Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 298
  • 786
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 84
здравейте..някой има ли обективно мнение за маг Цена Иванова

# 211
  • Мнения: 70
Днес звънях на Хайрие и на Искра.Прогнозата е еднаква,но въпреки всичко съм със смесени чувства
Някой чувал ли ги е скоро.Пак съм изтрещяла,и моето вече хич не е нормално...,а как ми се иска да се спра вече с тези неща

по колко плащаш  newsm78
На Хайрие и Искра не съм изпращала,но на Бобо бих изпратила ако се случи това което ми е казал,ще му изпратя дарение

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 60
Явно казва това което е действително а не това което искаме да чуем,

Това е вярно и точно такъв човек ни трябва,нали? Мен също не ме "пощади" преди точно 1г. Първо описа съвсем точно ситуацията. После си каза, че съм имала магия, но всъщност аз самата съм си го знаела това. Но така и не се реших да й изпращам пари за разваляне. Всички вие, които пращате... как сте сигурни какво ще получите насреща и дали въобще ще го получите? Все пак това е човек напълно непознат, а и 100 лева малко ли са?  Thinking

# 213
  • Мнения: 358
Не зная какво трябва да се случи след като се развали магията. Аз дадох 100 лева, изпратих снимки. Получих инструкции какво да правя. Естествено не направих нищо, писах парите в графата лош кредит.
След почти шест месеца една девойка от форум към вестник /вече не е там и е заличен никът и, за съжаление/ ми писа, че под знака на овена, жена с буквата Е, която не българка /може би/ ми е развалила магията по метод от руската школа. Тази информация получих срещу инициалите ми и дата на раждане. Паднах  и се засрамих от неверието си и несериозното си отношение към моята част от развалянето.

Не и правя реклама. Просто споделям ......

# 214
  • Мнения: 209
Не зная какво трябва да се случи след като се развали магията. Аз дадох 100 лева, изпратих снимки.


Реално случи ли се е каквото и да е, промени ли се каквото и да е?

# 215
  • Мнения: 358
Не зная какво трябва да се случи след като се развали магията. Аз дадох 100 лева, изпратих снимки.


Реално случи ли се е каквото и да е, промени ли се каквото и да е?
При мене винаги се случва НЕЩО. Аз съм вечния екшън герой.
На времето Себа ми беше разваляла магия за смърт. Та не умрях де. Може и сега да е имало нещо такова.  "Доброжелатели" имам  мнооого.

# 216
  • Мнения: 84
здравейте..с интерес изчетох написаното до сега и малко по късно ще споделя и аз лично мнения и наблюдения..има начин да се разбере дали наистина ви е извършено качествено разваляне..обикновено ако е направено действително..има един период от няколко дни..когато започват да ви преследват разни дребни неприятности..това са нещата..които е трявало да ви се случат..но ''развалянето''ги е омекотило..а те така или иначе са ви били кодирани да ги преживеете

# 217
  • София
  • Мнения: 25 056
Не зная какво трябва да се случи след като се развали магията. Аз дадох 100 лева, изпратих снимки. Получих инструкции какво да правя. Естествено не направих нищо, писах парите в графата лош кредит.
След почти шест месеца една девойка от форум към вестник /вече не е там и е заличен никът и, за съжаление/ ми писа, че под знака на овена, жена с буквата Е, която не българка /може би/ ми е развалила магията по метод от руската школа. Тази информация получих срещу инициалите ми и дата на раждане. Паднах  и се засрамих от неверието си и несериозното си отношение към моята част от развалянето.

Не и правя реклама. Просто споделям ......





За кого говориш?!

# 218
  • Мнения: 42
Не зная какво трябва да се случи след като се развали магията. Аз дадох 100 лева, изпратих снимки. Получих инструкции какво да правя. Естествено не направих нищо, писах парите в графата лош кредит.
След почти шест месеца една девойка от форум към вестник /вече не е там и е заличен никът и, за съжаление/ ми писа, че под знака на овена, жена с буквата Е, която не българка /може би/ ми е развалила магията по метод от руската школа. Тази информация получих срещу инициалите ми и дата на раждане. Паднах  и се засрамих от неверието си и несериозното си отношение към моята част от развалянето.

Не и правя реклама. Просто споделям ......





За кого говориш?!
Мисля, че става въпрос за Елвира.

