Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 568
  • 786
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 84
Ами да връщат хората тогава. Или да си определят приемни дни и часове според силите си. А не - "не съм на кеф, днес звездите не искат да ми говорят, ама добре си ми дошъл, пък и пари явно имаш излишни...и т.н."
  Да връщат..но за тях това си е негативна реклама Simple Smile)..само една едиственна ме изгони..сметна че съм отишъл да я проверявам

# 721
  • Мнения: 6 185
Днес писах на две ясновидки от сайта Zor.bg.Отговориха ми безплатно на имейла ми на зададенитe от мен въпроси.Сега ще чакам,да видим дали ще се сбъдне прогнозата им.Който желае може и той да пробва-djilqna93@abv.bg  и  sirma999@dir.bg

# 722
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Да се включа и аз в темата, въпреки малкия ми опит. Писах на мейла steff2009@abv.bg и бях много изненадана от бързия отговор - още на другия ден.  За съжаление не мога да кажа дали ще се сбъдне, защото не е много конкретен и без указан срок.  Направо се обърках още повече, отколкото да получа някаква яснота. Никога не съм ходила на гледачка, някак съм много скептична, пък и отзивите за никоя не ме грабнаха. Иначе брат ми много обикаля, защото имат здравословен проблем с едното дете. Бил е при Светлина - никаква познаваемост, много общи приказки, чак до глупост. Ходил е и при Стефка от В. Търново - същата ракия. Има и други за които не съм разпитвала подробно, но общата картинка е такава - пълна загуба на време и пари. Той обаче не се отказва и от време на време пак обикаля, но живее далеч и не съм много в час с последните одисеи. Ако случайно чуя отзиви за някоя читава, ще пиша.
Аз съм от Търново и за такава Стефка никога не съм чувала, явно си е чиста шарлатанка.За Светлина преди години някой ми разказа, че на негов приятел тя била роднина и си е била също шарлатанка и нищо не познавала.

# 723
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да се включа и аз в темата, въпреки малкия ми опит. Писах на мейла steff2009@abv.bg и бях много изненадана от бързия отговор - още на другия ден.  За съжаление не мога да кажа дали ще се сбъдне, защото не е много конкретен и без указан срок.  Направо се обърках още повече, отколкото да получа някаква яснота. Никога не съм ходила на гледачка, някак съм много скептична, пък и отзивите за никоя не ме грабнаха. Иначе брат ми много обикаля, защото имат здравословен проблем с едното дете. Бил е при Светлина - никаква познаваемост, много общи приказки, чак до глупост. Ходил е и при Стефка от В. Търново - същата ракия. Има и други за които не съм разпитвала подробно, но общата картинка е такава - пълна загуба на време и пари. Той обаче не се отказва и от време на време пак обикаля, но живее далеч и не съм много в час с последните одисеи. Ако случайно чуя отзиви за някоя читава, ще пиша.
Аз съм от Търново и за такава Стефка никога не съм чувала, явно си е чиста шарлатанка.За Светлина преди години някой ми разказа, че на негов приятел тя била роднина и си е била също шарлатанка и нищо не познавала.

Моя колежка много търси координатите и. Приемала само в четвъртък и в турската махала на В.Търново. Ако ги имате, моля пишете ми на лични, ще и ги дам веднага.

# 724
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Тая Стефка за първи път я чувам.Мои познати също не я знаят.В турската махала е имало Анелия, но тя вече не живеела там.

# 725
  • Мнения: 358
Баси конвейра при този Ангел. Един пич ти мята ключовете от балкона, сам влизаш, събуваш се, изпращат те, пишат ти данните в някаква книга и заживяваш с мисълта, че в по-добри времена някой ще тръгне да ти разваля някаква магия по някакъв начин.  Joy Joy

Последна редакция: вт, 16 фев 2016, 20:44 от мамарамбо

# 726
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Баси конвейра при този Ангел. Един пич ти мята ключовете от балкона, сам влизаш, събуваш се, изпращат те, пишат ти данните в някаква книга и заживяваш с мисълта, че в по-добри времена някой ще тръгне да ти разваля някаква магия по някакъв начин.  Joy Joy

