За лотариите и печалбите

  • 206 612
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 18 331
Е, нищо де, и така нямам против... Relaxed

# 1 306
  • Мнения: 2 277
То до тогава лотарията може да я няма.

# 1 307
  • Мнения: X
Ахъ - тея джакпоти, които се "печелят" с 20 ст. - като "милионерите на лотарията" -
- "милионери" пък никога не виждат повече от 250 000  лв. наведнъж и после  20 години по 60-75 000 лв. веднъж годишно.

Аз, ако имам дори един път 60-75 000 лв ще се радвам, пък всяка година да е ехеее.

# 1 308
  • Мнения: 15
Днес ми звъннаха, че съм избран за участие в предаването, но съм идиот защото не пазя билета и не мога да го намеря къде е ,а го искат да го имам, не знам защо след като съм го регистрирал този номер, аз не мога да си го измисля сам и да го вкарам...свърши то...та един съвет пазете си непечелившите билети...сега много ме е яд... Grinning Максималната ми печалба е била 100лв една колежка спечели 5000 и един от моят град 50 000 веднага му ги преведоха....но това си е хазарт все пак...

# 1 309
  • София
  • Мнения: 11 502
То хубаво да ги пазим, ама ако са 100, че и повече? Да започнем да проверяваме билет по билет. Тъпо са го измислили.
Не, че имам 10 билета, де, пример давам.

# 1 310
  • Мнения: 2 277
Да, много тъпо. Естествено, че щом си го регистрирал билета, си го имал, за какво трябва да го пазиш? И в крайна сметка колко е "давността" на един такъв билет?

# 1 311
  • София
  • Мнения: 4 178
И аз се чудя за давността. Имам разни билети и като разчиствам все се чудя. Понеже съм карък все си представям, че точно като ги хвърля може да потрябва някой.

# 1 312
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Ох, и аз това се чудя...имам билети отпреди 3 години,  трябва ли да ги пазя? Вашия от кога е? Казват ли ви?

# 1 313
  • Мнения: 5 270
Ох, и аз това се чудя...имам билети отпреди 3 години,  трябва ли да ги пазя? Вашия от кога е? Казват ли ви?
Ами питай ги... https://chatserver.comm100.com/chatWindow.aspx?siteId=217834&planId=337#

# 1 314
  • Мнения: 670
Билетите за играта по телевизията важът за 4 тегления  тоест пазиш ги около 2 месеца знам го от собствен опит ,тъй като съм участвала в предаването

# 1 315
  • Мнения: 5 270
Валери Симеонов: Борисов подкрепя идеята за „национализация“ на лотариите
Министрите на финансите и на спорта, както и премиерът Бойко Борисов подкрепят предложените промени в Закона за хазарта. Това обяви пред журналисти в кулоарите на парламента бившият вицепремиер Валери Симеонов.
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/valeri-simeon … lotariite-296907/

# 1 316
  • Мнения: 15 263
Скоро някой ще бъде утрепан.

# 1 317
  • София
  • Мнения: 14 748
Скоро някой ще бъде утрепан.
Мда, предстоят интересни времена - или Божков ще вади кинти, за да спрат да го тормозят, или ще му прилапат бизнеса, или ще се случи горното на някого.

# 1 318
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Би ти ви новините:
Край на лотарията на Божков и частните лотарии!  
7 февруари 2020 г.  влиза в историята на лотарията!
 -  окончателно е приет закона за хазарта и в понеделник 10 февруари 2020 г. влиза в сила след обнародването му в държавен вестник!

След излизането на новия брой на държавен вестник с вписането на новия закон за хазарта се прекратява съществуването на всякакъв вид частни лотарии и билетите на частни лотарии се изтеглят от продажба до 1 март 2020г.
След 1 март 2020 г. само държавното  спорт-тото има право да продава билети за търкане и тото и лото игри!

От държавния спорт-тото  напомнят на всички фенове на търкащите се билети че предлагат огромен избор от билети с изтъркване на моментни печалби до 777 777 лева!

# 1 319
  • Мнения: 19 104
Бяха ми подарили за Коледа 1 билет от 2 лева, който печели 2 лева. Интересува ме ще мога ли да си взема 2-та лева?

Общи условия

Активация на акаунт