Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 104
  • 786
  •   1
Отговори

Анкета

Ясновидци/врачки - тема 29

Опции:

# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
Какво им пишете, в смисъл давате данни ли?

# 736
  • Мнения: 233
Здравейте!
Писах на горепосочените djilqna93@abv.bg и sirma999@dir.bg. Първата не ми отговори, а втората ми каза че имам нужда от изчистване, но ми иска снимка, а аз след като си давах снимката на други магове сега ме е страх, защото още повече се влошиха нещата. Кажете ми моля какво да правя, защото наистина чувствам че има отрицателни влияния около мен, но до сега тези които ме чистиха не само че не ми помогнаха, но и влошиха нещата.

Някой чистил ли се е при Сирма и имаше ли резултат, моля да отговорите тук, а не на лични. Иначе това е абсолютно същата Сирма, която има телефон тук в анкетата. Страх ме е че ако й пратя снимка може да ми иска някакви космически суми като 100 лева, каквито не мога да дам и ако не го направя ще ми направи магия на снимката или ще ме урочаса. Mr. Green
Сирма иска от 300лв нагоре за изчистване.Ритуалите и не помагат. Номера с магията е редовен, прави го на всеки, който и се е обадил повече от три пъти. Не се връзвай.

# 737
  • Мнения: 42
Здравейте!
Писах на горепосочените djilqna93@abv.bg и sirma999@dir.bg. Първата не ми отговори, а втората ми каза че имам нужда от изчистване, но ми иска снимка, а аз след като си давах снимката на други магове сега ме е страх, защото още повече се влошиха нещата. Кажете ми моля какво да правя, защото наистина чувствам че има отрицателни влияния около мен, но до сега тези които ме чистиха не само че не ми помогнаха, но и влошиха нещата.

Някой чистил ли се е при Сирма и имаше ли резултат, моля да отговорите тук, а не на лични. Иначе това е абсолютно същата Сирма, която има телефон тук в анкетата. Страх ме е че ако й пратя снимка може да ми иска някакви космически суми като 100 лева, каквито не мога да дам и ако не го направя ще ми направи магия на снимката или ще ме урочаса. Mr. Green
Сирма иска от 300лв нагоре за изчистване.Ритуалите и не помагат. Номера с магията е редовен, прави го на всеки, който и се е обадил повече от три пъти. Не се връзвай.

На мен djilqna ми каза, че взема 30 лв за гледане, а Сирма ми каза, че имам заключен късмет...

# 738
  • Мнения: 6 092
Е ,аз изкарах тогава късмет при тия двете гледачки,като им писах.Нито пари са ми искали,нито за магия ми говореха ,нито снимка ми искаха,направо в месеци ми казваха какво и кога да очаквам да се случи Нещото Peace

# 739
  • Мнения: 80
Десиссслава, ами искат името и датата на раждане, това явно е последен писък сред врачките. Чудно ми е ако двама души са родени на една и съща дата и имат едно и също име как ще гадаят правилно по имейл и то без снимка? Rolling Eyes

Иначе то е ясно, че щом им пиша имам някаква драма, човек ако всичко му е наред не би тръгнал да се допитва до врачки. Villianne, тези хора парите за нищо ги нямат. Mr. Green

Продължава търсенето ми за човек, който наистина да изчиства негативни неща, но никой под 100 лева не пада. Аз ако можех щях да си се чистя самостоятелно и усещам че нещо не е наред, някоя чакра ли ми е блокирана какво ли. Естествено този невървеж ме съсипа психически. Само в последните три започнах да ходя по врачки, но нямах никакъв ефект от чистеният до сега, всички са го обърнали на печалбарство.

# 740
  • Мнения: 709
А за Бобо какво ви е мнението? Някой посетил ли го е лично?
На мен пък първата ми писа, че имам заключено венчило и невървеж във всичко. Явно е някаква схема. Аз миналата година имах неблагоразумието да си пращам снимка по нета и нещата се влошиха от тогава. Вече внимавам с ходенето по такива места.

# 741
  • Мнения: 10 174
Аз ако можех щях да си се чистя самостоятелно и усещам че нещо не е наред, някоя чакра ли ми е блокирана какво ли.

Аз пък мисля, че можеш да се чистиш сама, както и всеки човек. Това, което чисти всеки човек, е природата, слънцето, места с висока енергетика, структурираната вода, суровата растителна храна, минералите, хармоничната музика, медитацията. Не смятам, че която и да било меркантилна шарлатанка може да влее чиста енергия в теб с какъвто и да било ритуал. От това, което съм чела, хармонизиращият начин на живот изгражда и защита, така че чужди негативни влияния не могат да те засегнат по същество. И не струва пари. Но струва усилие - желание за промяна на дълбоко вътрешно ниво. Правила съм го, видях, че работи и за хората, които също се осмелиха да се справят с трудните периоди в живота си по този начин. Трудностите са за всеки един от нас, за да се справим с тях в житейския си път и изпълним кармичната си предопределеност, няма кой да ни посипе с вълшебния прах на щастието и успеха, срещу каквато и да било сума.

