Е, колкото и да не си чувствителен след един такъв разговор, направо ми иде да скоча отнякъде. Така че, напълно разбирам Зои. Просто си представям как се каниш да вечеряш и ти се обаждат и 15 мин. ти обясняват как някой умрял.

Вие какво правите, аааа, ще вечеряте, ми хубаво, айде аз ще затварям, че почва Ферхундето, айде приятна ви вечер!
С пълно инфо за болест и деца и допълнение като беше малък какво му е дал въпросния човек. Разликата, обаче че моята С е малко над 50, далеч не е баба и въпреки, че живее на село, нейния социален живот е в пъти по-жив от моя
Вие какво правите, аааа, ще вечеряте, ми хубаво, айде аз ще затварям, че почва Ферхундето, айде приятна ви вечер!
Ама все едно свекърва ми цитираш. Включително и за Ферхундето накрая.
Има нещо съмнително тука


Препоръчани теми