Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 350
  • 786
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 74
От хубаво никой не ходи по такива места.Верно някои ходят за спорта но поне при мен не е така.

# 241
  • Мнения: 562
Звезди валят - стефитата, доротита. Многоооо точно за Вальо. НЕма как да се случат. Пратих пари и снимки на Елвира за надграждане, но все още нямам отговор от нея. Първият път също забави нещата......А дано.....
Не вярвам да ме прецака, сериозна ми се струва, пък и още поне 10 души чакат да видят какво ще стане с мене и тогава да изпращат.

Какво искаш да кажеш с надграждане? Иска ли ти още след като пратиш първия път?

# 242
  • Мнения: 358
От хубаво никой не ходи по такива места.Верно някои ходят за спорта но поне при мен не е така.
Да не мислиш, че си нямам друга работа. Да, предвид емоционалното ми състояние можело да рухне защитата. Така е, спор няма.

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 23:30 от мамарамбо

# 243
  • Мнения: 70
От хубаво никой не ходи по такива места.Верно някои ходят за спорта но поне при мен не е така.
Да бе и аз не ходя от хубаво,ама и нащо вече не е бормално...граничи с маниящина ...и да иска човек да спре да ходи или да пита,сякаш не може...

# 244
  • Мнения: 13
Здравейте група от година чета мненията, но чак сега се реших да пиша и аз.
От 3 г. имам много проблеми, общо взето в нищо не ми върви. С каквото се захвана се проваля.
Не вярвам много в магии но не мога и да обясня този лош късмет които тегне над мен и хората около мен.
От това което прочетох в последната тема най добри отзиви има за Елвира, тя приема ли в София?
И отзови за Беатрис ? Confused

# 245
  • Мнения: 7
Кръгът става омагьосън за съжаление. Всички ходиме и питаме-разпитваме с надеждата да чуем това, което ни се иска. Отклонявам се от темата на форума,  но представете си всеки от нас колко енергия губи Sad Създаваме си илюзии и изведнъж рухваме Sad Чета и си задавам въпроси и за Елвира, и за Стеф и за кой ли не. Как " виждат" " усещат " различно? Та нали е едно. Съдбата е една. Кармата. Просто е главоблъсканица.  Преди 2-3 години се бях вкарала в този филм. ..е как нито една/един не ми предсказаха неща , които са актуални днес, разсъждавайки през призмата на времето. Сори ако е спам,  но наистина е емоционално и пагубно Sad

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 00:27 от feq_feq

# 246
  • Мнения: 358
Кръгът става омагьосън за съжаление. Всички ходиме и питаме-разпитваме с надеждата да чуем това, което ни се иска. Отклонявам се от темата на форума,  но представете си всеки от нас колко енергия губи Sad Създаваме си илюзии и изведнъж рухваме Sad Чета и си задавам въпроси и за Елвира, и за Стеф и за кой ли не. Как " виждат" " усещат " различно? Та нали е едно. Съдбата е една. Кармата. Просто е главоблъсканица.  Преди 2-3 години се бях вкарала в този филм. ..е как нито една/един не ми предсказаха неща , които са актуални днес, разсъждавайки през призмата на времето. Сори ако е спам,  но наистина е емоционално и пагубно Sad
Не само от обикаляне губим енергия, но и повечето от магесниците смучат от  нея.

# 247
  • Мнения: 84
Кръгът става омагьосън за съжаление. Всички ходиме и питаме-разпитваме с надеждата да чуем това, което ни се иска. Отклонявам се от темата на форума,  но представете си всеки от нас колко енергия губи Sad Създаваме си илюзии и изведнъж рухваме Sad Чета и си задавам въпроси и за Елвира, и за Стеф и за кой ли не. Как " виждат" " усещат " различно? Та нали е едно. Съдбата е една. Кармата. Просто е главоблъсканица.  Преди 2-3 години се бях вкарала в този филм. ..е как нито една/един не ми предсказаха неща , които са актуални днес, разсъждавайки през призмата на времето. Сори ако е спам,  но наистина е емоционално и пагубно Sad
Не само от обикаляне губим енергия, но и повечето от магесниците смучат от  нея.
Права сте..и преди ви обясних защо има различни отговори от ''феномените''..и че всяко посещение при такъв осатвя пробойна във вашето поле през която той може да влиза

# 248
  • София
  • Мнения: 25 078
От хубаво никой не ходи по такива места.Верно някои ходят за спорта но поне при мен не е така.





Наистина някой ходят за"спорта".. Joy Имамприятелка, която понякога на ден посещава 3-4  гледачки. Винаги е разочароана и след няколко дни пак тръгва.... Лошото при нея е, че повтаря там, където не е била довлна....

# 249
  • София
  • Мнения: 1 127
Момичета , дайте ми моля телефона на тази Елвира! baby_neutral

# 250
  • Мнения: 74
090063080 ватрешен 150 но много трудно вдига.Поне аз трудно я нацелих.На мейла май по-лесно отговаря Simple Smile

# 251
  • Мнения: 13
има ли някои телефона на Карла? Този не е активен. newsm78 Naughty

# 252
  • Мнения: 74
Момичета , дайте ми моля телефона на тази Елвира! baby_neutral
   моля те спорили мнение за нея.

Нищо не разбрах от коментара ти.На Карла имам само този който е горе в списъка.Никога не съм й звъняла моя приятелка се беше свързала с нея и беше й дала скайп но имаше някаква такса преди това.

# 253
  • Мнения: 13
Колко е таксата?  Според теб Карла става ли ? Нова съм и все още не съм в час с цени и способности. Thinking

# 254
  • Мнения: 74
Не мога да дам мнение за човек при когото не съм се допитала трябва да питам приятелката ми за таксата и дали е била доволна нямам спомен вече какво й е казала тогава.

Общи условия

Активация на акаунт