КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по bTV - ТЕМА 8

  • 35 852
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 27 735
Айде и Берен  Cry Cry Cry Cry Cry  тъкмо бях спряла и пак  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 62
  • Мнения: 27 735
А-бе вие как сте я гледали тази серия он-лайн  Shocked ?


Беше лудница  Crazy Crazy   Що?  Laughing Laughing

# 63
  • Мнения: 20 795
Айде и Берен  Cry Cry Cry Cry Cry  тъкмо бях спряла и пак  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Оф тая Берен винаги ме разплаква  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 64
  • Мнения: 20 795
Направо се загуби покрай Баръш и Чачко.  Peace

# 65
  • Мнения: 27 735
"Ти го прие, не аз"  Shocked Shocked

 Sick Sick Sick

# 66
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Това беше много забавно ... Laughing Laughing То това сигурно е каската на Ейлюл ...


пп Наистина ли са изрязали сцена, аз пък се чудех как се появи тази дата, като излизаха от полицията?

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 21:40 от tara_lezhka

# 67
  • Мнения: 20 795
"Ти го прие, не аз"  Shocked Shocked

 Sick Sick Sick
Не можа да надскочи себе си Ендер. Опита се да върви по пътя на Селим, но в крайна сметка не можа да избяга от своя аквариум. Когато сериозните проблеми застигнаха Яман, изведнъж поиска стария си спокоен, подреден и предвидим живот.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 381
Направо се загуби покрай Баръш и Чачко.  Peace
Много силна сцена  Peace
А Берен и мен ме разплака  Cry Cry

Тази последна серия ми харесва много повече от последната серия на сезон 2  Peace

А Ендер изживява драмите, които Едже й е сътворила  #Cussing out #Cussing out Като гледах как се измъчва и другите около нея, колко е изнервена и не дава на Селим изобщо да я пипне, се чудех много какво се е случило между нея и Синан.

# 69
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
А-бе вие как сте я гледали тази серия он-лайн  Shocked ?


Беше лудница  Crazy Crazy   Що?  Laughing Laughing

Щото трудно се издържа ...

# 70
  • Мнения: 20 795

Това беше много забавно ... Laughing Laughing


пп Наистина ли са изрязали сцена, аз пък се чудех как се появи тази дата, като излизаха от полицията?
Изрязаното не е нещо съществено.  Peace Така или иначе ще го видим накрая на епизода.  Peace Просто 38 серия започна всъщност с предпоследната сцена на 06.06.2014 и после се върнаха няколко дни назад.  Peace
Тук това не е толкова важно. Но когато гледахме онлайн, фрагманите, озета и снимките бяха подвеждащи и се вихреха всякакви догадки. Всъщност не знаехме под чия кола е бомбата и кой ще умре.  Peace И  сцената, с която започна серията допълнително увеличи напрежението.  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 4 381
"Ти го прие, не аз"  Shocked Shocked

 Sick Sick Sick
Не можа да надскочи себе си Ендер. Опита се да върви по пътя на Селим, но в крайна сметка не можа да избяга от своя аквариум. Когато сериозните проблеми застигнаха Яман, изведнъж поиска стария си спокоен, подреден и предвидим живот.
Според мен го каза, защото се чувства много объркана от историята със Синан. Изведнъж нейният подреден и праволинеен свят е нарушен от самата нея, от нейните действия, нейните чувства и емоции, които се опитва да скрие от всички. Срамува се от самата себе си, от това което преживява и от невъзможността да разкаже на никого. Това я изважда от релси и я прави толкова сприхава. И както винаги, за да се прикрие едно, се изтъква друго - като вид прикритие. За това отново го отнесе Яман. По-скоро Яман е удобро оправдание, защото няма да се налага твърде много да обяснява. Но много ми стана мъчно за Селим, защото не го заслужава  Sad

# 72
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
"Ти го прие, не аз"  Shocked Shocked

 Sick Sick Sick

Това беше гадно  Crossing Arms

Ендер ми изглеждаше стабилна. Не очаквах, че няколко думи от Синан може да я разклатят ...

viv4o +1  newsm10

# 73
  • София
  • Мнения: 4 381
Тук вече хълцах     newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45    Страхотен!  Heart Eyes






Стахотен Чачо  Peace Peace  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Забравих да пиша за Хасан  Thinking Мисля, че оттук започнаха проблясъците в него и осъзнаването, че обича аннето и е привързан към децата.

# 74
  • Мнения: 20 795
А-бе вие как сте я гледали тази серия он-лайн  Shocked ?


Беше лудница  Crazy Crazy   Що?  Laughing Laughing

Щото трудно се издържа ...
А това е само половината епизод. После има и още  Whistling Whistling Whistling
За мен обаче последната серия на втори сезон беше най-напрегната. По едно време бях на косъм да се откажа и чак като разбера как завършва, да я догледам  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт