Представяли ли сте си, че ще имате точно такова дете/ деца?

  • 2 691
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Не по принцип... но когато Гого се роди си го познах веднага, беше си мое малко копие.
Сиси обаче беше пълна изненада за мен и си признавам, че изпитах освен изненада и леко разочарование... все едно не съм я родила аз, толкова се мъчих а тя да прилича на свекърва ми! Laughing Ама тя беше хубава жена де, та и простих. Joy

# 16
  • Мнения: 17 407
Василиса, аз също сънувах големия. Знаех как ще изглежда преди да го родя. Малкия пък е точно копие на големия Grinning

и аз, и аз!
дали пък да не си спретнем и един ясновидски форум...   Mr. Green newsm78

Може Mr. Green Аз сънувах, че раждам момиче малко преди да разбера, че съм вече бременна Mr. Green

# 17
  • Мнения: 55
Хм newsm78, аз също сънувах сина си преди да се роди - но всъщност не мога да си спомня точно как изглеждаше в съня ми, освен че беше рус, но той всъщност не е. Но пък е най-големия сладур - супер усмихнато бебе. Една докторка му сложи прякора "доволното от живота бебе"... Пожелавам на всички такива деца Joy

# 18
  • Мнения: 3 740
Ех, явно само аз ще подсмърчам отстрани на вашия ясновидски форум...
За нито едно едно от децата ми представите ми не се сбъднаха. Само Бобо го познах поне по пол. За Мика всички в един глас ме убеждаваха, че ще е момче, така се бях настроила, че после цял месец на въпроса:"Какво е?" първата ми реакция беше да кажа "момче". Мъжът ми, още преди да се оженим, ми разправяше, че искал синеока дъщеря, а аз му се смеех, че няма да е от мен, щото съм подчертано смугло-чернокосо-тъмноока. Ама на, роди ни се синеока белокожа дъщеричка. Та ще го пращам във вашия ясновидски форум. 

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Представях си дъщеря ми /от амниоцентезата знаех пола/ синеока и русокоса принцеска и е точно такава. Представях си я също така много кротичка и разбрана...е, тука не познах...

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Все си мислех,че ще приличат повече на тати,пък те ми одрали кожата,особенно голямата.А така ми се искаше да имат хубавите ,сини очи на баща им,ама не-големи,тъмни маслинки,като на мама. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Не съм се надявала, че ще имам дете. После като, се роди се молех и се моля само да ми е жив и здрав. А сега съм горда от него, от отношението му към другите деца, от положителната му нагласа. А като външност прилича на баща си и това ме радва. Не че съм много страшна...

# 22
  • Мнения: 1 072
О, никак не сьм и о4аквала да е толкоз разли4ен от мене Wink Таткото по време на бременноста ми все разправяШе, 4е не може да кисне бебето 9 месеца в казана с катрана и да не се омаже Joyе, не излезе прав... Mr. Green

 Какво да кажа друго, кьт са ми европейските 4ерти, ма син4ето е като скандинав4е.

# 23
  • Мнения: 337
И двете си момчета съм ги сънувала докато съм била бременна. БАткото исках да е къдрав, а го сънувах с права черна коса и уви такъв беше до 19 години след което косата му се начупи newsm10. Малкия го сънувах вечерта преди да ми направят амниоцентезата/до тогава не знаех пола/ и сънувах русичко момченце, и той е русоляв и синеок. newsm10

# 24
  • Мнения: 3 405
.....си го представях малко по-различен, с повече черти от татко му ..... А той прилича на мен, отрязал ми е главата както се казва Joy
същата работа, знаеш ли как ме е яд Simple Smile още чакам зелените очи на баща си да вземе Simple Smile че и чипонос като мен.

Мом4етата 4есто приличат на мама Simple Smile Сравнявах себе си от преду4илщна група и Ники на същата възраст по снимки. Абсолютно еднакви, с усмивка до ушите, само 4е аз с дълга коса, а той с къса.
Хубаво е да се виждаш в детето си Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 790
Мислех си, че ще е момче и ще прилича на баща си. А тя се оказа госпожица, която е и мое копие.

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хал хабер  Mr. Green си нямах на кого ще прилича....до 7 месец ми каzваха, че е момииче Crazy, а то какъв дzверчо  Joy се роди....но определено не съм си го представяла така...сега да видиме девойката как ще я докараме Whistling Flutter....

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм си ги представяла. Но съм доволна от резултата Grinning

И аз за моите. И двете имат моите зелени очи, Васи дори е руса, а аз си мислех, че тъмният ген ще надделее.

# 28
  • Мнения: 1 809
Няма предства как ще изглежда,но исках да прилича на мен BlushКогато го видах първата ми мисъл беше,че точно такова дете съм искала Peace

# 29
  • Мнения: 704
----

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 22:28 от Vali

Общи условия

Активация на акаунт