Странни жени! Моля за мнение/съвет

  • 5 955
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
Цитат
Имаше един филм- хамерикански, разбира

Аз затова и попитах къде се развива действието. Изненадана съм, че в България.

Най-вероятно не сте съвместими характери, имате различни цели и приоритети. Не си попаднал на подходящата жена, така да се каже.

Продължавай да търсиш.

# 16
  • Мнения: 463


 Патърна е сравнително един и същ в тези отношения.





 Не думай

# 17
  • Мнения: 31
Да, благодаря! Мненията са единодушни.


Цитат
Имаше един филм- хамерикански, разбира

Аз затова и попитах къде се развива действието. Изненадана съм, че в България.

Най-вероятно не сте съвместими характери, имате различни цели и приоритети. Не си попаднал на подходящата жена, така да се каже.

Продължавай да търсиш.

# 18
  • Мнения: 1 765
Отстрани положението ми изглежда следното - не ти се получват отношенията нито с едната, нито с другата. Според мен, когато има нещо да се случва, то се лсучва лесно и спонтанно, от само себе си. Опасявам се, че първата те използва в каеството ти на приятел за секс, а втората може би си е такова мрънкало по принцип. Светът не се изчерпва само с две жени. Опитай си късмета другаде.

# 19
  • Мнения: 31
Мерси, Morphea!
Права си, това е положението, каквото такова. Света не е две луди жени, да.

Поздрави!

# 20
  • Мнения: 5 513
35 +  колко точно е? Може 39 ,може 45...
Тези жени сигурен ли си,че искат връзка,а не само секс? Имах такава позната,колежка.Не искаше деца.Искаше мъже с пари да са и равностойни по харчалъка и  забавленията.От далече и личеше,че е такъв тип не го криеше.Трябваше да е много заблуден някой мъж,че да иска друго отношение от нея.Особено семейство и деца и др. семейни щуротии.
Защо си се спрял на тях двете.От самото начало си видял ,че са друг тип жени.

# 21
  • Мнения: 1 540
Здравейте!
(Ако темата ми е не е за тук или е глупава, няма да се разсърдя ако бъде изтрита. Осъзнавам, че е странна и безумна, но пък ме касае и приемам нещата сериозно и търся някакъв отговор)

От няколко месеца съм в ситуация, при която не знам как да реагирам.

"Опитвам" се да вляза във връзка. Виждам се с жена, от време на време, която е някакъв вид кариеристка. По моето скромно непрофесионално мнение. Говори ми само за работата си когато се видим и това продължава часове. Ако се видим в 7 например, тя говори само и единствено за кариерата и това до около 23 часа. След това спира и й се доправя секс. Правим секс и спим. Патърна е сравнително един и същ в тези отношения.

След време започнах да се противя като изказвам мнението си, че аз не искам да служам само за някакви ситуации и хора, които не са никакви както на нея, така и на мен. Стигаме до почти скарване. При което се отдеглям в изчакване на различни моменти. После се повтаря шаблона от отношенията по-горе.
Накрая си казвам майната му и спираме да се виждаме за известно време поради тези причини или поради проблеми в службата - нейни или мои (овъртайм, умора или просто неприятен период).

Минава малко време, започваме да се виждаме отново. Тя не търси близост с мен - държене за ръце, разговори за нас, някакви общи активности. Когато опитам да постигна човешка близост - тя се отдръпва.

Това ме изморява и се чувствам пренебрегнат и незначим за нея. Сексът ни е хубав, но след втората, третата или четвъртата седмица човек (аз в случая) започва да търси близост. Не се случва.

Започвам да се виждам с друга жена. Тя е по-мила и любвообвилна, но отново с някакви ограничения за това. Не откъм степен на близост - а като времетраене. Критикува ме за всичко, което аз правя. Аз не съм я критикувал за нищо. Скарваме се и аз излизам винаги виновен, че си защитавам мнението, живота и личността си. И след това изчезва разсърдена.

Накрая си казвам майната й. Това е. После се появява първата - кариеристката. С нея се повтаря описания по-горе шаблон.

На камък и задръснета улица ли съм и дали има смисъл да продължавам да се боря за някакво мило интимно отношение от едната или от другата.

Тази сапунка се развива във възрастова ориентация: 35+ г.

Само не разбрах само ти ли си на толкова или и дамите.Ако и те са на 35+ горе долу,мисля,че номер едно може и да е женена,а за номер две никакво мнение нямам може би си е такава.А за теб мисля,че ще е най-добре да ги разкараш и двете и да търсиш това което искаш от някоя друга,явно от тях няма да го получиш.Мисля,че така е и най-правилно.Успех  Peace

# 22
  • Мнения: 31
Аз съм на 35. Едната е на 35. Другата е на 37.

Не съм сигурен дали искат връзка или само секс. Но и вече този директен въпрос е вече ненужен според мен.

Причината беше, че около мен има само кариеристки или такива които не са много наред. Професионалната ми сфера е таква и социалния кръг също. А и смятах, че просто не е редно да гледам на тях като сбъркани и че просто вижданията ми за тях са сбъркани и проблема е в мен. За това реших, че е хубава стъпка да опитам и смятах, че може да се получи нещо.

# 23
  • Мнения: 30 802
След като толкова разбираш кои жени са "наред" и къде да ги намериш (не в своята сфера)...ми намери ги! И не наричай луди тия, дето не ти пасват и не ти отговарят на очакванията.

# 24
  • Мнения: 31
Добре, няма. Грешката е моя. Не се изразих правилно. Извинявам се на засегналите се.

# 25
  • Мнения: 30 802
И не си мисли, че с "нормалните" жени, дето са "наред" няма да имаш драма:) даже може да е повече:)

Лесно няма, всяка жена ще трябва да я прилъжеш и обработиш, но зависи каква ти е крайната цел.

# 26
  • Мнения: X
А за какво те критикува втората, че се налага да защитаваш личността си?

# 27
  • Мнения: 31
@Nesiha
За каквото й хрумне. Според зависи от ситуацията и контекста.

@The Siren of Titan
Досега не ми се е налагало през целия си живот да трябва да "обработвам" жената, с която съм.
Надявам се да не си права, защото ако трябва да се обработваме, има проституки за сексуално задоволяване, а сигурно и е позволено мъж да си поръча някаква инвитро услуга, както жените си правят инвитро от анонимни донори мъже.

# 28
  • Мнения: 8 883
35 плюс инфантили,за които работата е всичко.Достойно за съжаление.На тая възраст хората няколко деца имат.За какво работите въобще не ми е ясно.Все едно тийнове на 15.

И какво като имат по няколко деца хората  newsm78 Приеми, че не за всички семейство с деца е фикс идея и цел номер едно в живота  Peace

Иначе смятам, че авторът и въпросните жени просто не са подходящи един за друг, тъй като очевидно търсят различни неща. В такава ситуация - приключваш и продължаваш напред

# 29
  • Мнения: X
В такава ситуация - приключваш и продължаваш напред
Даже на 35+ се научаваш да не се и захващаш с такива

Авторът, а ти смяташ ли се за по-одухотворена натура/ щом прагматичните жени ти се струват друг жанр? Ти самия може ли да се каже, че печелиш добре (извинявам се за личния въпрос; имам предвид - може да си примерно ентусиазиран планинар, който не държи на работата си, работи каквото дойде и в очите на по-успелите жени да изглежда неподходящ материал за връзка)

Общи условия

Активация на акаунт