прегнил

  • 10 728
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

И аз си помислих същото...При мен беше на 12-ти ден...

# 17
  • Мнения: 80
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

И аз си помислих същото...При мен беше на 12-ти ден...
Да обаче аз направих прегнил на 12 ден,така че толкова бързо не се е спукал.Нали му дават 36 часа най-малко.

# 18
  • Мнения: 195
Да обаче аз направих прегнил на 12 ден,така че толкова бързо не се е спукал.Нали му дават 36 часа най-малко.
[/quote]

Въпреки това е трябвало да започнеш от същият ден с тестовете за да проследиш как се променя интензивността на втората черта. А пък и може прегнила да влияе на тестовете и да се са достоверни?

# 19
  • Мнения: 80
Момичета сега се връщам от лекар и фоликула се е спукал и е имало овулация.Остава да чекаме и този месец.Интересното, е че не видях никаква цервикална слуз Thinking и тия плувци дали са останали живи.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Хайде, успех!  Laughing

# 21
  • Мнения: 80
Мерси,дано ти да ми заразиш с най-хубавото Heart Eyes GrinningИмаш си голяма красавица Laughing

# 22
  • Мнения: 19
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?


# 23
  • Мнения: 2 249
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?



според мен ОГРОМНА Party-при мен се спука тоно с толкова-и мога да ви кажа ,че нито тестове отчетоха овулация,нито аз я усетих по някакви други признаци(дори и цервикална слуз не открих Embarassed)и съвсем я бях отписала-.....а после се изненадах приятно Wink
така ,че несе отчайвайте момичета-стискам палци Praynig Hug

# 24
  • Мнения: 80
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?



според мен ОГРОМНА Party-при мен се спука тоно с толкова-и мога да ви кажа ,че нито тестове отчетоха овулация,нито аз я усетих по някакви други признаци(дори и цервикална слуз не открих Embarassed)и съвсем я бях отписала-.....а после се изненадах приятно Wink
така ,че несе отчайвайте момичета-стискам палци Praynig Hug
Благодаря ти, вдъхна ми много надежди Heart EyesДано се получи.

# 25
  • Мнения: 80
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегн


Голяма вероятност да се е спукал.При мен също имаше болки дори когато правихме кекса Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?

по книжките пише, че Прегнилът води до спукване на зрелия фоликул при 96% от жените, на които е бил прилаган.

# 27
Здравейте, мами!
Аз съм нова! Няколко дена разглеждах и се ослушвах! Трябва да ви кажа, че много ви се радвам как се отзовавате и си отговаряте на въпросите!
Днес и на мен ми биха Прегнил 2 капсули, всяка от тях по 5000, ако се не лъжа. Фоликулът ми е 18 мм. Обвзело ме е невероятно вълнение, но не смея да разкажа на мъжа ми, за да не го стресирам излишно. Още повече, че имах чувство, че доктора ме подготвя за неуспех - ..."Ако не стане до есента, ще направим снимка на тръбите..."
Пожелайте ми успех! Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 841
При поставянето на прегнил е безсмислено да се правят тестове за овулация, чхг-то оказва влияние, по какъв начин не мога да кажа, но имаше тема по въпроса, който се интересува, може да се поразтърси

# 29
  • Мнения: 59
Моля Джам да каже какви са тези книжки, в които е чела за Прегнила

Общи условия

Активация на акаунт