ПарЕ сипа лЕ?  Thinking
Ако си, ше чакаш! Кат цъфнат налъмите..
Знам,че проблема е гУлям, ма и ти не се спря!
Да ти кажа ли? От как спрях да сипвам , се чувствам по-добре.  Peace

# 727
  • Мнения: 358
Баси конвейра при този Ангел. Един пич ти мята ключовете от балкона, сам влизаш, събуваш се, изпращат те, пишат ти данните в някаква книга и заживяваш с мисълта, че в по-добри времена някой ще тръгне да ти разваля някаква магия по някакъв начин.  Joy Joy

ПарЕ сипа лЕ?  Thinking
Ако си, ше чакаш! Кат цъфнат налъмите..
Знам,че проблема е гУлям, ма и ти не се спря!
Да ти кажа ли? От как спрях да сипвам , се чувствам по-добре.  Peace
Аз отидох за да ми лее куршум. Зарекла съм се по гледачки да не ходя. Случайно се натъкнах на чудната гледка. Куршум така и не ми ля. Рече, че имам магия, която е стигнала до слънчевия сплит. Как не съм я разбрала до сега. Защо не съм потърсила някой да ми я развали и ме пусна по пързалката. Сефте.....
А, да, и пазвантинът с ключовете, периодически влиза да напомня на пишман-магесникът, че са се събрали много хора и трябвало да побърза с мене. Непрофесонално, бе, джанъм, многооооо......

Последна редакция: ср, 17 фев 2016, 09:49 от мамарамбо

# 728
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
мамарамбо, и толко нема вещи в занаята некоя леля/баба  наоколо, та хукна на таз манифестация при ангел?  newsm78

# 729
  • Мнения: 23
Сваляне на магия за неуспех в делата-ако има такава има проблем с изтичане на парите,или невъзможност да се заработват.Съд с вода.1 щипка сол.Клечка кибритена,запалва се и се прави кръстен знак над купата с водата-и се казва -В името на Отец,Син и Светия Дух .Амин-пуска се клечката във водата-това се прави по същия начин с още -2 клечки.След това над  купичката с вода се казва наричането-9 пъти. Вимето на Отец,Син и Светия  Дух.Амин.Чиста кръв небесна.спаси.съхрани раб за мъж.рабиня-жена от всяка магия за невървеж в делата.от безпаричие.от лош час.от женска.мъжка от детска.от радостна .от ненавистна.от наговорена.от преговорена магия ,за невървеж в финансовата сфера.С тая вода се пръска главата.слънчевия сплит.краката и се казва-В името на Отец.Син и Светия Дух.Амин.Забравих да спомена ,че преди да се напръскаме се махат клечките.От водата се пие по няколко пъти на ден-до свършването и.

# 730
  • Мнения: 107
как се казва магия с която ти се случват същите неща като на омагьосания ако него го боли и теб те боли ако той успее и ти успяваш и т н

# 731
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
как се казва магия с която ти се случват същите неща като на омагьосания ако него го боли и теб те боли ако той успее и ти успяваш и т н
За първи път чувам за такова нещо.Ако и ти имаш същите неща, значи и ти имаш същата магия.Ако въобще е магия.

# 732
  • Мнения: 60
И аз писах на Djilqna i sirma по имейлите да видим дали ше ми отговорят...

# 733
  • Мнения: 107
ако ти имаш 6ци в училище а човекът произвежда дъвки примерно то той ще продава по повече

# 734
  • Мнения: 80
Здравейте!
Писах на горепосочените djilqna93@abv.bg и sirma999@dir.bg. Първата не ми отговори, а втората ми каза че имам нужда от изчистване, но ми иска снимка, а аз след като си давах снимката на други магове сега ме е страх, защото още повече се влошиха нещата. Кажете ми моля какво да правя, защото наистина чувствам че има отрицателни влияния около мен, но до сега тези които ме чистиха не само че не ми помогнаха, но и влошиха нещата.

Някой чистил ли се е при Сирма и имаше ли резултат, моля да отговорите тук, а не на лични. Иначе това е абсолютно същата Сирма, която има телефон тук в анкетата. Страх ме е че ако й пратя снимка може да ми иска някакви космически суми като 100 лева, каквито не мога да дам и ако не го направя ще ми направи магия на снимката или ще ме урочаса. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт