Ето есента дойде, а МАЙчето расте, расте! Тема2

  • 24 332
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 441
http://www.enzo.bg/elmex/sensitive-professional-pasta-za-zbi-za- … huvstvitelni-zbi/ ето тази паста я понасям, не е много силен вкуса. Иначе миризмата на мента и всякакви прясни билки ми е непоносима, както и всякакви парфюми.

# 31
  • Мнения: 29
Ехааа много пишете, а аз от работа нямам време да чета...

Благодарим за новата групичка  smile3525 smile3525
Аз лично гадене имам много рядко, за сметка на апетита хаха, чак не ми се качва на кантара....

# 32
  • София
  • Мнения: 530
Момичета, като ходихте на първи преглед за сакче пускаха ли ви някакви изследвания? Кръв, урина?

# 33
  • Cтраната на чудесата
  • Мнения: 143
Момичета, като ходихте на първи преглед за сакче пускаха ли ви някакви изследвания? Кръв, урина?


На мен да ! Peace

# 34
  • Мнения: 1 556
Момичета, като ходихте на първи преглед за сакче пускаха ли ви някакви изследвания? Кръв, урина?

Всичко ми пуснаха на мен - микробиология, цитонамазка, кръв, урина, в Хеи за спин и още 2 болести май.
Как протича втората ЖК? Всеки път ли гледа на ехограф и мануален преглед?

# 35
  • Мнения: X
Ехааа много пишете, а аз от работа нямам време да чета...

Благодарим за новата групичка  smile3525 smile3525
Аз лично гадене имам много рядко, за сметка на апетита хаха, чак не ми се качва на кантара....
И аз така!Никакво гадене нямам.Като чета повечето коментари си мисля,че само аз съм без гадене и повръщане.

# 36
  • София
  • Мнения: 530
Значи мога да си занеса урина от вкъщи Simple Smile Другите само в Хеи ли се правят и колко се плащат? Има ли някоя от вас с ИР?

# 37
  • Мнения: 2 532
На мен все още не са ми ги пускали тези изследвания, но и аз не съм се регистрирала на ЖК. Предният път изследванията ги пускахме, след като се регистрирах. Засега само изследване на ТСХ съм правила.

# 38
  • Мнения: 741
Привет,привет! Party
Ако можех всеки ден да си правя шопинг терапия да знайте,че всеки ден съм по магазините! Whistling
 
Момичета, като ходихте на първи преглед за сакче пускаха ли ви някакви изследвания? Кръв, урина?
Мен на първия преглед за сакче нищо не са ми пускали.Тогава само се установи бременноста.За изследвания кръв,урина,микробиология ще ми ги пуска другата седмица като ми направи картон,т.е. като ме запише официално на ЖК. Peace
Ехааа много пишете, а аз от работа нямам време да чета...

Благодарим за новата групичка  smile3525 smile3525
Аз лично гадене имам много рядко, за сметка на апетита хаха, чак не ми се качва на кантара....
И аз така!Никакво гадене нямам.Като чета повечето коментари си мисля,че само аз съм без гадене и повръщане.
Споко,не си само ти и аз съм без гадене и се моля и занапред да нямам,както при момичетата,при които го има да минава час по-скоро! Hug

# 39
  • Мнения: 604
Добър вечер и от мен. Бременилския ми мозък хич го няма - цял ден се чудя защо никой ме пише, а забравям новата тема. Whistling. На мен ми пуснаха кръв и урина при регистрацията - на 25.09. Следващия ми преглед е на 20.10. Аз нали се бях оплакала, че лесно се подувам и почти не мога да ям, та сега ново 20 - огладнявам на често и се будя посред нощ озверяла от глад. Не че ставам де - при мен мързела е по-силен от глада.  Laughing Ама си мисля дали да не си вземам някакъв плод до мен в леглото.

