Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 548
  • 786
  •   1
Отговори
# 750
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Не са ме инициалирали и не искам да го правят. Правеха ми изчистване и врачки и видни рейки мастърки. Какво ли не пих вече като добавки, витамини. Антидепресанти няма да започна, защото гледам че хората с години са на тях и като ги спрат отново се влошават. Останаха ми само две неизпробвани неща - литий и ЕКТ, в тях ми е надеждата.

Сега като се замисля имаше нещо паранормално около периода, когато за първи път ми се появиха тези симптоми - постоянна умора, неврвеж и депресия. Нещо почукваше на дървения прозорец, който се падаше точно над главата ми и леглото ми. Нарочно не почиствахме праха да видим дали ще има следи ако е някакво животно (дървенията е боядисана в тъмно), но нямаше никакви следи. Нещо като полтъргайст ми звучи или и аз не знам. Представете си лягате да спите и нещо постоянно тропа. И не беше отвън, че да е бил вятъра, а буквално вътре, на метри от мен, все едно някой тропа или тича по перваза вътре. Една нощ спах с фенерче и като го светвах тропането спираше, за да продължи отново в тъмното. Заради тази случка смятам, че имам нужда от врачка, пък и ако проблемът беше физически другите методи да бяха помогнали досега. С времето тропането спря, но аз започнах да ставам все по-зле, определено нещо се е закачило за мен и смуче ли смуче. Естествено никоя от видните питии не успя да види тази случка. Виждат че имам изместване настрани на енергията ми, но не могат да видят причината и от кога е. Сега понеже нямам друг избор ще трябва да си пържа мозъка буквално с електрошокова терапия, казват че при нея може да се откачат и демони, закачени за аурата, та не ми остава друго.

Живял ли е някой друг преди в жилището където живеете сега?

# 751
  • Мнения: 80
Сенко, благодаря, но не смятам повече да се занимавам с никакви окултни практики и ритуали, защото те още повече объркват нещата. Тези пентаграми са си чиста окултистика. До сега се оказва че нито доктори, нито врачки ми помогнаха, а вероятно само църквата.

Не случайно хубавия ми период на оправяне, когато нещата се подобриха беше когато често ходех в руската църква и същевременно постих често - имах дни само на ябълки и детокс коктейл от вода, зехтин и лимонов сок. Друго нещо което направих малко преди този ползотворен период беше че ме миропомазаха. Жалко, че беше временно, но определено бях отново старото си, истинско аз.

Когато една спомената тук ми направи почистване по-късно нещата се влошиха. Не знам дали киприяновите молитви помагат при обсебване от дух и дали могат да се четат когато не съм в България да присъствам? Междувременно се опитвам да си помогна с полезна храна и разни добавки, но ефектът все е временен.

# 752
  • Мнения: 620
foofighter1 : Всъщност пентаграмите представляват условно изображение на 4-те стихии + 5-тата която е Духа. И ако си се разровила да видиш какво точно представлява ритуала, той е призоваване на 4-те Архангела Уриел, Габриел, Михаил и ддз в момента кой беше 4-тия, С молба за прочистване и охраняване на мястото. Пентаграмите се свързват също така с мислен криг през центровете си и така се осигурява и защитата която дава кръга.
Не знам дали Киприяновите молитви помагат срещу обсебване, но най-вероятно не, има други неща и молитви. Можеш ако се съмняваш в демонично обсебване да отидеш в църква и да помолиш свещенника да ти "Спусне Покрова". Това доколкото знам е защита срещу подобно нещо. Не знам точно какъв църковен ритуал е, но един свещенник приятел ми го спомена когато го попитах за нещо срещу демонични атаки и обсебвания. Може да попиташ и да провериш доколко са така нещата Simple Smile.