# 742
  • Мнения: 80
soul81, всичко е изпробвано и го правя редовно като почнем от разходки сред природата, срещи с приятели, та стигнем до КПТ и медитация, слушане на музика за медитация, рейки, писане на желания по пълнолуние, карти на желанията и т.н. От няколко години вече ям по-полезна храна от когато и да било преди и от колкото 90% от хората. Промяна никаква, дори по-зле ставам. Ако проблемите ми бяха от рода на това, че два месеца съм без гадже нямаше да се допитвам до врачки. Проблемът е, че има проблем, а няма конкретна причина. Ей това е най-странното, чувствам се така сякаш нещо ми смуче енергията. Какви ли не доктори обиколих и нищо, това според мен е енергиен паразит или нещо от сорта. Затова се обърнах към врачките, но така и не срещнах свястна. Ходих при Светлана, позна някои неща но не прави изчистване. А тези с които писах на имейл не ми се струват читави. Имам чувството, че повечето от тези които се занимават с това още повече захранват тази негативна енергия, как пък не се намери някоя свястна да помага наистина. Wink

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 14:41 от foofighter1

# 743
  • Мнения: 10 174
Имам чувството, че повечето от тези които се занимават с това още повече захранват тази негативна енергия, как пък не се намери някоя свястна да помага наистина. Wink

Мисля си, че чувството ти е правилно. Сигурно трябва да откриеш какво в теб или около теб ти пречи. Обаче не е лесно. Знам и от личен опит.

# 744
  • Мнения: 80
Реално погледнато нищо не ми пречи, но затъвам все повече. Дано да попадна най-после на някоя, която може да изчиства. Тук някой скоро правил ли си е изчистване?

moonlight_80, кой е този бобо? Ако е тук от форума Бобо 08 - не си губи времето с него, не взема пари, но и не познава. Peace

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 16:27 от foofighter1

# 745
  • Мнения: 620
foofighter1: Инициирана ли си в рейки и ако да в коя система? Твоето не ми прилича на необходимост само от изчистване ... опасявам се че нещата може да се окажат далеч по-сложни от едното изчистване.

# 746
  • Мнения: 80
Не са ме инициалирали и не искам да го правят. Правеха ми изчистване и врачки и видни рейки мастърки. Какво ли не пих вече като добавки, витамини. Антидепресанти няма да започна, защото гледам че хората с години са на тях и като ги спрат отново се влошават. Останаха ми само две неизпробвани неща - литий и ЕКТ, в тях ми е надеждата.

Сега като се замисля имаше нещо паранормално около периода, когато за първи път ми се появиха тези симптоми - постоянна умора, неврвеж и депресия. Нещо почукваше на дървения прозорец, който се падаше точно над главата ми и леглото ми. Нарочно не почиствахме праха да видим дали ще има следи ако е някакво животно (дървенията е боядисана в тъмно), но нямаше никакви следи. Нещо като полтъргайст ми звучи или и аз не знам. Представете си лягате да спите и нещо постоянно тропа. И не беше отвън, че да е бил вятъра, а буквално вътре, на метри от мен, все едно някой тропа или тича по перваза вътре. Една нощ спах с фенерче и като го светвах тропането спираше, за да продължи отново в тъмното. Заради тази случка смятам, че имам нужда от врачка, пък и ако проблемът беше физически другите методи да бяха помогнали досега. С времето тропането спря, но аз започнах да ставам все по-зле, определено нещо се е закачило за мен и смуче ли смуче. Естествено никоя от видните питии не успя да види тази случка. Виждат че имам изместване настрани на енергията ми, но не могат да видят причината и от кога е. Сега понеже нямам друг избор ще трябва да си пържа мозъка буквално с електрошокова терапия, казват че при нея може да се откачат и демони, закачени за аурата, та не ми остава друго.

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 17:02 от foofighter1

# 747
  • Мнения: 1
Здравейте, наскоро посетих една жена в Петрич, ОСТАНАХ МНОГО  доволна гледа на карти таро .Много ми помогна ако мога да ви бъда полезна пишете ми

# 748
  • Мнения: 223
foofighter1: Инициирана ли си в рейки и ако да в коя система? Твоето не ми прилича на необходимост само от изчистване ... опасявам се че нещата може да се окажат далеч по-сложни от едното изчистване.
    здравей, стана ми интересно защо попита за рейки. Аз бях инициирана 1-ниво в началото на лятото и след пет месеца нещата при мен взеха много лош обрат без изгледи скоро да се оправят. А и настана едно  безвремие, пълен застой във всичко. Не го отдавах на това, докато не се замислих над въпроса ти. Ти може и друго да имаш предвид.

# 749
  • Мнения: 620
foofighter1 : Бих ти препоръчал следното - опитай се да правиш МПРП (LBRP) в продължение на 2-3 седмици поне х2-3 пъти на ден. Ако чукането е предимно вечер, то задължително тогава го прави преди да си легнеш. Ако е някой полтъргайст или зловредно духче това поне временно ще го разкара от стаята. Когато визуализираш начертаните пентаграми, мислено го приближи до стените на стаята така че да са като тапет, но да не потъват в тях. Следи какво ще се случва през това време и ако има проблеми пиши на форума. LBRP-то е т.нар. соларен банишинг, т.е. прочиства от негативна енергия и сили/същества околното пространство. В случай, че проблема не се реши по този начин можеш да пробваш с планетарен банишинг. Просто някой сили слабо се повлияват от соларния, но за сметка на това планетарния ги изчиства/гони.

post mortem : И коя система рейки точно? Доколкото ми е известно за кундалини рейки специално (не бих се изненадал и при другите системи да е нещо подобно) ниво 1 е подготовка и изчистване на организма за приемане и използване на рейки енергиите. На практика и затова го наричат тоя момент контакнтно лечение, защото енергията протича доста по-слабо от по-високите нива на инициация. При кундалини рейки същинското активиране започва с ниво 2 (достига до сллънчевия сплит) и пълната активация е на ниво 3, когато енергията вече протича през цялото тяло. Другите нива (от 4-12) потока на енергията нараства все повече и повече, както и възможностите за работа с нея, но все пак си иска поне за известен период постоянна ежедневна практика. Причините да харесвам кундалини рейки са че е безсимволно и че освен рейки канала който е външен се събужда и използва и вътрешната енергия кундалини на човека.

Общи условия

Активация на акаунт