КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по bTV - ТЕМА 8

  • 35 888
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 381
"Ти го прие, не аз"  Shocked Shocked

 Sick Sick Sick

Това беше гадно  Crossing Arms

Ендер ми изглеждаше стабилна. Не очаквах, че няколко думи от Синан може да я разклатят ...

viv4o +1  newsm10
Де да бяха само думи, може би по-лесно щеше да го преживее, но за това повече в сезон 2  Peace  И си личи, че не е минала школата на Суде  Joy Joy Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 27 735
Тук вече хълцах      newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45    Страхотен!  Heart Eyes






Стахотен Чачо  Peace Peace  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Забравих да пиша за Хасан  Thinking Мисля, че оттук започнаха проблясъците в него и осъзнаването, че обича аннето и е привързан към децата.

Даааа, взе да избелява  Party Party Party Party Laughing

# 77
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug

 

 

# 78
  • Мнения: 281
Много тежък взе да ми става сериала...
Реално случи ли се нещо между Ендер и Синан? Страшно много ме подразни поведението и спрямо Яман.
Браво на Хасан, трогна ме. Не го очаквах от него.  Peace
Много мъчно ми стана за Яман, постоянно му се насажда чувство за малоценност - първо Оркун, а сега и брат му. Мира не трябваше да се ядосва когато чу разговорът им на игрището, а да му даде кураж и да опровергае думите на Оркун.

Кога се очаква продължението?  newsm78

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
В крайна сметка случило ли се е нещо между Ендер и Синан, защото на мен ми се струва, че може да не е било кой знае какво, но Ендер се е поддала.

Letter За продължението може би след Нова година някъде до преди празниците трябва да свърши Завръщане

# 80
  • Мнения: 20 795
За сега не са ни показали какво точно се случи между Синан и Ендер. Има само намеци и догадки. Ако наистина искате да разберете предварително, ще ви го напиша в скрит текст.  Peace

Яман отново загуби вяра в себе си и е на път да се предаде. Не му е лесно. Дори и да живее в Алтънкой, животът постоянно му доказва, че той не е част от този свят. Но докато Мира непрекъснато се опитва да го убеди, че за нея е важен той, а не семейството и средата му, че го обича и вярва в него, Яман загуби вяра в общото им бъдеще. Думите му означават, че на практика вижда в нея втора Суде.  Sad Sad Sad Sad
Мира обаче няма да се откаже толкова лесно.  Wink

# 81
  • Мнения: 116
Всъщност нищо не се случва между Синан и Ендер. Той я целува само, но не показват сцената. Жал ми е за Яман, защото без вина го изкарват виновен за всичко. Ендер ме ядосваа , защо говори така  Sick Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out
Бомбата от вчерашния епизод няма нищо общо с катастофата. Те карат друга кола.

# 82
  • Мнения: 281
За сега не са ни показали какво точно се случи между Синан и Ендер. Има само намеци и догадки. Ако наистина искате да разберете предварително, ще ви го напиша в скрит текст.  Peace


Да, няма да е лошо  Laughing Също така ме интересува и дали Мира ще замине?

# 83
  • Мнения: 20 795
За сега не са ни показали какво точно се случи между Синан и Ендер. Има само намеци и догадки. Ако наистина искате да разберете предварително, ще ви го напиша в скрит текст.  Peace


Да, няма да е лошо  Laughing Също така ме интересува и дали Мира ще замине?
Ягодка е отговорила, но все пак
Скрит текст:
Нищо съществено няма между Синан и Ендер. Той е влюбен в нея от години, но единственото, което прави е да я целуне. Тя се чувства виновна от това, но според мен, не целувката е истинската причина за състоянието й.  Peace
Мира ще замине и ще се върне в края на лятото. Но нищо вече няма да е същото  Sad Sad Sad Историята започва отначало.

# 84
# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
Според мен проблема на Ендер дойде от разговора й със Синан и това, че той е накара да осъзнае много неща, който тя си е мислела, че несъществуват. Как това, че Фарук, когато я е оставил, за да замине (мисля, че беше Америка) тя не е започнала връзката със Синан, заради това, че е била толкова много влюбена, а е искала да нарани и баща си и Фарук. Защото както й каза Синан това е бил единственият човек, който е можел да му се противопостови и то не с пари.

# 86
# 87
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

А, това е готино!

# 88
# 89
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Kara Sevda’nın Medcezir çıkmazı!  newsm78

И малко Батухан:









Общи условия

Активация на акаунт