# 219
  • Мнения: 7
Искам да споделя за отговор, който получих от е майл   steff2009@abv.bg. Преди години бях писала и съм получила и тогава отговор, който изцяло е точен към днешна дата. Писах пак на прима Виста и жената ми отговори с една дума. Не правя реклама, върнете се назад в темите и ще видите дори аз самата съм коментирала и тогава не ми се вярваше.
Сега отговора се припокрива с този, който даде и Елвира. Не съм платила нищо за въпроса към посочения майл.

Последна редакция: нд, 15 ное 2015, 17:26 от feq_feq

# 220
  • Мнения: 84
Преди време и аз като повечето хора имах лична драма..и тогава за втори път отидох при ''ясновидка''..една от тези в списъка.вярно че ен носех снимка..ама жената се опита да каже нещо..и с поглед на времето ..позна единствено че въпросната жена заради която питах ме е напуснала заради друг мъж..ама аха аха..ще се върне Simple Smile)естествено не се случи но то краста..допитах се и до други знайни и незнайни феномени..една част от национална величина..както с е казва Simple Smile) Отначало ходих зарди моята си ''краста''но накрая минах в гарфа любопитни..и мога да споделя с вас някой от изводите които си извадих..! 1..почти всеки гадател/ясновидец има дух с които общува и които му дава отговорите/а какъв е духа..казва ли ти някой...ако не е дух на починал ясновидец..вероятноста да познае бъдещето е минимална/2 ясновидците са хора като нас..имат си своите житейски проблеми..и това също влияе на точноста им 3/почти всички са интуитивни телепати..четат ти  мислите без да го знаят/в интерес на истината най силен такъв телепат е който видях е жена в едно старазагорско село/4.вследствие на общуването постояно с хора с проблеми/ние  които г товарим/те в един момент се затлачват..и ако идете в такъв един ден..преди да са си направили своите изчистванията..ще получите никакви отговори/визирам пак въпросната жена в старазагорско..виждал съм я да събира погледи с предсказания..както и да не може да каже 2 думи на кръст на един и същи човек/5д дори ВАНГА е познавала 70-72 процента..не търсете повече от 60-65 от другите.....извиянвам се за дългия пост..но дано съм поне малко полезен

# 221
  • Мнения: 42
Искам да споделя за отговор, който получих от е майл   steff2009@abv.bg. Преди години бях писала и съм получила и тогава отговор, който изцяло е точен към днешна дата. Писах пак на прима Виста и жената ми отговори с една дума. Не правя реклама, върнете се назад в темите и ще видите дори аз самата съм коментирала и тогава не ми се вярваше.
Сега отговора се припокрива с този, който даде и Елвира. Не съм платила нищо за въпроса към посочения майл.
Аз също се допитах до Елвира и до жената, която отговаря на мейла steff2009@abv.bg по един и същ въпрос и получих еднакъв отговор от двете  Wink И смятам, че не грешат в случая  Peace

# 222
  • Мнения: 358
Искам да споделя за отговор, който получих от е майл   steff2009@abv.bg. Преди години бях писала и съм получила и тогава отговор, който изцяло е точен към днешна дата. Писах пак на прима Виста и жената ми отговори с една дума. Не правя реклама, върнете се назад в темите и ще видите дори аз самата съм коментирала и тогава не ми се вярваше.
Сега отговора се припокрива с този, който даде и Елвира. Не съм платила нищо за въпроса към посочения майл.
Аз също се допитах до Елвира и до жената, която отговаря на мейла steff2009@abv.bg по един и същ въпрос и получих еднакъв отговор от двете  Wink И смятам, че не грешат в случая  Peace
Снимки ли  изпращате на steff? Гледа, разваля, отговаря? Как така без пари?

# 223
  • Мнения: 42
Искам да споделя за отговор, който получих от е майл   steff2009@abv.bg. Преди години бях писала и съм получила и тогава отговор, който изцяло е точен към днешна дата. Писах пак на прима Виста и жената ми отговори с една дума. Не правя реклама, върнете се назад в темите и ще видите дори аз самата съм коментирала и тогава не ми се вярваше.
Сега отговора се припокрива с този, който даде и Елвира. Не съм платила нищо за въпроса към посочения майл.
Аз също се допитах до Елвира и до жената, която отговаря на мейла steff2009@abv.bg по един и същ въпрос и получих еднакъв отговор от двете  Wink И смятам, че не грешат в случая  Peace

Снимки ли  изпращате на steff? Гледа, разваля, отговаря? Как така без пари?
Изпратих на мейла само малко име и рождена дата. Отговори ми много бързо само с Да/Не.

# 224
  • Мнения: 62
Мина се доста време, някой да сподели за прогнозите от Валентин

Общи условия

Активация на акаунт