За възглавниците

  • 1 536
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Малката до две годинки спеше на бебешката си възглавница, която беше по-скоро нещо в калъфка, отколкото възглавница, защото беше много ниска. Но от тогава вече й сложихме нормална широка възглавница, но по-ниска от нашите. Тя определено обаче предпочита на по-високо, но за сега така ще я караме. Пък и тя се върти безкрайно много (също като мен де) и много често е легнала успоредно на възглавницата си с крака върху мен newsm47
За баткото вече нямам толкова далечни спомени, но май от към 3 годишен спи на нормална възглавница.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 770
Дияна много добре се чувства с възглавницата, с която спи в момента.
Има моменти, редки моменти, когато идва при нас. Тогава спи на нашите възглавници, но то е само за някой и друг час.
Преди години имах проблем с врата. Спях 6м без възглавница, и майка ми се чудеше как я карам така, и 6м с възглавница. Като тръгна да се схващам и сменям режима на спане Simple Smile

# 17
  • във фурната
  • Мнения: 596
Малките бебета/до 6-7 мес./е добре да спят на перфорирани възглавници,напр.тази на Чико,т.к. няма опасност да се задушат,ако се обърнат с лице към нея,защото още не могат да си вдигат главата.Ако бебето често повръща е добре да спи на по-висока възглавница.  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
Все още не ползваме възглавница.

# 19
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми спи на възглавница след като навърши годинка...или година и половина...не помня, но със сигурност след една годинка.
Синът ми все още не спи с възглавница.

# 20
  • Мнения: 3 447
Все още спи без възглавница.

# 21
  • Мнения: 4 668
Моят син спи на една много тънка възглавничка , то толкова е и възглавница това де . И обикновено я изхвърля от леглото , заедно със всичко друго , което докопа .  Laughing

# 22
  • Мнения: 64
Без възглавница.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Ползвам ниска възглавница, колкото да мога да сменям по-често калъфката (вместо целия чаршаф). Слагам му моята - по-висока, само когато е хремав, за да не му тече секрета в гърлото и да кашля.
Определено спи по-добре на моята възглавница, но тук четох, че може да се получи изкривяване на вратлето, което ме отказа от удобството му.

# 24
  • Мнения: 135
Моят син също спи от бебе на една изклюително ниска възглавничка,почти само калъвка.След това я сменихме със силиконова на "Вис Виталис",също е нисичка.

# 25
  • Мнения: 649
спи без възглавница, но задължително с мечо  newsm46

# 26
  • Мнения: 3 042
За дъщеря ми не помня от кога е започнала да спи с възглавница.
Синът ми все още спи без възглавница. Дори и да му сложа той много се върти / понякога и на 180 градуса/ и изобщо няма да спи на нея.

# 27
  • Мнения: 1 427
Не ползваме възглавница.

# 28
  • Мнения: 55
Ясно - повечето деца спят без възглавница/или пък само с калъфка до около годинката. Значи не смятате че е вредно това? Защото аз всъщност пробвах да го сложа на възглавница  - но то нямаше ефект. Така че ще изчакам да прояви някакви признаци за интерес към възглавницата.
Благодаря на всички за отговорите baloni

# 29
  • Мнения: 2 959
Дана не спи на възглавница, може би защото аз самата не спя на такава, а ние си спинкаме  двете заедно на спалнята.

Общи условия

Активация на акаунт