Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 105
  • 786
  •   2
Отговори

Анкета

Ясновидци/врачки - тема 29

Опции:

# 765
  • Мнения: 233
Абе гледам и не вярвам - не виждате ли, че един и същ луд си сменя никовете и си ги пише едни и същи с малки вариации и вие му се връзвате??? Айде, да речем, че не виждате, ами модераторите не виждат ли?


Ммммммммммм дааааааааааа! Така е от няколко седмици.  Simple Smile

# 766
  • Мнения: 25
interesuvame za taq vra4ka ot bqla slatina.kazvat 4e mn.poznavala,i 4e e med.sestra.ako nqkoi znae koordinati i,molq da pi6e.blagodarq vi.

# 767
  • Мнения: 77
Здравейте, интересувам се от гледачка от София, която настина да познава. Бях ходила при една жена, гледаща на кафе в Силитра, изключително точно познаваше и имена и и житейски факти, без да разпитва, но спря да гледа. Та си търся някой добър и в София.

# 768
  • София
  • Мнения: 22 526
Абе гледам и не вярвам - не виждате ли, че един и същ луд си сменя никовете и си ги пише едни и същи с малки вариации и вие му се връзвате??? Айде, да речем, че не виждате, ами модераторите не виждат ли?


Ммммммммммм дааааааааааа! Така е от няколко седмици.  Simple Smile


О, не! Така е от няколко години в тази тема. Даже имаше един период в който си  кореспондираше сам със себе си, но от различни ник!!! Най-смешното беше, че задаваше въпрос и след половин час или час сам си отговаряше от друг ник.... Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 28 фев 2016, 11:31 от Amiamo

# 769
  • Мнения: 34

[/quote]


О, не! Така е от няколко години в тази тема. Даже имаше един период в който си  кореспондираше сам съ себе си, но от различни ник!!! Най-смешното беше, че задаваше въпрос и след половин час или час сам си отговаряше от друг ник.... Joy Joy Joy
[/quote]
 Laughing Laughing...А и преди известно време установих на 100% лица,приятели/близки на гледачи/ки  да ги хвалят с положителни мнения Simple Smile

# 770
  • Мнения: 305
Аз съм похвалила тук Елвира , но не съм нейна близка или приятелка, за нея научих от тук.Жалко е, ако се хвали просто заради бизнеса дадена гадателка,а ти тези ,които наистина са добри никой не ги хвали тук.И все пак това място е за да си помагаме.

# 771
  • Мнения: 10 611
Аз пак да питам. Ляха ми куршум. Тази куршумена вода нещо не ме кефи да я пия. Брррр.....наистина ли трябва?

Какво са ти дали да пиеш ? След като ти го отлеят оловото ти дават да отпише глътка от водата и така 3 пъти. Последния път се дава и самото олово с което спиш 40 дни (слага се под възглавницата) и после го изхвърляш на голяма вода. Изключение се прави за малки деца или тежко болни хора които няма как да отидат и тогава се дава по малко вода с която да им се измие главата и ръчичките.  Не знам къде си ходила и какво са ти правили но определено не се дава водата да се пие.

# 772
  • Мнения: 358
Изпих я. Даже два пъти. Ходих заради страх след катастрофа. Сега карам като Фитипалди. Сериозна съм.

# 773
  • София
  • Мнения: 22 526


О, не! Така е от няколко години в тази тема. Даже имаше един период в който си  кореспондираше сам със себе си, но от различни ник!!! Най-смешното беше, че задаваше въпрос и след половин час или час сам си отговаряше от друг ник.... Joy Joy Joy
[/quote]
 Laughing Laughing...А и преди известно време установих на 100% лица,приятели/близки на гледачи/ки  да ги хвалят с положителни мнения Simple Smile
[/quote]

Да, така е.

# 774
  • Мнения: 131
Момичета, имам нужда от помощ. Имам бебенце, което се роди със здравословен проблем. Моля ви ме насочете към някой, от който сте доволни, да се опита да ни помогне. Съжалявам, че не мога да прочета всички теми назад, но съм с две малки дечица. По принцип сме от София, но мога да се разходя и до друг град, ако има надежда.

Благодаря много предварително!

# 775
  • Мнения: 620
dimacii : Потърси някой, който се занимава с Кундалини Рейки. След 3-то ниво се получават и настройки за т.нар. ДНК-рейки, с което могат да се третират генетични проблеми. Доколкото съм чел по въпроса - видим резултат от подобно приложение най-рано се получава след 3 месеца. Което съвсем не значи, че ако има предписани лекарства трябва да се спират, наблюдението от лекар само може да ти е от допълнителна полза при констатация на промяната на нещата.

# 776
  • Мнения: 131
Ще потърся, благодаря! Ние сега пробваме иглотерапия, но ми се ще малко допълнителна помощ...от където дойде...

# 777
# 778
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746

За хора з въсможности. Ко съ възмущаваж?  Laughing
Че и на  туризъм й се  ходи, горката ...

# 779
  • Мнения: 360
А аз си пратих снимката по e-mail...гледайте какво пише една гадателка..."Да, вещиците наистина съществуват! Изкуството на магията е еднo и само едно, но то има много разделения и проявления. От едната страна стои бялата част на изкуството, а от другата страна, която практикуват така наречените вещици, стоят много повече подразделения на изкуството наречено магия, защото магия означава да контролираш съзнанието на хората. Поради тази причина съм давала съвети на хората, идващи при мен, да не си оставят снимки и лични вещи при хора, които не познават, а само са чели за тях в пресата, защото могат да попаднат на вещица, която практикува черна, сива, червена или някоя от другите разновидности магии, които са опасни дори само ако ни гледат снимката."
има и още интересни неща...тук http://www.yasnovidstvo.com/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0 … 0%BF%D1%80%D0%BE/

Общи условия

Активация на акаунт