Представяли ли сте си, че ще имате точно такова дете/ деца?

  • 2 719
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Никога не съм си представяла децата така, както всъщност изглеждат. Особено дъщеря ми. Лекарите все казваха, че на видеозона се вижда огромно бебе. Чакахме го над 4.000 кг. Баща й е тъмен, с почти черна коса и аз, понеже знам, че светлите гени са рецесивни, изобщо не съм очаквала детето да прилича на мен. Очаквах пухкаво, кръгло, тъмнокосо и тъмнооко бебе. Роди се много дълга, източена и слаба, бяла, чак прозрачна със светло, светло, светло руса и малко коса. В пълен разрез с моите представи.

Синът ми изобщо не съм си го представяла. Беше много тежка патологична бременност, само се молех бебето да е здраво. Наистина нищо не ми се въртеше в главата за това как евентуално би могъл да изглежа. Но и той ме изненада. И той прилича много на мен. И двамата нямат нищо общо с уж доминантните тъмни гени на баща си.  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 39 870
Представях си я също така много кротичка и разбрана...е, тука не познах...
И аз така... аз съм била много добро, послушно бебе, мислех си, и че Дияна ще е така, но уви... не се оплаквам, радвам й се Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 413
Аз бях сигурна само за пола и познах и двата пъти Wink
Всички, които ни познават се впечатляват, че дъщеря ми е тъмноока и смугла, като мен, а и черти и маниери имаме сходни, но тя е много по-хубава и фотогенична от мен. Сина ни е одрал кожата на мъжа ми - бял, рус и хубав!
Ето:
http://www.zdrasti.net/staff/24_02/imagepages/image8.html

# 33
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Винаги съм искала ако имам дъщеря , да прилича изцяло на баща си-телосложение и външен вид. Така си пожелах, когато разбрах, че съм бременна-така и стана. Единственото общо между нас двете са ушните миди   Wink дори характера е на татенце.
Надявам се обаче ако имаме момче-да прилича на мен-такива са ми очакванията, а ако е момиче да прилича на сестра си.

# 34
  • Мнения: 533
И аз си представях момиченце, кротичко и разбрано, винаги усмихнато.
Е, не познах само за кротичкото, ама всички хубости на едно място, бива ли  Laughing

# 35
  • Мнения: 5 622
Честно казано изобщо, ама изобщо не е това, което си представях. Нито като визия, нито като характер (който показва за сега) . Говоря за момента, в който го видях новороден.Сега вече е такъв, какъвто съм очаквала,но някак мислех, че ще е с по-руса коса  Thinking

КАто характер също. Очаквах, че ще е крив, но това неговото надминава всякакви граници  Whistling

# 36
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
Не, никога не съм се замисляла как точно ще изглежда. И сега не се замислям каква ще бъде вбъдеще. Такаква, каквато е в настоящето, ми е самодостатъчна.
Всъщност, излъгах, мислех че ще прилича повече на баща си, нали е девойка. А тя няма нищичко от него в момента, освен черти на характера, де.
Също, мечтая си за едно светлооко бебе, ама явно тъмните ми балкански гени са много силни. И майка ми, и аз, и сестра ми сме женени за зеленооки, и на нито на една от нас децата не са със светли очи.

# 37
Никога не можах да си представя на кого и как ще приличат децата ми.Бях сигурна само за половете им.Молех се само да са със светли очи,но уви дъщеря ми е мое копие и е с тъмни очи.А толкова се надявах през цялата бременност и все си задавах въпроса дали ще е красиво детенце.Е това се сбъдна ,тя беше много сладко бебе сега е на 5 години и е вече една госпожица със свое собствено мнение по какъвто и да било въпрос.Колкото до сина ми ,той е на 4 месеца,за него изобщо почти бях сигурна че пак ще прилича на мене и дори почти не си задавах въпроса.За мое щастие той е с огромни тъмно сини очи и тъмна коса, прилича на другия род и понеже е слабо бебе само тези очи се виждат.С две думи харесвам и обожавам децата си както всяка майка Laughing

# 38
  • Мнения: 5 468
Е, нищо не си представях и често се питах, какво би могло да излезе от нашата дълга връзка с мъжа ми!? Много интересно ми беше и накрая видях.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Големият е точно такъв, какъвто си мечтаех - моето носле и тен, устата и косата на баща му, сполучлива комбинация.
А малкия точно обратното- очаквахме момиченце, което прилича на мен, а то мини-копие на баща си!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 830
Не съм си представяла нищо предварително  newsm78  само бях сигурна откакто разбрах, че съм бременна, че е момиче  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 234
За едно имах вътрешно убеждение - за пола...и познах - момченце... Бях си харесала едно момченце от едно списание - от реклама и исках да прилича на него...и наистина има голяма прилика,като бебче...
В интерес на истината не си представях кротко дете, но и чак пък толкова палав какъвто е всъщност, също... #Crazy
Но децата са си наши и да си ги обичкаме, такива каквито са...
И да са ни живи и здрави!

# 42
  • Мнения: 655
Не. Много по-хубава се оказа  Mr. Green Laughing

Ха-ха, значи не само при нас е така. Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 3 421
  Не съм си ги представяла как ще изглеждат или какъв пол ще са, или на кого ще приличат. Като се родиха направо ми се сториха грозни.

 А сега един наш приятел казва - "Абе на кой са толкова хубави тези деца?" newsm78

  Само дето винаги съм си мислела, че моите деца няма да са глезени, ще са послушни и добре възпитани. Засега още не се оправдават очакванията ми Joy

# 44
  • Мнения: 798
 Докато бях бременна нищо не си представях. Нямах и никаква идея какво ще е . Исках само сините очи на баща му. Излезе момче . С мои бебешки снимки е едно към едно. Само дето очите не са нито моите , нито на баща му Hug. Явно някой дядо се е намесил там.
Да се надяваме че следващото ще е момиче, синеоко и русо като баща си и хубаво като майка си Grinning

Общи условия

Активация на акаунт