просто не им пишеш на тия Nautica, щом ти харесват стаите и цената, не им преведеш капаро и не отидете там със сигурна резервация?! Не разбирам всичките излишни движения.
Децата ти не са малки Simple Smile Пък и София-Керамоти или София-Халкидики не е повече от София-Варна.

Ами, защото поисках линка на bflmp, разгледахме го в сайта, но нямаше цени. Всъщност реших преди да пиша поредните мейли, да питам от първо лице, а то взе, че ни хареса.  bouquet

# 760
  • Мнения: 11 088
Крайно време е за На море в Гърция - 2016!

С пожелание за много вълнуващи пътувания през нея и повечко четене на 1-ва страница и темата, за да се избегнат глупавите и повтарящи се въпроси Grinning

Общи условия

Активация на акаунт