След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им 127.93

  • 11 754
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 162
Тя си представила, че го хваща за ръката и ще му казва всичко  ooooh! ooooh! ooooh!

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 751
  • София
  • Мнения: 30 253

И май ѝ каза "Пепеляшка". Thinking

# 752
  • Мнения: 7 162
еми тр да с сблъскат,няма как  Peace иначе Йомко заради какво ще ври и кипи  Mr. Green

# 753
  • София
  • Мнения: 30 253
Тази вечер аз ще го побъркам, не може да обича никоя друга ще отстраня всяка от пътя си. Аз исках само да ме обича, това е и така ще бъде
Тази и тя ку-ку като майка си  ooooh! ooooh! яко влязла в джаза  Rolling Eyes

От кратуна- кратунки. Wink

# 754
  • Мнения: 3
Верче, да, онази песен е от АФК-то, в туити са го писали вече  Peace

"Değmesin Ellerimiz"
Ето я цялата песен  Peace

Скрит текст:

[/quote                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Извинете но според мене тази песен е от Сезони на любовта

# 755
  • София
  • Мнения: 9 362
Верче, да, онази песен е от АФК-то, в туити са го писали вече  Peace

"Değmesin Ellerimiz"
Ето я цялата песен  Peace

Скрит текст:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Извинете но според мене тази песен е от Сезони на любовта


Бъркаш се доста песента първо звуча в АФК и дооооста след това в лалето  

Общи условия

Активация на акаунт