# 40
  • Мнения: 31
Ехееее имаме и нова темичка, а мен като ме хване липсата после 30 мин чета пропуснатото.
Какви схеми правя вече и аз не знам.  ЖК ще си водя в моя град по здравна каса, но исках и на друго място да ходя понеже имам допълнителен здравен фонд да поизточа и него  Laughing. Абе искам общо взето на две места уж за по-сигурно. Днес ходих за първи път на втората лекарка и дали защото разбра че другаде ми водят ЖК като че ли ме притупа много бързо. Не знам как трябва да протича. Измерими кг. талия, кръвно налягане. Видя ме с видеозона и каза че изследваният които не ми покрива касата ще ги пускаме през здравната карта. Ок - ама моята гинеколожка като че ли ми обяснява повече...Както и да е...при вас как протичат прегледите и обясняват ли ви всичко. Каза ми че скрининга трябва да отида към 31.10 - а аз тогава влизам в 14 седмица. Не е късно за него тогава?
Освен това исках да попитам относно козметиката. Моя позната ми каза че по време на бременността трябва да избягвам химии. Знам ли аз дали шампоана ми е химия? как да разбера? Душ гела пречи ли...? Малиии как съм се втелясала....
amairani с теб май сме от един град. Ти при кой си водиш ЖК?

# 41
  • Мнения: 604
: Sun13 от Ямбол съм. Но предния път ходих при Йорданов от "Ева"  Сливен и сега пак там ще си се следя. Малко ми се усложнява, защото вече не идва тук.

# 42
  • Мнения: 1 143
Ехааа много пишете, а аз от работа нямам време да чета...

Благодарим за новата групичка  smile3525 smile3525
Аз лично гадене имам много рядко, за сметка на апетита хаха, чак не ми се качва на кантара....
И аз така!Никакво гадене нямам.Като чета повечето коментари си мисля,че само аз съм без гадене и повръщане.
Споко,не си само ти и аз съм без гадене и се моля и занапред да нямам,както при момичетата,при които го има да минава час по-скоро! Hug

И аз съм от щастливките без гадене (ако не броим 3-4 сутрини в които пропуснах закуска)  Wink

Относно изследванията аз ще ги правя след 3-ти месец, сега е рано още, така каза и док - ще ги пуснем на следващия преглед около 12та седмица.

И да се похваля - 12мм, отговаря си точно размерчето на дните, чухме и сърчице.

Както и да е...при вас как протичат прегледите и обясняват ли ви всичко. Каза ми че скрининга трябва да отида към 31.10 - а аз тогава влизам в 14 седмица. Не е късно за него тогава?
Освен това исках да попитам относно козметиката. Моя позната ми каза че по време на бременността трябва да избягвам химии. Знам ли аз дали шампоана ми е химия? как да разбера? Душ гела пречи ли...? Малиии как съм се втелясала....
Аз съм доволна - миналия път отговори спокойно на всичките ми въпроси, а сега излушах един огромен спиък с неща които мога да правя и какви планирани прегледи и изследвания има. Аз като цяло си знам и ми мина повече покрай ушите, но иначе е добре да се кажат тези неща. Мерки никакви не са ми взимали, но аз у дома съм всеки ден на кантара  Joy
Относно козметиката - не се вманиачавай, нали няма да спреш да си мияш косата? Ако някоя миризма не ти понася - не ползвай продукта. Ако можеш да намериш някава натурална козметика - няма лошо. Аз ползвам всичко както до сега  Wink

# 43
  • Мнения: 31
И аз съм от Ямбол. Насочила съм се към Дева Мария в Бургас при д-р Татарова...
А за козметиката ако не пречи на бебчето значи всичко е ОК.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 604
За козметиката ако не те дразни миризмата не мисля че има проблем. Аз самата грим и лосиони не ползвам, но за сметка на това се налага да се боядисвам редовно. Гените си казват думата и съм от рано побеляващите.  Confused  Дева  Мария е клиниката във Ветрен, нали?

Общи условия

Активация на акаунт