# 753
  • Мнения: 620
foofighter1 : Всъщност си в грешка, ако си мислиш че църковните ритуали и молитви не са магически ритуали. Те са точно това, независимо дали църквата го признава или отрича (защото нали са против магьосниците) и няма как да желаят хората да разберат какво точно са истинските им ритуали Wink

# 754
  • Мнения: 23
IИзчистване на аурата по метода на индийските йоги-МАТХА..Вземат се 7лимона и 7-люти чушки,отрязват се върховете на лимоните.Слагат се в дълбок съд който  се пълни с вода.Изчистването започва от Муладхара чакра-първата вечер се слага съда под леглото-на нивото на тази чакра.На сутринта се изхвърля водата,а вечерта се слага  под Свадхистана чакра-пак за цяла нощ-лимоните ,чушките и съда пълен с вода.Така всяка вечер и на останалите чакри-съда се поставя под чакрата която се чисти.Сега кратко опсание за всяка чакра-Муладара-намира се на опашната кост.Отговаря за много функции на нашата енергосистема-най важната е на акумулатор-разпределител на вътрешната енергия и сила.Тя е пазител на тайствената божествена сила,известна като Кундалини,тя се събужда когато човек в своето развитие достига високо ниво на духа и пробужда своята полиспяща душа. Свадхистана чакра-една от функциите е изработване на енергия за вътрешните потребности на човека.Тя е нашата електростанция.Нейната проекция е в таза. Манипура-разположена в слънчевия сплит,а нейната проекция е пъпът.Тя отговаря за правилното разпределение на енергията в нашата енергосистема и определя положението на човек вобществото,способноста да общува с други хора и нивото на това общуване. Анахата-най-важната при човека.Намира се на гърдите и обединява зоната на сърцето и зоната на млечните жлези.Сърцето е център на чакрата,а млечните жлези изпълняват ролята на две подчакри -и при двата пола.Тази чакра отговаря за състоянието и действията на нашата душа.Анахата е нашият истинки духовен център и благодарение на неяи чрез неясе осъществява цялата въсша енергоинформационна работа. Вишудха е разположена на шията.Тя отговаря за всички органи и системи,които се намират в тази област.Проекцията  и е в малката ямка в областа на шията,една от функциите и е да свърже чакрите на главата и чакрите на тялото.Изпълнява ролята на главен комукационен център на енергосистемата.  Аджана-отговаря за функции като ясновидство.телепатия-така нареченото Трето око. Сахасрара-разположена на върха на главата-на темето.и отговаря за информационната и духовна връзка с висшите светове. Много е важно всичко с чакрите и аурата да е наред.Метода може да се ползва от всеки-без да имате емоционлни натоварвания с това,че трябва да плащате-което създава допълнителна тревожност и стрес. Пуснете търсачка и вижта положението на чакрите.Ползвайте го  метода-задължително е нужна вяра.

# 755
  • Мнения: 358
Аз пак да питам. Ляха ми куршум. Тази куршумена вода нещо не ме кефи да я пия. Брррр.....наистина ли трябва?

# 756
  • Мнения: 23
Незнам към кого точно е насочен въпроса,лично аз небих я пила-оловото е причината.Светената вода е за предпочитане.

# 757
  • Мнения: 223
foofighter1 : Бих ти препоръчал следното - опитай се да правиш МПРП (LBRP) в продължение на 2-3 седмици поне х2-3 пъти на ден. Ако чукането е предимно вечер, то задължително тогава го прави преди да си легнеш. Ако е някой полтъргайст или зловредно духче това поне временно ще го разкара от стаята. Когато визуализираш начертаните пентаграми, мислено го приближи до стените на стаята така че да са като тапет, но да не потъват в тях. Следи какво ще се случва през това време и ако има проблеми пиши на форума. LBRP-то е т.нар. соларен банишинг, т.е. прочиства от негативна енергия и сили/същества околното пространство. В случай, че проблема не се реши по този начин можеш да пробваш с планетарен банишинг. Просто някой сили слабо се повлияват от соларния, но за сметка на това планетарния ги изчиства/гони.

