ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ- 9

  • 82 540
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 144
оххх..може да ми се смеете или да ми се карате, ама не ми е удобно да пиша на човека. Просто не мога..Не знам дали ме разбирате.

Буена, аз съм по същия начин..Плацентарни, па НК клетки..еее..а съм в 27седмица. Май и аз ще спра да ги изследвам ей така от веднъж.

# 736
  • Мнения: 3 048
оххх..може да ми се смеете или да ми се карате, ама не ми е удобно да пиша на човека. Просто не мога..Не знам дали ме разбирате.

Буена, аз съм по същия начин..Плацентарни, па НК клетки..еее..а съм в 27седмица. Май и аз ще спра да ги изследвам ей така от веднъж.

Добре, звънни в Малинов, запиши час и си  плати консултацията за да ти е по-малко неудобно  Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 4 884
оххх..може да ми се смеете или да ми се карате, ама не ми е удобно да пиша на човека. Просто не мога..Не знам дали ме разбирате.

Буена, аз съм по същия начин..Плацентарни, па НК клетки..еее..а съм в 27седмица. Май и аз ще спра да ги изследвам ей така от веднъж.

Шакира, според мен смело спирай, ти вече си къде къде напреднала, Nk клетките нищо не могат да направят на плода Peace Разбирам те, напълно- страх лозе пази, но ти казвам категорично, че оттук нататък при теб това е загуба на средства  Confused
Апропо, да те питам, ако помниш колко ти бяха НК клетките (от кръв) при трансфера и другите показатели бяха ли ти разбутани (Т хелберите и Б клетките)? Благодаря предварително Hug

# 738
  • Мнения: 2 102
Заповядайте в Новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт