бонбони за отслабване Месалия

  • 1 719
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз като ви казвам,че ще пуснат торти за отслабване,вие не вервате.Ето близо са вече,кафенце,бонбонки,следващото са торти...... Joy

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз като ви казвам,че ще пуснат торти за отслабване,вие не вервате.Ето близо са вече,кафенце,бонбонки,следващото са торти...... Joy
Дано,де! Верно,че вече и кафе и бонбони има...напитки също...е,ще можем и купони да си спрятаме, ако пуснат и торти

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Взех 10 бр. за проба.. ако подтискат апетита и си увеличават размера 25 пъти и от 1 ще разбера.. нали.. Ще пиша за резултати.

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От всичко на пазара само бонбони не съм опитала още. Всеки месец плащам заплатата на един химик с парите които давам за добавки и хапчета. Сега ще купя и бонбони да видим поне от тях ще има ли ефект.

# 19
  • Мнения: 13 512
Взех 10 бр. за проба.. ако подтискат апетита и си увеличават размера 25 пъти и от 1 ще разбера.. нали.. Ще пиша за резултати.
Зайка, много те моля...за благото  на дебелите във  форума...вземи и пусни едно хапче в чаша вода и какъв е резултата. Дали ще увеличи обема си?Защото аз пробвах с влакната-  разтопиха се, но  не си увеличи обема таблетката. Чакам с нетърпение да пишеш резултата.Мерси много

# 20
  • Мнения: 1 934
Айде са па и бонбони измислиха.Еййййййй, тия хора що пари направиха.
Peace

# 21
  • Мнения: 1 455
Взех 10 бр. за проба.. ако подтискат апетита и си увеличават размера 25 пъти и от 1 ще разбера.. нали.. Ще пиша за резултати.

Какво стана с ефекта? Има ли такъв?

# 22
Глас в пустиня..... Явно няма ефект, иначе все някой щеше да ги похвали тези бонбони.

Общи условия

Активация на акаунт