post mortem : И коя система рейки точно? Доколкото ми е известно за кундалини рейки специално (не бих се изненадал и при другите системи да е нещо подобно) ниво 1 е подготовка и изчистване на организма за приемане и използване на рейки енергиите. На практика и затова го наричат тоя момент контакнтно лечение, защото енергията протича доста по-слабо от по-високите нива на инициация. При кундалини рейки същинското активиране започва с ниво 2 (достига до сллънчевия сплит) и пълната активация е на ниво 3, когато енергията вече протича през цялото тяло. Другите нива (от 4-12) потока на енергията нараства все повече и повече, както и възможностите за работа с нея, но все пак си иска поне за известен период постоянна ежедневна практика. Причините да харесвам кундалини рейки са че е безсимволно и че освен рейки канала който е външен се събужда и използва и вътрешната енергия кундалини на човека.
  Усуи рейки, нямам намерение да продължавам да се занимавам с това повече.

# 758
  • Мнения: 80
Като споменахте лимони се сетих, че малко преди да започна отново да се чувствам прекрасно си правих прочистване - няколко дни ядях само ябълки и пиех вода с лимонов сок и зехтин. Казват, че това прочиства черния дроб и червата. Освен това повечко витамин С никога не е излишен.

Дните си минаваха и един ден като по чудо започнах да се чувствам не просто добре, а направо превъзходно, така приповдигнато както се чувствах като дете. Възможно ли е човек да се депресира от токсините които задръстват черния му дроб и храносмилателната система? Всичко друго което правех тогава опитах и не ми помогна - нито писането в руската църква отново, нито медитацията, избягването на глутена, рейкито и т.н. От всичко което практикувах през онзи период само това прочистване ми остава да пробвам отново. Дано да даде резултат! Praynig

# 759
  • Мнения: 10 210
Възможно ли е човек да се депресира от токсините които задръстват черния му дроб и храносмилателната система?

Уверявам те, че да. Пробвала си и си видяла сама резултата. А дори прочистването не е било съвсем "чисто", така да се каже. Емоционалната нестабилност е първият стадий на болестта. Вече има лекари и в България, които разбират от този интегрален метод на лечение, но са много малко. Ако твоята енергия е чиста и силна, нищо и никой не може да ти се "прилепи", като в защитна капсула си.

# 760
  • Мнения: 2 487
Здравейте,
Някакви отзиви за някой от Бургас имате ли?

# 761
  • София
  • Мнения: 22 742
Аз пак да питам. Ляха ми куршум. Тази куршумена вода нещо не ме кефи да я пия. Брррр.....наистина ли трябва?


За първи път чувам, че трябва да се пие  newsm78

# 762
  • Мнения: 84
Аз пак да питам. Ляха ми куршум. Тази куршумена вода нещо не ме кефи да я пия. Брррр.....наистина ли трябва?
обикновено старите баби препоръчват да се пие..но не е необходимо..както казаха преди това..заради оловото в нея..достатъчно е да си измиеш очите и напръскаш леглото

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Като споменахте лимони се сетих, че малко преди да започна отново да се чувствам прекрасно си правих прочистване - няколко дни ядях само ябълки и пиех вода с лимонов сок и зехтин. Казват, че това прочиства черния дроб и червата. Освен това повечко витамин С никога не е излишен.

Дните си минаваха и един ден като по чудо започнах да се чувствам не просто добре, а направо превъзходно, така приповдигнато както се чувствах като дете. Възможно ли е човек да се депресира от токсините които задръстват черния му дроб и храносмилателната система? Всичко друго което правех тогава опитах и не ми помогна - нито писането в руската църква отново, нито медитацията, избягването на глутена, рейкито и т.н. От всичко което практикувах през онзи период само това прочистване ми остава да пробвам отново. Дано да даде резултат! Praynig
Тъй като сте забранили л.п. Ви пиша тук .
Може ли да споделите за това прочистване как се прави с ябълки вода, лимон  и зехтин ?
Колко време и само това ли е?
Благодаря !

# 764
  • Мнения: 722
Абе гледам и не вярвам - не виждате ли, че един и същ луд си сменя никовете и си ги пише едни и същи с малки вариации и вие му се връзвате??? Айде, да речем, че не виждате, ами модераторите не виждат ли?

Общи условия

Активация на акаунт