имам проблем с ходенето до тоалетна

  • 4 868
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Дуфалак, кисело мляко, мюсли!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 605
На чайчето за бебета "Blevit" специално пише, че е подходящо за бременни  Wink

# 17
  • Мнения: 5 391
Киви на гладно Peace

# 18
 Зависи от колко време си така. Можеш да пиеш Дуфалак и Бизелакс без притеснения, но ако отдавна си така си вземи течен парафин или в краен случай и клизма....Никак не ти я препоръчвам, но на мен ми се наложи Confused 
после, за да нямаш пак такива проблеми си вземи семенца от някой магазин за билки и яж повече плодове и зеленчуци. Успех!

# 19
  • Мнения: 10 758
На мен ми помагаха сините сушени сливи.Накисвам ги вечерта, на сутринта си ги хапвам и след малко съм в вецето.Също и чаша топло мляко или вода с мед.  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сок от тиква, печена тиква, сини сливи...
Наблягай на спанак, лапад, коприва. Ядеш ли всеки ден спанак, няма да имаш проблем. Чудесен е!

# 21
  • Мнения: 234
Сушени сини сливи-мен те ме спасяват.От лекарствата може Дуфалак.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 901
аз пиех зелен чай - от ЖК ми казаха, че може

помагали са ми и редовното приевмане сутрин на чаша топла (до гореща) вода или овесени ядки

сини сливи  Peace

# 23
  • Мнения: 2 040
На мен нищо от споменатите неща не ми помагат ... Вече толкова време след раждането, а проблема при мен е все още в пълна сила ..  Wink

# 24
  • Мнения: 3 334
Пробвай рициново масло.Аз имах същия проблем след раждането.Препоръча ми го лекар и съм доволна!

# 25
  • Мнения: 8 917
На чайчето за бебета "Blevit" специално пише, че е подходящо за бременни  Wink

На Гери й дества моментално, а и е също за бременни Peace

# 26
  • Мнения: 3 760
Дуфалак, кисело мляко, мюсли!
+ кафе, сини сливи...
Пий повече течности!

# 27
  • Мнения: 6 164
И аз с оправих с Дуфалак.
Вярно другите трикове действат също, но не мога цяла бременност да ям все сини сливи, кивита или не знам какво там сутрин на гладно. Много бързо ми омръзва храна. 2 дни да ям една и съща храна и после цял месец не ми се поглежда Sick

# 28
  • Мнения: 992
Единственото решение за мен беше кафе на гладно... и все още е  Confused
Peace
И  мен само кафето ме оправя, то какво ли не пробвах-топло мляко, топла вода с мед, киви и т.н. , но без ефект.

# 29
  • Мнения: 678
Овесени ядки с мед,сушени кайсий,сушени смукини

Общи условия

Активация на акаунт