Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 29 677
  • 724
  •   1
Отговори

Анкета

Хайде пак Simple Smile

Опции:

# 720
  • Мнения: 326
И аз както каза HappyKali , туш  Joy


Миерин, Честита  ти племенница и на патерица  именник !

Luba Ili добре дошла  bouquet

# 721
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
имам леко издутина или по скоро като втвърдяване на корема от долу от дясно а от ляво си е нормално като го пипна е леко издуто дали бебето е там  newsm78
при вас как е говоря от долу под корема и то само в право положение като съм (не легнала) да се притеснявам ли ? Sad
Мисля,че нямаш повод за притеснение.Може бебо да се е завъртяло на там и затова да ти издува така.А усещаш ли движение там?


Да точно там е работата че точно там усещам движенията от тази страна ... на 22-ри бях на преглед и всичко беше наред даже АГ-то каза че сме с главата надолу
Няма за какво да се тревожиш в такъв случай.Това най вероятно му е главичката.Аз преди малко като се къпех също усетих издутина лека там където му е главичката.Вече ще започне да им утеснява и това ще е често явление. Heart Eyes  Hug

# 722
  • Мнения: 71
positivevibes - аз съм в Германия и изследването за гестационен диабет е включен в пакета, който здравните каси поемат. И аз ще го правя след 2 седмици. Първо ще бъде нормално изследване на кръвната захар и ако се видят завишени стойности, чак тогава ще има обременяване с глюкоза на гладно.

Аз от друго да се оплача  Sad - от самото начало на бременността, всеки преглед протича задължително с вагинален ултразвук, вземане на проби и проверки. До сега толкова такива прегледи накуп не съм имала и въобще не е приятно, но нали е за добро... Кръв и урина също давам всеки месец, но съм с отрицателен Резус фактор и се следя за антитела.
На мен не са ми казвали че имам повишена захар, явно тук на всички бременни го правят този тест и беше директно с глюкоза на гладно, за 2 часа ми взеха 3 пъти кръв , абее доста неприятничко си беше..
Колкото до кръв и урина и тук е всеки месец , даже урина давам на всяко посещение пре доктор или консултация  Crazy
Вагинален ултрозвук не са ми правили , ама последния път бъркаха нещо вътре и каза че е ок  Crazy , а тези проби всеки месец ли ти ги взимат или от скоро? На мен секрет не са ми взимали още.  Hug така ще е то.... многото мина , малкото остана  Laughing

Miss JT бебо е 100% става му тясно Simple Smile и аз усетих такава подутина доло в  ляво обаче, и го поразбутах малко Grinning  а и той не се спира моя беб , такива яки ритници раздаваа  Crazy
 Hug

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 00:12 от positivevibes

# 723
  • Мнения: 493
Аз утре ще ходя на ФЕ. Много ми е притеснено. Отделно съм настинала и всичко ме боли. И сега ако ми кажете, че не мога да пия Колдрекс ще ме притесните тотално... И отгоре на всичко от вчера вечерта ме мъчат киселини, ама ядох огромни количества мед, като ли почти изчезнаха, поне засега.

# 724
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
НОВАТА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=881377.0

Общи условия

Активация на акаунт