Отговори
# 60
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И аз се чудя що тъй решиха Joy
За мен си беше реалност - тръгна с нея,но там я е нагрубил по неговия си начин и тя си е тръгнала разплака (това се видя на фрага) и той е тръгнал след нея

Тц, на фрага се видя, че още го поздравяваха, той я погледна и видя как си тръгва ..., така че това с ръчичката няма как да е станало Peace

# 61
# 62
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
И аз се чудя що тъй решиха Joy
За мен си беше реалност - тръгна с нея,но там я е нагрубил по неговия си начин и тя си е тръгнала разплака (това се видя на фрага) и той е тръгнал след нея

Тц, на фрага се видя, че още го поздравяваха, той я погледна и видя как си тръгва ..., така че това с ръчичката няма как да е станало Peace
Айле нойле, ама гледайте внимателно бе, вие видяхте няколко парчета баклава като Дафинка и айдееее  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 63
  • Мнения: 33 435
Скоро не ни бяха хвърляли в музиката с разни представи  Joy Joy Joy

Йо как пусна щората  Twisted Evil Mr. Green Joy

# 64
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наръчник за стартиране на дизайнер . Колко хубаво, дали ще мога да се науча?
Аз съм учител в тази сфера
Като малка винаги получавах петици по рисуване, само деца рисувах тогава
Не тайна, че ме боли душата, но ще се съвзема, за съжаление не мога просто като вас така бързо да дойда на себе си
Искаш най-безсрамно да лъжа
И какво, за теб това не е проблем
Моята любов прекалена ли ти дойде ?
Не, моята любов. Аз се влюбих в теб прекалено  Crazy

Извинете много
Няма нищо, добре ли сте? Кое е тази бягаща Пепеляшка ?


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мерси, Ирчок  Hug Hug Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 30 253
Суде нека надуши, че Синан си пада по Дефо, пък гледайте тогава.

Аз нещата ги виждатам същите и в следващия епизод. Нито Йо е отстъпил, нито Дафне има някакъв напредък.

Аз сега не разбрах Дефо какво иска. Иска да му каже и да се съберат или да му каже и да си тръгне? Дава супер противоречиви сигнали.

# 66
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Суде нека надуши, че Синан си пада по Дефо, пък гледайте тогава.

Аз нещата ги виждатам същите и в следващия епизод. Нито Йо е отстъпил, нито Дафне има някакъв напредък.

Аз сега не разбрах Дефо какво иска. Иска да му каже и да се съберат или да му каже и да си тръгне? Дава супер противоречиви сигнали.

Абе иска да му каже, пък квот сабя покаже  Laughing Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 7 162
аз се съгласих,че ще е представа,защото първо отдавна не са на пързулвали така лекинко  Peace второ - ако наистина е започнала да му казва истината и Йо я е насолил,тя защо пак е на вратата и от там тръгва разплакана  Rolling Eyes не ми е логично някак...да се обиди,да отиде пак на старото място,да поседи,поседи...па тогава да реши да бяга  Peace  

# 68
  • София
  • Мнения: 30 253
Да кажа, че и репликите на Йо са много добри. Браво и на сценаристите. Peace

# 69
  • Мнения: 18 785
И аз се чудя що тъй решиха Joy
За мен си беше реалност - тръгна с нея,но там я е нагрубил по неговия си начин и тя си е тръгнала разплака (това се видя на фрага) и той е тръгнал след нея

Тц, на фрага се видя, че още го поздравяваха, той я погледна и видя как си тръгва ..., така че това с ръчичката няма как да е станало Peace
Айле нойле, ама гледайте внимателно бе, вие видяхте няколко парчета баклава като Дафинка и айдееее  hahaha hahaha hahaha hahaha
Хаха мани я тая баклава бе Joy тя Сис нека си я гледа
Нещо нищо не се връзва
Що тогава си тръгна така разревана без да са говорили и той да тича след нея ... И там дето го поздравяват не е калабък и разговаря с някакви хора така че може да са говорили ...караници туй онуй и после кат са се върнали тя не е издържала и както винаги ..бяга

# 70
  • Мнения: 16 938
Предлагам на Дефне като каже на Йомер истината да бяга надалеч,че ако сега е лош тогава не знам какво ще става.

# 71
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Нещата ги виждам до кривата круша и следващата серия  hahaha hahaha hahaha hahaha
А Судето, не само на мен е неприятна, което ме успокои  Mr. Green Според мен, тя ще е гаден типаж все пак някой трябва замести Яса, тази като се оправяше с огледалото и си говореше, нещо противно и злобно видях в нея, иска да се влюби в нея и да го унижи както той нея, за тая цел ще гази през всичко и всички.

# 72
  • Мнения: 18 785
Хахахах тоя Кориш бе Joy Joy пуснах си сцената дет реве за Неджмош хахах е направо корема ме заболя бе Joy Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 30 253
Верче, ако са се скарали, Дафне няма да се върне изобщо в залата.

Да кажа и друго: харесва ми това, че се загатва нещо, после това нещо не се забравя и пак се вмъква в сценария т.е. няма неща, които да са сложени ей така в сериала.

Скрит текст:
Това ми беше кошмарно в ГБ и много ме беше яд. Рисува Керем и изведнъж рисуването си остана висящо, а Керем взе да сменя памперси. Зейнеб бизнес дама, интервюта, колиета, детска реч и това остана недоразвито. Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 7 162
Да,определено ще е отмъстителна  Peace Судето


Аз нещата ги виждатам същите и в следващия епизод. Нито Йо е отстъпил, нито Дафне има някакъв напредък.



ее,па взе да отстъпва...ето на показва й как се рисува...говорят в асансьора за случилото се  Peace може да е малко,ама се започва лека-полека,щото в днешната серия само бягаше и казваше,че не иска да я слуша  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт