Отговори
# 660
  • Мнения: 18 785
То беше ясно че ще се появи  #2gunfire

И той ще е бил лудо влюбен в тая от миналото и е ти интрига  #2gunfire

# 661
  • София
  • Мнения: 30 256
Аз пък се радвам, че ще се заиграят отново с ревността на Дафне. Първо, че е много смешна когато ревнува и второ, че трябва да изкупи вината си за напускането на вилата.

После искам и Йо да видя ревнив. Много ще ми е интересно. Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 2 788
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug


Според мен Дефне ще се отдръпне ,когато вкарат новия персонаж,който евентуално ще е стара любов  Peace

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 15:12 от Илина-Зайчето

# 663
  • Мнения: 33 435
То беше ясно че ще се появи  #2gunfire

И той ще е бил лудо влюбен в тая от миналото и е ти интрига  #2gunfire
Е, това значи да противоречат на сценария. Колко време му трябваше да приеме, че е влюбен в Дефне. Не е като да ги е изпитвал тия неща и преди  Laughing Неговите проблеми не бяха нещастна любов свършила зле или нещо такова  Joy

# 664
  • Мнения: 13 725
Озет 16 серии
Скрит текст:
Нужна Любовь!...
Дефне и Омер сталкиваются лицом к лицу. Сможет ли любовь их соединить? Есть преграды. А у Дефне есть планы на преодоление этих преград. Теперь мы увидим совершенно другую Дефне.
А как поведет себя Исмаил после последних поступков Ясемин?
Суде узнает кто сжигает сердцу Синану.
А Дениз начинает зиму Омера...будучу намного сильным врагом, чем ожидалось.
Хорошо, а кто этот человек из прошлого, который придет и изменит весь баланс?

Нужна е любов.
Дефне и Йомер се сблъскват лице в лице. Ще може ли любовта да ги събере? Има прегради. А Дефне има планове как да преодолее тези прегради. Ще видим съвършенно друга Дефне.
А как ще се държи Исмаил след последните постъпки на Ясемин?
Суде ще разбере кой изгаря сърцето на Синан.
А Дениз започва зимата за Йомер............и се оказва много по-силен враг от очакваното.
Добре, а кой е този човек от миналото на Йомер, който ще дойде и ще промени баланса?

# 665
# 666
  • Мнения: 2 788
Озет 16 серии
Скрит текст:
Нужна Любовь!...
Дефне и Омер сталкиваются лицом к лицу. Сможет ли любовь их соединить? Есть преграды. А у Дефне есть планы на преодоление этих преград. Теперь мы увидим совершенно другую Дефне.
А как поведет себя Исмаил после последних поступков Ясемин?
Суде узнает кто сжигает сердцу Синану.
А Дениз начинает зиму Омера...будучу намного сильным врагом, чем ожидалось.
Хорошо, а кто этот человек из прошлого, который придет и изменит весь баланс?

Нужна е любов.
Дефне и Йомер се сблъскват лице в лице. Ще може ли любовта да ги събере? Има прегради. А Дефне има планове как да преодолее тези прегради. Ще видим съвършенно друга Дефне.
А как ще се държи Исмаил след последните постъпки на Ясемин?
Суде ще разбере кой изгаря сърцето на Синан.
А Дениз започва зимата за Йомер............и се оказва много по-силен враг от очакваното.
Добре, а кой е този човек от миналото на Йомер, който ще дойде и ще промени баланса?
Диди ,мерси   bouquet Hug

Това ме обнадеждава  Party

# 667
  • Мнения: 33 435
Да не е станало като Фериал, флиртче това онова и айде шута в гъза  Joy Joy Joy Joy Joy Та и на тая случая да е такъв  Joy
Не се шуми , че е вкарват нов постоянен персонаж. Може би някоя ще влезе за 1-2 епизода, колкото да "подбутне" нещата между Дефмерите  Mr. Green Според мен Дефне ще си прави открити сцени на ревност  Laughing Mr. Green

# 668
  • Мнения: 13 725
То беше ясно че ще се появи  #2gunfire

И той ще е бил лудо влюбен в тая от миналото и е ти интрига  #2gunfire
Е, това значи да противоречат на сценария. Колко време му трябваше да приеме, че е влюбен в Дефне. Не е като да ги е изпитвал тия неща и преди  Laughing Неговите проблеми не бяха нещастна любов свършила зле или нещо такова  Joy

Тери, неговия проблем е липсата на доверие. Страха, че може да се довери и да го предадат. Той затова толкова време се инати - приема, че Дефне го е предала.
Мисля, че Шоколадка е тази от миналото, нея чака в ресторанта. Предполагам,  че в нея е бил влюбен и тя го е оставила/предала. И според мен с нея Синан говореше по телефона.

# 669
  • Мнения: 33 435
Дефне сигурно за това се надува в асансьора  Laughing Ако тази сцена е след онази в кабинета дето веднага наостри уши  Joy

# 670
  • Мнения: 13 725
Ще ми се, вместо Дефне да ревнува и да се пържи на бавен огън и да търпи да я игнорира, да се обърне и да си тръгне. Ако Йо наистина я обича, ще преглътне гордостта си, ще я намери и ще се разберат. Какво толкова е направила, та я наказва и пренебрегва. Да, избяга, но още на следващия ден търси начин да му обясни, а той бяга като ощипана мома  Mr. Green Пуяк такъв, с какво неговия живот е по-труден от този на Дефо. Имал е щастливо семейство, родителите му са го обичали, докато Дефне са я зарязали като непотребна вещ. Това според мен е доста по-травмиращо за едно дете. Не искам Дефне да ревнува от когото и да било, искам той да и види гърба, дано тогава се освести  ooooh!

# 671
  • Мнения: 18 785
Бе толко се оплетохме да ги разгадаваме,че аз се отказвам Joy и без това ей го Петък е след 2 дни  Party Party

# 672
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет слънчица  Hug  да не ме забравихте  Laughing  аз не съм,старая се да ви следя,но напоследък не намирам с какво да се включа  Peace

Ирче  Hug мерси за дворчето   bouquet нищо,че скоро ще му свърши мястото  Grinning

Утре съм на линия за Ягодките  Wink . Очаква ни хубав епизод,но за жалост се сетиха маалко късничко сценаристите,че трябва да спрат да тъпчат на едно място и да развиват по-бързичко драмите,както и да променят вече малко безличния,наивен характер на многострадалната Аслъ  Peace  Струва ми се и на мен,че местенето ще се отрази пагубно,но дано пък да ме опровергаят  Wink

На всички желая слънчев ден и много усмивки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 673
  • Мнения: 33 435
Бе толко се оплетохме да ги разгадаваме,че аз се отказвам Joy и без това ей го Петък е след 2 дни  Party Party
Мен па ми е интересно да си гадая  Mr. Green

# 674
  • Мнения: 18 785
Бе толко се оплетохме да ги разгадаваме,че аз се отказвам Joy и без това ей го Петък е след 2 дни  Party Party
Мен па ми е интересно да си гадая  Mr. Green
Хахах Звездите не ти ли говорят хаха
И ти се оплете кат пиле у калчища ама айде Joy да видиме до къде ще стигнеш с гадаенето Joy

Общи условия

Активация на акаунт