Приложение за следене на бременността - FEIA или на Майко мила?

  • 9 009
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мами, ползвате ли мобилно приложение за следене на бременността и ако да кое? Аз ползвам pregnancy + , но доста от нещата като медицински термини не са ми напълно ясни. Видях, че има две български с платена част, но достъпни цени. Моля, за съвет или ако имате идея за друго? Благодаряяя HugHugHug

# 1
  • Мнения: 71
Aз ползвам платената версия на Feia, според мен си заслужава, тъй като има доста допълнителни функции като речник на термини, статии, позволени и забранени лекарства, храни, козметика  и още доста други неща. На мен лично ми е доста удобно, лесно намирам нужната информация без да ровя в нета. Единственото нещо, което не ме кефи е нещото, като форум, но той се ползва по желание. Ако ти е интересно мога да ти пратя на лично скрийншотове на допълнителните функции.
П.С. Изтеглила съм и Майко мила, не съм плащала нищо, но ми е малко по-оскъдно като информация.
Другата разлика е , че в Майко мила се водят седмица+ден, а в Feia само седмица, като ако си в 8 г.с. и 3 дни във Feia ще ти показва 9 г.с., а в Майко мила ще си пише точно 8 г.с. и 3 дни.

# 2
  • USA
  • Мнения: 7 295
Ползвах Ovia pregnancy.Много доволна бях от поднесената информация,от начина,по който анонсираха седмицата,календара,забавните картинки,чувството за хумор.

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря момичета Simple Smile Ще погледна FEIA и Ovia Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 252
Аз ползвам безплатната на feia, е не ми харесва, иска и постоянно да си онлайн, за да цъкаш в нея. Сигурно плащането на 17 лв е по-добро. Бях изтеглила и майко мила, но не ми допадна. Ползвам си и pregnancy  и май най много ми харесва.

# 5
  • Мнения: 7
Иска да имаш постоянна интернет връзка ли? Аз от вчера си го свалих и мисля, че ми работи и без. Ще пробвам сега и ще пиша Simple Smile за pregnancy съм съгласна, хубаво е. Някой може ли да пусне снимки на менюто от платената част, за да видим какво предлага Simple Smile Благодаря предварителноо!


Аз ползвам безплатната на feia, е не ми харесва, иска и постоянно да си онлайн, за да цъкаш в нея. Сигурно плащането на 17 лв е по-добро. Бях изтеглила и майко мила, но не ми допадна. Ползвам си и pregnancy  и май най много ми харесва.

# 6
  • Мнения: 71
https://www.facebook.com/1897389223834853/posts/2216388275268278?sfns=mo

Тук има описани всички неща към платената версия Wink

# 7
  • Мнения: 7
Много благодаря Simple Smile Свалих си го и го платих. Много съм доволна, наистина си заслужаваше покупката. Ако някой има нужда от повече инфо за платената част, мога да пусна снимки. Свалих си и Майко мила, не мога да разбера къде е платената част или е някакъв демо период и след седмица ще ми дръпне сумата?! Аз лично не съм доволна от това Бременна съм на Майко Мила и предпочетох да си запазя на Феиа.



https://www.facebook.com/1897389223834853/posts/2216388275268278?sfns=mo

Тук има описани всички неща към платената версия Wink

# 8
  • Мнения: 1 104
Аз ползвам Feia и няколко други приложения на английски. Не мога обаче да разбера защо Фея ми казва, че съм с една седмица напред..... Гледам и другите приложения приложения , ходя на прегледи , сама даже си сметнах с онлайн калкулатор . На всички места ми излиза едно и съшо, освен във Фея -  там  съм с една седмица напред . Satisfied

# 9
  • Мнения: 1 782
Да, за Feia примерно 12+2 е вече 13та седмица. Други приложения и АГто си смятат завършената.

# 10
  • Мнения: 1 104
Да, за Feia примерно 12+2 е вече 13та седмица. Други приложения и АГто си смятат завършената.

Разбирам . От тази гледна точка става малко неудобно , защото всеки път трябва да се връщам седмица назад за да видя реално какво се случва ...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 583
Защо да връщаш седмица назад, когато си в 12+1, 12+2 и т.н., вече реално си в 13 седмица. Просто не показва точно кой ден от седмицата си. Иначе от 12+1 до 12+7 - това е 13 г.с., в последния ден стават 13 навършени и влизаш в 14 и така нататък.

# 12
  • Мнения: 1 782
Защо да връщаш седмица назад, когато си в 12+1, 12+2 и т.н., вече реално си в 13 седмица. Просто не показва точно кой ден от седмицата си. Иначе от 12+1 до 12+7 - това е 13 г.с., в последния ден стават 13 навършени и влизаш в 14 и така нататък.
Защото най-малкото АГтата броят завършената седмица и има значение какво казваш при записване на часове за прегледи и изследвания.

# 13
  • Мнения: 7
Реално погледнато това си е 13 г.с. и моето АГ каза че информацията си е вярна, просто да приемем, че не изписва 12+3 /примерно/, а го изписват вече навлезнали в 13-та. Аз също им писах и ми обясниха Simple Smile Не трябва да се връщаш, защото информацията си е вярна и си за твоя период Simple Smile



Защо да връщаш седмица назад, когато си в 12+1, 12+2 и т.н., вече реално си в 13 седмица. Просто не показва точно кой ден от седмицата си. Иначе от 12+1 до 12+7 - това е 13 г.с., в последния ден стават 13 навършени и влизаш в 14 и така нататък.
Защото най-малкото АГтата броят завършената седмица и има значение какво казваш при записване на часове за прегледи и изследвания.

# 14
  • Мнения: 6 554
Аз използвам pregnancу. Безплатно е и ми върши нужното - да следя седмиците и да си записвам кг и обиколка на корем.

Общи условия

Активация на акаунт